eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 350351352353354 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 17:15
Bence bizim Transferlerde en büyük sorunumuz tecrübe sahibi olmayan bir Yönetimdir. Yurtdisina bakildiginda hemen hemen her Takimda bir profesyonel Menejer bulunmaktadir. Bizde ise Baskan gidip görüsüyor. Öyle bir durum ki, Baskan maalesef Futboldan anlamiyor gibime geliyor. Ortada bulunan isimlerin hemen hemen hepsi Balon. Maalesef yasli ve en iyi zamanlarini geride birakmis oyuncularin pesindeyiz.

Eger basarili olmak istiyorsan ac ve yetenekli oyuncu alacaksin! Yurtdisindan Transfer etmek istedigin oyunculari ilk önce kiralamadan yanayim! Hem bütcemizi zorlamaz, hemde iyimi kötümü diye zaman kazanila bilinir.

Ben burda bir iki oyuncu tavsiye etmek istiyorum:

Geburtsdatum: 24.10.1990
Größe: 1,80
Nationalität: - Deutschland
- Türkei
Position: Mittelfeld
Fuß: rechts
Marktwert: 700.000 € Den%20Marktwert%20von%20Ilkay%20Gündogan%20...
Spielerberater: Thies Bliemeister

Geburtsdatum: 27.06.1988
Größe: 1,92
Nationalität: - Australien
- England
Position: Abwehr
Marktwert: 700.000 € Den%20Marktwert%20von%20Matthew%20Spiranovic%20...
Spielerberater: JB Sports2Business
Jetzt das Trikot bestellen!

Geburtsdatum: 06.11.1980
Größe: 1,78
Marktwert: 1.600.000 € Den%20Marktwert%20von%20Simon%20Cziommer%20...
Spielerberater: Zondervan, Romeo

Geburtsdatum: 08.03.1987
Größe: 1,72
Marktwert: 1.200.000 €
Spielerberater: acta7

http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 17:16
ali kardes jaycee pesinde west bromwich feyenoord gibi takimlar var. Jaycee cok suratli ve bitirici ozelligi yuksek. Simdiyene kadar hep bahreyn oynadi. Al ahly de 25 macta 23 gol, asa yukari her macta gol atmis. Al Muharaqta 30 macta 29 gol atti. Moeskroen jaycee nin kasetlerini izlediler ve begenip aldilar. gecen sezon 4 gol att simdiyene kadar 8 gol atti bu sezon. Eger halil baskan moeskroen krizinden haberdar ise oyuncuyu bedava alip ve ilerde iyi paraya satabiliriz. jaycee henuz 24 yasinda, Nigeriada fazla forvet oldugu icin bahreyn milli takimini secti. Adam asyada yilin sporcusu odulu almisti. Moeskroen da cok futbolcular bedava alinabilinir mesala 18 yasinda lestienne var orta saha ya cok iyi oyuncu ama pesinde anderlecht, brugge, lille takimlar istiyolar. Alirsak bizde de iyi is yaparsa onu iyi paraya satma sansimiz yuksek.
ANTI BIZANS
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 17:20
Çıkan isimlerden Ersen Martin hakkında söyleyecek hiçbir söz yok.Hayatta en nefret ettiğim futbolcular listesinde ilk 5 e girer.Rıza hoca eğer onu almayı düşünüyorsa lütfen insanları fazla ümitlendirmeden istifa etsin daha iyi.Kişilik olarak Youla onun yanında süt dökmüş kedi kalır.Aman!!!
Maxi Lopez ismi şu anda birçok avrupa klübü ile anılıyor.Sanırım Gremio da 14 gol attı.Güldürme beni başkan/malum gazete.
Batuhanın bonservisini alsın H.Ünalın elini öpeceğim diye söz vermiştim.Henri Camara yı alsın ben yine söz veriyorum öteki elinide öpüp kendisine sizi 10 yıl bu klübün başında görmek istiyoruz diyeceğim sözBig%20smile
Hugo ismini duymadım herhangi bir bilgim yok.
Jaycee isminide duymadım,bu oyuncuyu alabilir yönetim.Klübü sorunlu zannedersem.
Tazemeta için kararsızım aslında nasıl  bir oyuncu olduğu hakkında.Çünkü oynadığı takım bence ligin en kötü takımlarından biri.Trabzona attığı gol 1.sınıf.6 aylık bir sözleşme düşünülebilir eğer alıncaksa.
Fahri Tatan ismide tam bir muamma.Bjk den Konyaya giderken çok üst düzeyde idi formu.Hatta Bjk iyi paraya sattı Konyaya.Şaşırmıştım.Oynadığı tüm takımlar ligden düştü.Bu bir kriter değil tabiiki.Yetenek olarak oyunu çift yönlü oynayabilen bir oyuncu.Ama burda düşündüren ondan ne kadar faydalanabileceksiniz.Riskli bir transfer.Olsada olur olmasada.
Sezer Öztürk kesinlikle çok yetenekli,çok iyi bir oyuncu.Dahada iyi olacaktır.Ama bizim yıllardır eksikliğini duyduğumuz lider oyuncu Sezer mi derseniz,tabiiki değil.Bence oraya alınacak isim çok daha farklı olmalı.Bu mevki gerçekten takımın standartını direk etkileceyecek.O yüzden ben Sezer ismini sindiremedim.Gereksiz diye düşünüyorum.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 17:25
Alıntı yapılan lokerenli-esesli

