eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 385386387388389 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 15:54
transfere gerek yok yeterki takım sakatlanmasın biz bu ligi kasıp kavururuz ancak tek biyerimiz eksik oda ortasahaya ofansif bir oyuncu almamız şart
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 15:54
Alıntı yapılan Koray

"Vestel Manisa’lı Sezer Öztürk için de kulübünün yüksek ücret istemesi üzerine Eskişehirspor yeniden Fahri Tatan’a döndü."

Herşeyi çok net şekilde özetleyen cümle bu... Ucuz etin yahnisi... Fahri Tatan neci Allah aşkına? Bildiğimiz önlibero değil mi? Bizim ihtiyacımız olan ileri dönük ortasaha görevini Fahri'ye vereceksek oturur ağlarım yemin ediyorum.

güzel düşünmüşsün Koray kardeşim...malesef işin özeti bu...bizim yönetim 2 yıldır hep aynı taktiği güdüyor...bonservisi elinde olan vede klübüyle ilişkisi kesilmiş ucuz adamların peşine düşüyor...
ümit karan...
ragıp başdağ...
burak yılmaz...
mehmet yılmaz (hasbel kader iyi çıktı)
el saka...
anderson...

böyle transferler yapıpta başarılı olma şansında malesef pek olmuyor...sonrada bizler çıkıp hocaya atıp tutuyoruz...yok efendim şunu niye oynattın...yada niye oynatmadın diye...veriyoruz veriştiriyoruz...hatta bu sayfalarda birçok arkadaşımızla ters düşüp istemesekde birbir kalbimizi kırıyoruz...yani yönetimlerin transfer politikalarındaki yanlışların acısını başımızdaki teknik direktörler kimse ondan çıkarmaya çalışıyoruz...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 15:55
İstikbal gazetesi nde 'Eskişehirspor Bayreyn’li Jaycee John Okwunwanne ile de ilgileniyor.' diye bir haber var.Araştırınca Belçika ligi 'Mouscron' Kulübünün de futbol oynadıgı çıkıyor ,Oynadıgı 16 lig maçının 14 üne ilk 11 de başlamış ve 8 gol atmış.(3 maçta da 2'şer gol atmış)Ayrıca Bahreyn milli takımında da oynuyormuş.
http://www101.mackolik.com/Futbol/Player/Default.aspx?id=29991

Ancak burada da ilginç olan futbolcunun kulübü Mouscron,finansal krizden dolayı maçlara çıkmadıgı için  arka arkaya üçüncü maçını da hükmen kaybedip, ligden ihraç edilmiş.
http://www.goal.com/tr/news/238/avrupan%C4%B1n-di%C4%9Fer-ligleri/2009/12/28/1713083/mouscron-bel%C3%A7ika-liginden-ihra%C3%A7-edildi
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 15:58
Alıntı yapılan esesim_hasretim

Gerçekten inanılmaz.Hayır anlamaya çalışıyorum,gayret gösteriyorum ama anlamıyorum.Bu neye,kime hizmet etmektir.Batuhanı 6 aylığına kiralamanın mantığı ne?Ne yapmaya çalışıyorsunuz?Evet yetenekli,genç,bizdede çok başarılı oldu geçen sezon.Bonservisini alabiliyormusun?Hayır.Peki haftalardır resmen kapısında yatıyorsun,sonuç olarak 6 aylığınamı kiralamaya ikna edebiliyorsun?Ya sanki dünyada futbolcumu yok başka.Neden araştırıp,ucuza bonservisi ile oyuncu almak varken kolayı seçiyorsunuz?Biz yoksa ruhsal problemleri olan F.D nin dediği gibi birilerinin geri dönüşüm kutusumuyuz?Bir döneme sadece alt yapısından çıkardığı oyuncuları ile damgasını vurmuş Eskişehirsporu bu hallere düşürenlerin hepsine Yazıklar Olsun!!!!
Çok doğru Yönetim ve Teknik drektör açıklamalı batuhan'ı 6 aylığına ne amaçla getiriyorsunuz ? Geçen yılki gibi Küme düşme tehlikemiz varda ondan kurtulmak için mi?
Yoksa !!! Beşiktaş bize üste para vermeli,Batuhan'da Birdahahaki transferinde"unutulmuş bir futbocu"olmamak için bedava oynamalı.Düşme tehlikemiz var ise ! yönetim ve teknik drektör başarısızdır gereğini yapmalılar. 
Yukarı
soyluman Liste gör
Yazar

ergün
Yer: 26
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:01
m.denizli batuhan'ı gönderilecekler listesine koymuş. beceke'nin sercan transferi büyük ihtimalle olmaz zaten. batuhan'ın takasta kullanılma ihtimali azalır o zaman.batuhan'da eses'ime gelir. bu yönetim batuhan'ı bonservisiyle transfer edemeyeceği için en azından becerebilsede 1,5 seneliğine kiralasa.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:05
Alıntı yapılan 26oldcity26

isimler ile çok umutlanmıştık ama aynı çileyi tekrar yaşayacağız galiba.
Amaç zaten o değil mi? İsimleri basına verirsin, taraftar heyecanlanır, oluyor, az kaldı, bonservisine uğraşıyoruz, aha alıyoruz, hop olmadı v.s. Bir de bakmışız, transfer dönemi bitmiş. Bakınız; Yıldıray Baştürk olayı. Onun için isimlere, verilen sözlere bakmayalım. İmza atılır, transfer yapıldı deriz. Hiçbir transfer yapılmaz, o zaman da eleştirimizi yaparız. Kaldı ki; transfer dönemi de yeni başladı.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:09
batuhan, başkanımızın oğlu...yıldırım demirörende canciğer arkadaşı olduğuna göre...halil başkan ne yapacak edecek birazda paraya kıyacak gidip batuhan ı bonservisi ile alacakki transfer yaptım diyecek...yoksa 6 aylığına gelen topçudan bize hayır gelmez...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan 26esmerim26

kim bu Maxell bilgisi olan yokmub

A2 ile denenen futbolcu "maxell" Nijeryalı Smile Ne Barcelona'da oynayan maxwelll ne de Avusturya'da oynayan maxeller Tongue Sadece Nijeryalı ve 18-19 yaşında olduğunu biliyorum...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:18

aslında ortada almak üzereyiz deyipte alınmayan  bi durum yok..benim dediğim gibi medyanın absürüt uydurmalarına inanıp bu forumda şehir hikayeleri yapıyoruz.son da olmayınca hayal kırıklığı-saldırganlık gibi eylemler..

geçen sene deli gibi fahri tatan isteyen biz, medyanın uydurma transfer haberinden etkilenip hedefimizi sezer öztürk'e odakladık..şimdi de fahri tatan ucuz gelir oldu.
yazılı görsel basın futbol haberi bulamadıkça kendi ekmeklerinin derdine birşeyler yazmak karalamak zorundalar..biz bunlara inanıp etkilenip kendi aramızda negativ elektirik yaymak zorundamıyız ?
2 gün daha sabredemeden yine başlamış yönetime olan tepkiler
demek ki c.ronaldo yazılsa es es'e yandık valla..ondan sonra volkan şen gelse ikna olmaz bu bünye
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:32
Alıntı yapılan tmac26

Gaza gelmeyin. Transfer dönemi bu. Taner Gülleri olaylarını hatırlayın. Bizle anlaştı sonra gitti İ.B.B.'ye imza attı. İmza attırmadan açıklama yapmak istemiyorlar artık. Zaten transfer dönemi 4 Ocakta açılıyor. İmza attırdık deseler bile bi resmiyeti olmayacak işin...

gidersin notere, attırırsın imzayı!!!  hadi  atsın imzayı  başka takıma da göreyim!!!  anlaşacak adam 4 ocakta da anlaşır 14 aralıkta da...  bu  beceriksizlerin bahanesi bunlar...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 385386387388389 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır