eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 371372373374375 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 18:32
Sezer ve Batuhan'ın transfer dedikodusu hepimizi heyecanlandırdı gerçekleşmezlerse hayal kırıklığı çok büyük olur ; umarım sorun çıkmaz işte böyle genç ve kaliteli oyuncuları alarak ilersi için hedef koyabiliriz . Nfor'un kariyeri çok kötü bana çok riskli olur gibi geliyor . Bahreyn'li oyuncu ve Tazemeta daha iyi olur diye düşünüyorum ya da Murat Tosun düşünülebilir hazır bonservisi de elinde yaşıda uygun .
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 18:39
Isin tadi tuzu burada zaten, heyecanlanmak bir taraftar icin cok normal! Birak hayalimizi kuralim, gelmezlerse canlari sag olsun, eskisehirspor batacak degil ya! 
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 19:40
Alıntı yapılan uayuay

mükemmel oldu bu yaa :D engin baytar'a falan da gerek yok artık. tam 4-5-1 takımı olduk. burak(serdar)-doğa-bülent ert-sezer öztürk- bülent k.
burak yerine de aydın yılmaz valla tadından yenmez defansa da bi takviye olur bu iş inşallah
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 19:44
Alıntı yapılan h.tamer

Alıntı yapılan uayuay

mükemmel oldu bu yaa :D engin baytar'a falan da gerek yok artık. tam 4-5-1 takımı olduk. burak(serdar)-doğa-bülent ert-sezer öztürk- bülent k.
burak yerine de aydın yılmaz valla tadından yenmez defansa da bi takviye olur bu iş inşallah

Son gelişmelere göre Ali Turan'a karşı Aydın Yılmaz' ı ve bir maktar para önermiş GS yönetimi. Pazartesi günü neler olacak merak içerisindeyim. Şerefiyle formamızı kim taşıyacaksa o gelsin.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 19:56
Sezer Öztürk'ü alabilirsek muhteşem olur. En beğendiğim yerli oyunculardan bir tanesi. Kalitesi tartışılmaz. Karakter olarak da sorunlu bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Sadece Mesut Bakkal ile anlaşamadı, uyum sağlayamadı hepsi o. Eskişehirspor'un büyüklüğünü geldiğinde anlayacaktır ve burada ona göre davranacaktır. Batuhan'ı hatta Engin'i yola getirmiş bir camiayız biz unutmayalım... Smile

Sezer Öztürk 24 yaşında. Forvet arkası olarak oynuyor. Fakat çok yönlü bir oyuncu olduğu için orta sahanın ortasında, sağ açık, sol açık ve forvet olarak dahi kullanılabilir gerektiğinde.

Profesyonel futbol kariyeri Leverkusen takımında başladı. Leverkusen 2 takımında oynadığı başarılı futbol ve attığı gollerle dikkat çekti. Leverkusen A Takımına yükselmeyi başardı. Bundesliga'da çok fazla maça çıkmasa da oynadığı maçlarda yeteneğini öne çıkardı. Daha sonra Germinal Beerschot takımına kiralık olarak gönderildi. Burada da iyi performans gösterdi ve oradan Bundesliga takımlarından Nurnberg'e transfer oldu. 2 sezon da Nurnberg tecrübesi yaşadı ve Manisaspor'a transfer oldu. Bu sezon Manisaspor'da 4.sezonunu yaşıyor. Özellikle geçen yıl çok başarılı bir sezon geçirdi ve Manisaspor'un süper lige çıkmasında direkt etkisi oldu. Zaten Bank Asya'da yılın futbolcusu seçildi. Bu sezon M.Bakkal ile olan sorunları ve Manisa'dan ayrılmak istemesi yüzünden forma şansı bulamadı.

Çok teknik, topla oynamayı seven, duran topları olumlu kullanan bir futbolcu.

Alındığı taktirde takıma sınıf atlatacağını düşünüyorum. Orta sahaya aradığımız oyuncu kesinlikle Sezer Öztürk. Umarım bu transfer gerçekleşir...

Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 20:05
Kaleye neredeyse şut çekecek futbolcumuz yoktu,İnşallah olur
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 20:10
 Neden  ki Burak varya utanmasa orta sahadan bile vuracakBig%20smile
S.nalbant
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 20:14
Alıntı yapılan alyans999

Neden  ki Burak varya utanmasa orta sahadan bile vuracakBig%20smile

Kaleyi tutturabilen oyuncudan bahsediyorLOLBig%20smile
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 20:21
Alıntı yapılan esesim_hasretim

Ankarasporlu Murat Tosun Tff ye başvurup serbest kalmış.Orta saha oyuncusu herhalde tam hatırlayamadım.Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

murat tosun santfor uzun boylu 9 numara , ama batuhan gelirse onunla görüşmemize gerek kalmayacak.
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 20:45

Sezer batuhan bencede gerçek anlamda takviye olur gücümüze güç katarız....

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 371372373374375 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır