eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 398399400401402 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Lk.seRhaan Liste gör
Yazar

seRhan TANYEL
Yer: Kızılcıklı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 11:44
Alıntı yapılan tepebaşılı26

ne fahri tatan ne batuhan nede engin baytar....

forvete alın şu tazematayı youlanın yerine..alın ankaragücünden semaviyi ve ilkemi ,alın şu denizlispor hazır dağılmışken gürayı,mehmet yılmaz da geliyor zaten..alper ufak ufak ısınıyor takıma,gönderin burak ve ümit karanı yemin ediyorum ilk beşi zorlmazsak bende bu futboldan anlamıyorum..

ne uğraşıyorsunuz kardeşim elin belalı adamlarıyla...fahriymiş,batuhanmış,enginmiş..burası ESKİŞEHİRSPOR kulübümü?yoksa sorunlu futbolcu rehabilitasyon merkezimi?

şu üç isimden hangisi güven veriyor size?hangisinin sorun olmayacağını garanti edebilirsiniz?bu adamlar tam bir saatli bomba ne zaman nerde patlayackları belli olmayan adamlar..bu adamların ES ES miş seyirciymiş umurlarındamı?

yok abicim yokk gecenin şu vakti daha fazla fıtık olmadan yatayım ben...
cok doğru konuşmussun necati abi Burası ESKİŞEHİRSPOR sorunlu futbolcu rehabilitasyon değil.
KIZILCIKLI
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 11:45
@ ekrem yetim,

İşte kumaş Doğa ve Bülent ten çok farklı olmayınca yine para konusuna kilitleniyoruz. Uygun şartlarda maç başı anlaşılarak alınacaksa (sanmıyorum) buyursun gelsin Fahri de...Kadro zenginliğinden kimseye zarar gelmez.Ancak Fahri Doğa'nın Bülent'in oynadığı paraya oynar mı bilmiyorum. Aradığımız forvete top taşıyacak, onları pozisyona sokacak, kilitlenen oyunları açacak oyuncu olmadığınaysa adım gibi eminim. Dört tane önliberosu olan takıma sakatlık ya da cezaları gerekçe göstererek 5. önliberoyu transfer edeceksek de sağlık ekibinden takım içinde uygulanan ceza yönetmeliğine, ordan transfer politikasına kadar her yönden ziyan olmuşuz demektir.

@ESESHAN,

Hangi takımda forvet arkası oynamış yahu Fahri? CM de DM AM C yazmasına bakarak mı söylüyorsunuz bunu? Fahri'yi ben sürekli önlibero olarak gördüm. Solda oynadığını da şimdi banner dan duyuyorum. Önliberoyu ihtiyaç olarak ortanın ortasında sağında ya da solunda kullanabilirsiniz ama forvet arkası bambaşka bir olay, çok daha çeşitli ve farklı meziyetler gerektiren iki mevki ve hem forvet arkası hem de defans önünde oynayabilen oyuncu sayısı çok çok az. İlk aklıma gelenler Ballack, Lampard, Gerard,Xabi Alonso. Türkiye'de de bu vasıfta hiç bir oyuncu görmedim desem yeridir.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
fenderen Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 11:53
Arkadaşlar siz hala 2. lig mantığı ile 3 büyüklerin beğenmediği oyuncuların alınmasını istiyorsunuz ! Böyle bir saçmalık olabilir mi? Bizim takım maçların %50 'sinde 2 pas yapamıyor. Adam gibi para verip iyi oyuncu bulmalı Staff'lar. Bizdeki sorun ucuz oyuncu bulamıyoruz .

3 Kilit nokta ya 3 adam bulursun işi bitirirsin ! Bu konuda Kayserispor ve Gençlerbirliği çok başarılı. İnanılmaz oyuncular buluyorlar. Sonra da iç piyasaya satıp ekonomik anlamda rahatlıyorlar, böylece maçları 5-10 TL oluyor !

Bak Ankaragücü AKP para yağdırınca Geremi ve Wassel'i aldı !Ampul kafalar para vermesinler bize küme düşmeyi tercih ederim.
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 11:56
Youla'yı verelim
Youlayı%20verelim
Eskişehirspor Başkanı Ünal, Manisasporlu Sezer'e karşılık, kadro dışı bıraktıkları Youla'yı teklif etti.

Eskişehirspor, Manisaspor'a Sezer Öztürk'e karşılık, Youla'yı vermeyi önerdi. Kırmızı-siyahlı ekibin başkanı Halil Ünal, bu transferin her iki taraf için de hayırlı olabileceğini belirterek, "Manisa yönetimi bunu değerlendirsin" dedi. Ünal ayrıca Batuhan Karadeniz ve Aydın Yılmaz ile anlaştıklarını, Beşiktaş ve G.Saray kulüplerinin son sözlerini beklediklerini
vurguladı
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:00
Bizimkiler Can Cumhur Bozacı gibi adam bulur getirirler hiç merak etmeyin!!! Bu yönetimle doğru düzgün işler olmaz... 
ESES
Yukarı
oldcity_twentysix Liste gör
Yazar

bahadır
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:29

Yahu Fahriyi filan ne yapacaklar yahuu genç adamlarla ilgilensinler başarıya aç adamlar lazım bizee

Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:34
ah be yenge bırak şu mehmet çakırı gelsin yada önce sen gel bi gez eskişehiri sonra karar verin
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:35
Alıntı yapılan esescon_26

Bizimkiler Can Cumhur Bozacı gibi adam bulur getirirler hiç merak etmeyin!!! Bu yönetimle doğru düzgün işler olmaz... 

Bir saniye de Can Cumhur'u da mı yönetim getirdi yani?
Yapmayın, etmeyin.
Yukarı
J.eses26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:35

Kalbinde Eskişehirspor'u Taşımayan , Eskişehirspor İçin Taraftar İçin Oynamayan , 30 Yaşına Gelmiş Çıkıyım Oynıyım Da Eve Ya da eğlenceye gidiyim diyen adamları transfer etmeye çalışırsak bu iş olmaz. Ama genç , hırslı , hevesli , canını dişine katarak birşeyler yapmaya çalışan adamlar oldukça Eskişehirspor'u ilk 5de rahatlıkla görebiliriz ama bizim yönetim hala fahri gibi isimlerle uğraşıyor..

Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 12:37
ntvsporda altyazı gecti ali turan ankaragücüyle presipte  anlaşmiş menejenirini yaptıgı acıkllamada böyle diyor
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 398399400401402 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,605 saniyede hazırlanmıştır