eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 390391392393394 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 21:33
az önce hangi kanaldı hatırlamıyorum ama bejekenin sercan karsılıgında batuhan ve bir futbolcuyudaha bursaya verebilecegini söyledi umarım böle bişey olmz
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 21:38
Ankaragücü'nde Konate ve İlkem ile yollar ayrılmıştır..
Kaynak : hurriyet.com.tr/spor
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 21:43
bursa ya batuhan serdar arti 2 milyon onermisler ama bursa 5 milyon istiyormus
ANTI BIZANS
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 21:46

bu bana pek olacak gibi bişey gelmiyo batuhan zaten kalitesi ortada olan bi forvet artı serdar ı veriyorlarsa bu bile kaçmaz bi teklif sercan öyle ağım şahım bi forvet değil ben inanmıyorum bu haberlere açıkçası

sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 22:17
besiktas kaziklaniyor anadolu takimlarindan kayseriden yedi genclerbirliginden yedi antepten yedi daha bunlar uyanamamismi
ANTI BIZANS
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 22:21
transferlerin bir an önce bitmesi lazım.takıma uyum açısından bu önemli.özellikle yabancı transferi için.devre arası futbolcu almak risklidir.inşallah kısa zamanda sonuçlanır transferler.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 22:25
valla tazematayı beğenmeyenler vardı ama uyum sorunu da yok o bari olsa
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 22:33
Alıntı yapılan scetintas

5-6 Ocakta yazar merak etme...Hatta ve hatta bir genç futbolcuyu daha yazar...Wink

Wink Haklısın Suat abi olabilirde Wink
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 22:58
Ankaragücü İlkem Özkaynak, Ceyhun Eriş, Brabec, Konate, Semavi, Barbaros ve Serkan'la yollarını ayırmış. Ayırca Baki ve Meye'nin de gönderileceği söyleniyor. Kadrodaki oyuncu sayısı 27'ye düşürülecekmiş...

Konate Youla tarzında bir oyuncu. İşimize yarayabilir. Semavi'yi forumda önermiştik zaten, çalışkanlığıyla orta sahaya direnç getirir.
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 22:59

Alıntı yapılan esesim_hasretim

Bugüne kadar geldiklerinden beri hiçbir ortamda bir tek kötü cümle kurmadığım teknik heyet soruyorum size Eskişehirsporda olma amacınız ne?Başarılı olup başka yerlere mi zıplamak?Eğer öyle ise eyvallah.O zaman anlık başarı için yapılanlar güzel.Yok hayır biz Eskişehirsporda uzun yıllar kalmak,burada uzun vadeli planlar ile Eskişehirsporu zirveye çıkartmak istiyoruz diyorsanız ki kanal26 da yayınlanan programda öyle olduğunu söylediniz.O zaman bu batuhanı 6 aylığına kiralamanın amacını çıkıp açıklayın.Bu nasıl bir çelişkidir.Neden avrupada scout unuz yok oyuncu izleyen?Neden bütün sezon yanınızda yatan yardımcılarınızı sadece transfer döneminde oyuncu izlemeye gönderiyorsunuz?Neden bu kadar dar bir vizyonunuz var?Transfer etmeyi düşündüğünüz Lovrek hakkında bir bilginiz yokken gidip kadronuzda ki oyunculara fikir danışıp bu oyuncuyu transfer etmeniz ne kadar doğru?Lovreğe verilen para sizin cebinizden çıksa idi yine gidip alırmıydınız aynı şekilde?Neden,neden,neden..Bir sürü nedensizliklerin içinde ben bu teknik ekibe inancımı yitirdim malesef.

Yönetim kurulu hakkında söylenecek hiçbirşey yok.Zaten ortada.Nerde beleş,kaşar oyuncu var bizimkiler orda.Batuhanı kiralasınlar bedelsiz diye gidip elin üç kuruşluk adamlarının kapılarında yatıyorlar haftalardır.Elinde türk futbolunun bir dönemine damgasını vurmuş birsürü eski futbolcu var gidip bir oyuncu izleme komitesi kurmayı akıl edemiyorlar.Ahpap çavuş ilişkisi ile klüp yönetiyorlar.Yok o benim oğlum,yok bu benim yakın arkadaşım..vs.Taraftarı gidip elin Gana sında klüp kuruyor,bu becerikli insanlar kendi şehrinde bir futbol okulu açmaktan aciz.Taraftarı ESES aşkı ile yağmur çamur demeden maçlara geliyor,yönetim eskiden pirinç çuvalına taş doldurup milleti kazıklayan bakkal zihniyetinde ahır gibi stadyumda taraftarına 25-50 tl ye maç izletiyor.Yeter artık,yeter!!
   Sezon sonu bu takım ister kupayı alsın ister ligde şampiyon olsun teknik heyet ve yönetim şahsım adına sizi Eskişehirsporda görmek istemiyorum.Sportif başarı her zaman olabilir.Ama seni sen yapan değerlerinden taviz vermeye başlarsan bir daha hiçbir zaman hiçbirşey eskisi gibi olmaz. 

Belirttigim yerler cok güzel konular ve katılıyorum. . . Bakınız bi sivas bi kayseri, antep, gencler vs. bunlar bu kadar kapis kapisa gidicek oyuncuları Scoutlari sayesinde bulup geliyor.. Bizim boyle bir izLeme komitesine ihtiyacimiz var.

Bir baska konuya degineyim. Her teknik direktor gittigi kulübe eski calistigi ve futbolculari getirtmek ister. Bunun 2 sebebi vardir. Gercekten dürüst ve yetenegi iyidir kadrosunda görmek ister takima faydasi olacagina inanir bu yüzden ister. Digeri tamamen cikaridir. . . üzerinden komisyon alir, yönetimle anlasma yapar 600 e futbolcuyla anlasir 100ü kendine kalir 500 ü futbolcuya gider. Bunun örneqi oldukça çok... Futboldan anlamayan aciz yönetimler bunu kabul eder ve hala etmektedir.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 390391392393394 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır