eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 392393394395396 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan enes1965

Bize bu tip orta saha lazım değil ey yönetim...!!!!
Bize lider,ileriye dönük,oyun kurucu oyunu 2 yönüyle oynayabilen orta saha lazım....
Elimizdeki orta sahalardan(Ragıp hariç) fazlası değil eksiği var Fahrinin.

Fahri iyi oynadigi zaman aynen yazdiginiz gibi bir oyuncudur... Elimizdeki Alper haric tumunden de iyidir..

Yine Fahri ile birlikte Neca'nin alinmasi mumkun olsa ortasahada bu sezon sorunumuz kalmaz..
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:50
Valla ben fahri tatanın bu takımda başarılı olacağını tahmin ediyorum bence iyi transfer olabilir. m.yılmaz gibi herkez yanılabilir ben fahrinin gelmesini istiyorum açıkcası ayrıca ragıptan 1000 kat iyidir başarılıda olur kanaatindeyim...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:51
tatan mış ne bu ya bitmiş adamlarımı alacaz tatan oradan oraya geziyo ne yapmış bugüne kadar alınmasın bunlar gelecekse kimse alınmasın alper gibi gençlerimiz oynasın alper on  tane tatan yapar
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:52
A.Gücü'nden Geremi bombası!(mynet spor)
acaba doğru mu_?
eğer doğruysa yazıklar olsun bizim yönetime!
adamlar kimleri getiriyolar!!
var mı geremi ye itirazı olan_?
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:56
Mert abi katılmıyorum sana.Evet Fahri oyunu 2 yönüyle oynayabilen bir oyuncu.Ama orta sahada liderlik görevini üstlenebilirmi,bence üstlenemez.Bizim elimizde zaten bu tarz Ragıp,Doğa,biraz zamanıda olsa bir Alper var.Bence Fahrinin bunlardan bir farkı yok.Bugüne kadar ona güvenip yola çıkan takımlar bank asyada bir diğeride yolcu.Bence çok gereksiz bir transfer.Hedefimiz ne ki?Ona vereceğin parayı git başka yerde kullan.Oynat Alperi.En azından onu kazanalım.Ama yönetimin transfer yaptık demek için yaptıkları bir transfer daha.Bknz. Cumhur.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:02
var ben geremi ye itiraz ederim çünkü a.gücü o kadar çok transfer yaptıki üstelik getirdiği yabancı hocayla da kadrodaki olmayan uyum iyice paramparça olacak ankaragücü değil geremi yi ronaldo yu getirse bence ligin kötü takımlarından artık...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:04
Endercim elbette katilmayabilirsin.. Ama ben Fahri'nin Besiktas'tan sonra Konya'ya nasil satildigini hatirliyorum.. sonra yine Denizli'ye yeni Yusuf olsun diye alinisini hatirliyorum... bunlar da oyuncudan cok gittigi yerlerin yonetimlerinde de sorunlar vardi...Fahri klasik bir oyun kurucu degil.. yani 9 kisiyi calimlayarak gol atan turde biri degil ama pas yetenegi ve oyun gorusu iyidir.. Elimizdeki Volkan Yaman kadar A milli olmus bir adamdir... yasi da henuz 26 ve kalitesini tekrar yansitirsa cok duşeş bir transfer olabilir.. Ragip ve Doga kesinlikle iyi bir Fahri'den daha iyi olamaz... bu adami iyi zamaninda seyrettiysen sen de bunu soylerdin.. mesele oyuncu tekrar oynar mi... bu noktada ben bizim takimin taraftarina ve verecegi havaya guveniyorum... eger Fahri gelirse ikimizde bu mesajlarimizi umutmayalim...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:04
Ocakçı; “Transferler maç başı yapılacak”
Eskişehirspor transfer komitesi, devre arasında Kırmızı Siyahlı renklere bağlayacağı oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor. Transferdeki son durumu değerlendiren Genel Kaptan Şaban Ali Ocakçı, ara transferde bonservis sorunu olmayan ve maç başı oynayacak isimler üzerinde durduklarını söyledi.
İSİM ÇOK
Başkan Halil Ünal ve Teknik direktör Rıza Çalımbay tarafından transfer görüşmelerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini ve sona doğru gelindiğini sözlerine ekleyen Ocakçı, "Listemizde isim çok. Yerli ve yabancı bir sürü oyuncu var. Fakat bonservis sorunu olmayan ve maç başı anlaşacağımız oyuncularla yakından ilgileniyoruz. Yabancı transferinde ise Belçika liginde forma giyen iyi bir forvet oyuncuyla görüşüyoruz. Yönetim olarak görüştüğümüz oyuncuların isimlerini saklı tutuyoruz. Taraftarlarımız ve sizler bunu anlayış gösterin. Pazartesi gününden itibaren anlaştığımız oyuncularla masaya oturacağız. Renklerimize bağladığımız oyuncular direk Antalya kampına katılacak" dedi.
ADEM + B. KOCABEY= E. BAYDAR
Takas yöntemiyle transferi gündemde olan oyuncular konusunda da son gelişmeleri açıklaşan Ocakçı, "Trabzonspor yönetimiyle Engin baytar´ın transferi için görüştük. Burak Yılmaz ile takas edilmesi konusunda teklif götürdük. Onlar ise Adem Sarı ve Bülent Ertuğrul karşılığında Engin baytar´ı verebileceklerini söylediler. Yönetim olarak bizlerde bu teklifi kabul etmedik. Engin baytar bildiğimiz ve sevdiğimiz bir oyuncu olmasına rağmen, bu transfer gerçekleşemeyecek" dedi.
ÇAKIR´IN TAKASI OLMADI
Diğer taraftan son yıllarda transferi gündemde olan Mehmet Çakır, bir kez daha transfer gündeminde yer alıyor. Bu oyuncunun transferi için Başkent temsilcisine Burak Yılmaz ile takasını teklif ettiklerini belirten Ocakçı, "Ankaragücü takımı ve Mehmet Çakır bu transfere sıcak baktı. Fakat Çakır´ın nişanlısı Eskişehir´e gelmek istemediği için bu transferde gerçekleşemedi" dedi.
Gündemde yer alan isimler konusuna da değinen Ocakçı, Manisaspor´dan Sezer Öztürk, Beşiktaş´tan Batuhan ve Galatasaray´dan Aydın Yılmaz için görüşmelerin devam ettiğini söyledi. sakarya gazetesi
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:07
İlhan Mansız, Eskişehirspor´a gelmek istiyor
2006-2007 sezonu başında Almanya´da geçirdiği trafik kazası nedeniyle futboldan uzaklaşan ve sakatlığı nedeniyle Almanya da tedavi gören İlhan Mansız´ın, Eskişehirspor da forma giymek istediği öğrenildi. İki yıldır futboldan uzak kalan ve 2009 Temmuz ayında futbola tekrar dönen Mansız, son olarak Almanya´nın 1860 Münih takımında test oyuncusu olarak forma giydi. Hazırlık maçlarında attığı gollerle eski günlere dönüşünün sinyallerini veren oyuncu, 2009 Ekim ayında yaptığı açıklama ile tekrar futbolu bıraktığını söylemişti. 35 yaşını geride bırakan futbolcunun, geçtiğimiz günlerde bir tanıdığı aracılığıyla Başkan Halil Ünal´a haber gönderdiği ve Eskişehirspor´da forma giymek istediği belirtildi. sakarya gazetesi
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:11
İlhan Mansızmı ? yuh daha neler ya.. Sakarya Fanatik'e özenmeye başladı galiba :D
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 392393394395396 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır