eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 356357358359360 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 09:43
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan yasan26

mesela her zaman aklımda mehmet batdal var.. 750 bin tl alabilir miyiz bilmiyorum yani maddi gücümüz yeter mi bilmiyorum ama Türk futbolunda ender kalan  pivotlardan bu çocuk.. ya batugol yada mehmet batdal...

Bugun sabah gazetesinde okuduğum habere göre ocak ayı başında imzayı atıyormuş febeye.

batdal ı ısıtıp ısıtıp piyasaya sürdüler ama bi türlü pişmedi. 5 yıldır transfer piyasasında ismi geçiyo ama kimseye satamadılar 24-25 yaşına geldi. kendisini bir çok kez izledim. bence süper lig de oynayacak kadar iyi değil. uzun olduğu için herkesin kafasındaki profil ; hava toplarına hakim bir santfor olduğu. ama hiç öyle değil batdal. ayaklarını kullanıyor , yerden oynamayı seviyor. bence kim alırsa elinde patlayacak.
               Topla çok yetenekli ama çok ağır bir oyuncu.Bize hiç uymaz.Çok ruhsuz.Çok net golleri kaçırıp en ufak bir üzüntü bile yansıtmayan donuk bir adam.Süper ligde asla oynayamaz.Alanın elinde patlar bence de.
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 10:08
Alıntı yapılan Nejmet28

Alıntı yapılan lokerenli-esesli

nfor o kadar iyi oyuncu degil onu mu almaya gitmis onun yerine 28 yasinda golan al degeri hem dustu hem bundan kaliteli. Ama baskan aydin alinmiysa onun yerine 18 lik lestienne ve 24 jaycee alsin gelsin iyi transfer olur. Hele lestienne i 2 sene sonra 4/5 katina satilir. Hatta ikisi bedava gelirler, cunku moeskroen un tum oyuncularin kontrati fesh edildi

Yönetim futbolcu takip edemiyor bari seni takip etseler yetecek aslındaClap

Aslında gurbetçi arkadaşlardan futbolla alakası olmuş insanlar dinlenilmeli sonuçta o ligleri takip edebilen az çok futbolcuların durumlarını bilen insanlar menajerlerden daha güvenilir olurlar keşke gurbetçilerimiz bu anlamda değerlendirilse
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 11:05
madem bülent hoca belçikada bugün oynanacak genk-st.truıden maçında ibrahima sidibe yi izlesin.1.95 lik boyu ile tam pivot santrofor.ayrıca lokerenli arkadaşım bu oyuncu hakkında biraz bilgi verebilirsen sevinirim
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 11:31
Kesinlikle katılıyorum.Kesinlikle süper Lig futbolcusu değil.Bir kere çok fazla top eziyor.Ayrıca acayip ağır.Sadece rakibi çok fazla baskı altına alan sağdan-soldan devamlı orta gelen takımlara belki uyar.Kaç senedir kimse almadığına göre vardır bir hikmeti diye düşünmek lazım.
Buca'nın D Spor'da bir kaç maçını  izledim.Eski kalecimiz Cenk'de oynuyordu.Herkes maçın spikeri de dahil bu futbolcunun reklamını yapıyor ama sahada bir şey göremiyorsun.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 13:43

ben haftaya rapor verilecek su oyuncu izleniyor laflarına inanılmaz kızıyorum bu takımın eksik yönleri belli mi? belli peki şimdiye kadar neden izetilmedi gerekli raporlar hazırlanmadı takım kampa gidiyor 5 gün sonra yeni transferlerinde kampın ilk günü hazır olması gerekir kaybedicek zamanımız yok,umarım eses imiz için herşeyin hayırlısı olur

Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
26esmerim26 Liste gör
Yazar

EMRE TOMAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 13:52
 Ernest N'For kreeg een disciplinaire schorsing omdat hij op training een tackle te hard inzette op Hyland. De Kameroener zat tegen Westerlo daarom in de tribune.

arkadaşlar n'for la ilgili haber buldum çevirisini yaptım ama bişey anlamadım
SADECE ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 15:37
Alıntı yapılan 26esmerim26

Ernest N'For kreeg een disciplinaire schorsing omdat hij op training een tackle te hard inzette op Hyland. De Kameroener zat tegen Westerlo daarom in de tribune.

arkadaşlar n'for la ilgili haber buldum çevirisini yaptım ama bişey anlamadım

ernest N'for disipline kurulunundan ceza aldi, antremanda takim arkadasi Hyland'a sert giristigi iciri. Kamerunlu futbolcu westerlo macinda tribunden izleyerek cezasini cekti.
ANTI BIZANS
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 15:56
Alıntı yapılan ezbol

madem bülent hoca belçikada bugün oynanacak genk-st.truıden maçında ibrahima sidibe yi izlesin.1.95 lik boyu ile tam pivot santrofor.ayrıca lokerenli arkadaşım bu oyuncu hakkında biraz bilgi verebilirsen sevinirim

Ibrahim sidibe 20 yasindan beri yurt disinda oynuyor tipki cogu afrikali futbolcular gibi. Sidibe hava toplarinda ve kafa vuruslarinda cok etkili bir isim. Kafa vuruslari cok sert vuruyor ve kaleciler icin kurtarma ihtimali dusuk. Ben belcika liginde boyle 3 futbolcu tanirim kafa vurusu sert olan futbolcu. Biri eskiden burada oynayan koller digeri maazzou ve sidibe. Sidibe 6 sene avusturya birinci ve ikinci liginde oynadi. oralarda kendini tam gosteremedi. Ardindan macaristan'a gidip bir anda patlama yapti iki sene gol krali oldu ve debreceni nin iki lig sampiyonlugu ve macaristan super kupasini almasinda buyuk pay sahibi. Ordan Sint truiden e geldi. ilk senesinde vasat olmasina ragmen ligin son haftalarinda acildi ve toplari arkadaslarina indirdi havadan. Takimi ikinci lige dustu ama oyuncu ben gitmek istiyorum ve baska problemler yasatirmadi ve dediki ben bu takima para kazandirmadan gitmem dedi. Ikinci ligde takimini sampiyonlukta buyuk pay sahibiydi, lierse gibi misir zenginlerin elinde olan takimi arkasinda birakip birinci oldular. bu sezon simdiyene kadar iyi oynuyor hatta takimi ilk 6 hafta iyi oynadigi futbola ve ozaman ligte birinci siradalardi. O durumda buyuk pay sahibi olan futbolcuydu.

Eger batuhan gelmesze sidibe iyi olur hava hakimiyet Yok batu gelirse ozaman jaycee, gente fazla sans bulamayan Mbaye leye, gecen sezon ilk yarisinda maazzou yla beraber en fazla gol attan oyuncusuydu ve gent onu zulte waregemden aldi.
ANTI BIZANS
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 16:00

Batuhan ve Aydın

Eskişehirspor, Beşiktaş'tan Batuhan Karadeniz'i ve Galatasaray'dan Aydın Yılmaz'ı renklerine bağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kırmızı-Siyahlı kulübün başkanı Halil Ünal İstanbul'da Beşiktaş ve Galatasaray kulüpleri ile görüşüyor.

Alınan bilgilere göre Ünal, Beşiktaş yönetimine Batuhan Karadeniz'i bir buçuk yıl kiralamak için öneri götürdü. Es-Es yönetiminin Batuhan Karadeniz konusunda Beşiktaş yöneticileri anlaşma aşamasına geldiği kaydedildi.

Eskişehir Kulübü Başkanı Halil Ünal, Galatasaray'dan Aydın Yılmaz'ı transfer etmek için de çalışmalarını sürdürüyor. Ünal'ın, Aydın Yılmaz'ı almakta ısrarlı olduğu belirtiliyor.

Eskişehirspor yönetiminin Manisaspor'dan Sezer Öztürk ve Belçika'nın Zulte Waregen takımında forma giyen 23 yaşındaki Kamerunlu futbolcu Ernest Webnje Nfor'la transfer için temasta olduğu öğrenildi.

Bu arada Eskişehirsporlu futbolcular 2 Ocak 2010 tarihinde Antalya'da kampa girecek.

Es-Es'li futbolcular, bir haftalık kampın ardından Eskişehir'e dönüp 10 Ocak 2010 tarihinde kendi sahalarında Fenerbahçe ile Türkiye Kupası'nda karşı karşıya gelecek.

29.12.2009
Kaynak : DHA

http://www.sporx.com/futbol/superlig/178900/?takim=322&ref=AKM2
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 16:06
Valla her şu sayfayı tıkladığımda 
................ yıllığına imzayı attı,
................ yıllığına siyah kırmızı renklere bağladık
Gibi mesajlar okuyacağımı sanıyıyorum ama
Hep hüsran, hep hüsran
Mış la muş la gün geçiyor valla millet malı götürdü bize gene kırıntıları kalsa bari

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 356357358359360 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır