eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 352353354355356 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 20:30
Batuhan gelcek mi nedir son durum ?
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 20:30
ayrıca adnan ın bıze atamadıgı golde bıraz dıkkat edelım ve dua edelım kı zemınımız kotuydu de 1 puan alabıldık duzgun bır zemınde o her nevı kalemıze gıderdı
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 20:39
ben sallarım sallamamada kimse mani olamaz ben ki geçen sezon dahmane yalanını dinledim , yıldıray baştürk masalını dinledim , stadımın üstünün kapanacağı masalını dinledim 50 lira verdim , 25 lira verdim , takım para kazansın diye esstordan 70 liraya forma aldım stadın içinde 10 liraya satılan korsan formalara , atkılara bakmadım bile , fiyatının düşeceğini bile bile gittim çıkar çıkmaz kombinemi aldım . ben taraftarım tarafı olduğum takımın herzaman iyiliğini isterim burası dikensiz gül bahçesi değilki her gelene el bebek gül bebek masallarla uyutacaz , bu takımda muhalefet olacak ki yöneticiler eksiklerini görsün kendilerini daha iyilerini yapmak için zorunlu histesinler.

asıl sizin gibi gerçek taraftarlar yüzünden koskoca eskişehirspor başkanlığına 2 . aday çıkmadı . neden mi çünkü hepimiz geçmişteki korkularımızdan dolayı sesimizi çıkaramadık neydi o korkular ,aman başkansız kalmayalım aman kimseyi küstürmeyelim .....  geçin abilerim bunları artık geçin bu takım artık süper ligte artık bu takımı istediği gibi güdemez kimse

evet süper ligteyiz ama görüyorum ki bir çoğumuzun aklı hala bank asyada kusura bakmayın ama size bank asyada başarılar biz süper ligte her alanda süper lig kalitesinde bir eskişehirspor un  oluşması için elimizden geldiğince muhalefetlik yapacaz elimizden geldiğincede eleştirecez ... gerçek taraftara selam olsun .
inadına eskişehirspor
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 20:40
Bu yönetimden memnun olanlarda varmış demekki, şükürki azınlıktalar . Yöneticlik transfer yapmakla bitmiyor . Endüstri haline gelen futbolda asıl amaç gelirleri arttırmaktır bunun için hiç bir çaba sarfetmeden taraftara sırtını dayayarak klüp yönetenlerden memnun olacak kadar saf değilim Allah'a şükür . 
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 20:44
Alıntı yapılan dayz26

asıl sallayan yönetim bunu,bir tek kaleci iyi,nadarevic kac mac ilk 11 oynadı?vucko desen bir var bir yok.sen memnunsun diye yönetimden herkez memnun olmak zorunda deil birader,en kötü yabancı tarnsferler bizde kaleci hariç bunu kabul etmemek biraz ayıp olur heralde..

Ben yönetimden memnunum demiyorum,yönetimin de hataları var.Ama sadece ve sadece eleştirmek için  yazıyorsunuz.Daha hiç bir transfer bitmedi gelen futbolcular ve bunların gösterceği performans belli değil.Ayrıca yapılan her transfer tutacak diye bir kural yok.Türkiye dahil tüm dünya liglerinde büyük umutlarla transfer edilen futbolcular uyum sorunu ya da takım yapısına intibak olamamsındankadroya giremiyorlar,Transfer bir şans işi.Türkiye de 2 yıldır transfer şampiyonu olan Trabzonspor'un yaptığı transferleri biz yapsaydık havalara uçardık;ama bol transfer de çözüm değil.Eleştirelim ama kırıcı sözlerle değil yapıcı ve destekçi olarak.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 20:46
internette okudugum belcika haberi dur bu: moeskroen un 5-6 oyuncusuna belcikadan, turkiyeden, hollandadan, ingiltereden, fransadan talipleri varmis.
ANTI BIZANS
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 20:48
Alıntı yapılan ekinoks_26

Alıntı yapılan dayz26

asıl sallayan yönetim bunu,bir tek kaleci iyi,nadarevic kac mac ilk 11 oynadı?vucko desen bir var bir yok.sen memnunsun diye yönetimden herkez memnun olmak zorunda deil birader,en kötü yabancı tarnsferler bizde kaleci hariç bunu kabul etmemek biraz ayıp olur heralde..

Ben yönetimden memnunum demiyorum,yönetimin de hataları var.Ama sadece ve sadece eleştirmek için  yazıyorsunuz.Daha hiç bir transfer bitmedi gelen futbolcular ve bunların gösterceği performans belli değil.Ayrıca yapılan her transfer tutacak diye bir kural yok.Türkiye dahil tüm dünya liglerinde büyük umutlarla transfer edilen futbolcular uyum sorunu ya da takım yapısına intibak olamamsındankadroya giremiyorlar,Transfer bir şans işi.Türkiye de 2 yıldır transfer şampiyonu olan Trabzonspor'un yaptığı transferleri biz yapsaydık havalara uçardık;ama bol transfer de çözüm değil.Eleştirelim ama kırıcı sözlerle değil yapıcı ve destekçi olarak.

katiliyorum ornegim quaresma interde hic birsey gosteremedi, felipe melo fiorentinadaki oyununu oynamiyor juventusde,
ANTI BIZANS
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 20:56
o zaman beni eskişehirspor kötü duruma düşünce sevinecek insan diye gösteremezsiniz,yönetimin her dediği yalan gitsinlerde biraz bankasyadaki takımların nasıl yabancı transfer yaptıklarını yöneticilerinden öğrensinler,emre toraman neden ayrıldı biliyormusunuz ?ben çok iyi biliyorum bizzat,youla denen seref yoksunu yılda 1.5milyon euro alacak,işe yaramayan ümit karan 1.3 milyon euro alacak,andersonla fifalık ol,poljak la fifalık ol,lovrek yattı aldı parasını bunlarmı cok iyi ama iyi diyosanız o sizin düşünceniz,bu takım cancumhur bozacıyı bile gördü nerede şimdiii,en pahalı bilet bizde stad full ama yapılan tarnsferlere bakın cok iç açıçı deilmi,bu takımda parası tıkır tıkır ödenen 2 kişi var biri kaçan haysiyetsiz biride ümit karan ikiside haketmiyor bu parayı,ikisinin maliyeti 1 sezonda nereden baksan 7 trilyon en asagıya az para deilmi?
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 20:59
Alıntı yapılan zawur

ben sallarım sallamamada kimse mani olamaz ben ki geçen sezon dahmane yalanını dinledim , yıldıray baştürk masalını dinledim , stadımın üstünün kapanacağı masalını dinledim 50 lira verdim , 25 lira verdim , takım para kazansın diye esstordan 70 liraya forma aldım stadın içinde 10 liraya satılan korsan formalara , atkılara bakmadım bile , fiyatının düşeceğini bile bile gittim çıkar çıkmaz kombinemi aldım . ben taraftarım tarafı olduğum takımın herzaman iyiliğini isterim burası dikensiz gül bahçesi değilki her gelene el bebek gül bebek masallarla uyutacaz , bu takımda muhalefet olacak ki yöneticiler eksiklerini görsün kendilerini daha iyilerini yapmak için zorunlu histesinler.

asıl sizin gibi gerçek taraftarlar yüzünden koskoca eskişehirspor başkanlığına 2 . aday çıkmadı . neden mi çünkü hepimiz geçmişteki korkularımızdan dolayı sesimizi çıkaramadık neydi o korkular ,aman başkansız kalmayalım aman kimseyi küstürmeyelim .....  geçin abilerim bunları artık geçin bu takım artık süper ligte artık bu takımı istediği gibi güdemez kimse

evet süper ligteyiz ama görüyorum ki bir çoğumuzun aklı hala bank asyada kusura bakmayın ama size bank asyada başarılar biz süper ligte her alanda süper lig kalitesinde bir eskişehirspor un  oluşması için elimizden geldiğince muhalefetlik yapacaz elimizden geldiğincede eleştirecez ... gerçek taraftara selam olsun .
inadına eskişehirspor
yasin kardeşim bu yazın için seni kutluyorum,kısa ve öz herşeyi açıklamışsın.ClapClapClap
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 21:01
Alıntı yapılan lokerenli-esesli

internette okudugum belcika haberi dur bu: moeskroen un 5-6 oyuncusuna belcikadan, turkiyeden, hollandadan, ingiltereden, fransadan talipleri varmis.

kedi olalı bi fare tutacak galiba halil başkan inşallah güzel haberlerle gelir. çok teşekkürler mustafa gözümüz sende hayırlı haberlerini bekliyoruz
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 352353354355356 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır