eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 399400401402403 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:41
Alıntı yapılan güven

ntvsporda altyazı gecti ali turan ankaragücüyle presipte  anlaşmiş menejenirini yaptıgı acıkllamada böyle diyor
ajanssporda Ankaragücü Geremiyle anlaştı yazıyor.

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:45
İlhan Mansız haberine inanıp da sayfalarca tartışmaya gerek yok. Sakarya Gazetesi'nin sayfa dolsun da ne ile dolarsa dolsun mantığıyla yaptığı bir haber.
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:50
Bizim Baska bir gün Eskisehirde, birgün Istanbulda, Belcikaya gitmiyor zaten! Eh bu durumda kim nasil Trasnfer yapsin? Yani istemek ile gercekler arasinda cok büyük fark var! Bence bir olay kesin! Bize Forvert gerek, Stoperde gerek, cünkü El Saka Afrika Sampiyonluguna gitmis! Öte yandan Orta sahaya takviye gerek!

Isin tuhaf tarafi, hic kimse bizden oynucu satin almiyor olmasi! Yillardan beri hep biz para verip aliyoruz, ama hic kimse bize para vermiyor! Cok düsündürücü bir olay!

Tek dilegim su: Sezer Öztürk, Batuhan, Aydin ve bir Stoperin gelmesi! Gidecekler arasinda Youla ve gerekirse Burak! Ama Buraka cok haksizlikta ediyoruz! Cok baski yapiyoruz camia olarak! Ama madem uyum saglamiyor, gidiversin!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
kursatland Liste gör
Deneyimli Yazar

KÜRŞAT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:56
zaman gazetesinde yazıyodu Eskişehirsporun artık çıkma oyuncular yerine,Adem gibi futbolculara yönelip bunlarla mücadele etmesi gerekir diye.Bizim yönetim para vermeden bonservisi olmayan oyuncu alıp onunla uefa ya gitmeyi hedefliyor.
..::KÜRŞAT::..
Yukarı
J.eses26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:56
Tek dilegim su: Sezer Öztürk, Batuhan, Aydin ve bir Stoperin gelmesi! Gidecekler arasinda Youla ve gerekirse Burak! Ama Buraka cok haksizlikta ediyoruz! Cok baski yapiyoruz camia olarak! Ama madem uyum saglamiyor, gidiversin!
[/QUOTE]
Katılıyorum Abi Çok Önemli Bir Yere Değinmişsin Clap Burak Aslında Çok Yetenekli Bir Futbolcu Ama Üzerinde Çok Fazla Baskı Var. Bir Çalım Atamıyor Bütün Tribün Burak'ı Islıklıyor. Son Diyarbakır Maçında youlanın Esesimi Nasıl Sattığını Gördük Kimsede Islıklamadı. Evet , Katılıyorum Burak Çok Hata Yapıyor 2side Birbirinden Büyük Hatalar Yapıyor Ama Burak'a Böyle Yaparak Hiç Faydalanamayız. Konsantre Olamadığı İçin Büyük Hatalar Yapıyor Ve Bu Böyle Devam Edecek Gibi Duruyor Bu Yüzden Takasda Kullanılabilir.
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 13:00
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan ESkisigibiES

Yönetim açık açık diyor ki:

Taraftar bizden iyi transfer beklemesin.Maliyeti düşük,boşta kalmış bir futbolcu olursa alırız yoksa yan geliriz.Biz ikinci bir takımın istediği futbolcuyu hayatta alamayız.Batuhan gelir ancak o da kendisi istediği için.Çünkü bizim öyle çekip alma meziyetimiz yok.Şimdiye kadar gelen bazı isimler de hocanın adına ve hatrına geldi zaten.Ama iyi de oldu iyi çıkmayan transferlerde topu hocaya attık,rahatladık.

ben bu yoruma katılıyorum okudugumda sakarya gazetesini anladığım tek sey buydu transferden ziyate.Yatın bakalım yönetim yatın. Bakalım Yanlış hesap nerden dönecek olan yine bize olacak.

O zaman sormak lazım siz ne iş yaparsınız gazetelere sayfa sayfa reklamdan başka diye
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 13:19
Alıntı yapılan h.tamer

ah be yenge bırak şu mehmet çakırı gelsin yada önce sen gel bi gez eskişehiri sonra karar verin

mehmet çakırın nişanlısıymış bilmem neymiş yalan dolan . . . sanki ferrari yi alıyozda sevgilisi beğenmiyo - lig başında ki beceke ferrari ve sevgilisi krizi sanki :). . . . arkadaş ha ankara ha eskişehir kaldı ki  ankarada yaşayan biri olarak ankara çok sıkıcı eskişehir çok daha güsel . . . haber olsun diye haber bunlar. . .
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 13:20
fahrı nasıl ıstenmez anlamıs degılım.ustelık mac bası anlasılacak.sonucta adamın kuması bellı(engınde eskısehıre geldıgınde kadro dısıydı)bence mac bası anlasılırsa kesınlıkle alınmalı.eskısehırsporda kendını bulacaktır.
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 13:21
fahrının en kotu halı .burak kadar olamaz dıyorum
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 13:23
bilmiyorum ragıp içinde çok olumsuz bakmıyorduk aslındaen başta ama içimden bi ses fahri tatanda fena olmaz diyor sonuçta maç başı ücret 26 yaş ve kalitesi ortada bir oyuncu ;)
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 399400401402403 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,658 saniyede hazırlanmıştır