ali kardes jaycee pesinde west bromwich feyenoord gibi takimlar var. Jaycee cok suratli ve bitirici ozelligi yuksek. Simdiyene kadar hep bahreyn oynadi. Al ahly de 25 macta 23 gol, asa yukari her macta gol atmis. Al Muharaqta 30 macta 29 gol atti. Moeskroen jaycee nin kasetlerini izlediler ve begenip aldilar. gecen sezon 4 gol att simdiyene kadar 8 gol atti bu sezon. Eger halil baskan moeskroen krizinden haberdar ise oyuncuyu bedava alip ve ilerde iyi paraya satabiliriz. jaycee henuz 24 yasinda, Nigeriada fazla forvet oldugu icin bahreyn milli takimini secti. Adam asyada yilin sporcusu odulu almisti. Moeskroen da cok futbolcular bedava alinabilinir mesala 18 yasinda lestienne var orta saha ya cok iyi oyuncu ama pesinde anderlecht, brugge, lille takimlar istiyolar. Alirsak bizde de iyi is yaparsa onu iyi paraya satma sansimiz yuksek.

Evet Lestienne yetenekli bir oyuncuya benziyor sol kanat sanırım . Bizim de sol kanadımızdaki sıkıntı ortada madem bu takımın maddi sorunları var bu oyuncuyla ilgilenmek lazım .
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 17:38
jaycee'i haberi nereden alındı da bu futbolcunun ismi düştü bu sayfalara ?
bilgi verirmisiniz
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 17:41
Alıntı yapılan ekrem yetim

bilgi verirmisiniz

sevgili Yönetim ve sevgili Teknik direktörümüzden daha açıklama gelmemesinden ötürü kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruzLOL
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 17:42

bilgi verirmisiniz

Okwunwanne’ye yakın takip 
28 Aralık 2009 Pazartesi 

Eskişehirspor Belçika liginde oynayan Jaycee John Okwunwanne’yi yakın takibe aldı.
Ara transfer döneminde kadrosunu ileri uç, orta saha, sol kanat ve savunma elemanı ile güçlendirmeyi planlayan Eskişehirspor ‘da bir çok isim gündeme gelirken Başkan Halil Ünal ve Teknik Direktör Rıza Çalımbay ince eleyip sık dokuyor.
Kadro dışı bırakılan ve Eskişehirspor’la yolları ayrılan Souleymane Youla’nın yerini dolduracak yeni bir yabancı peşine düşen Eskişehirspor Belçika’nın birinci lig takımlarından Mouscron takımında forma giyen Bahreynli Jaycee John Okwunwanne’ yi yakın takibe aldı.
Yapılan araştırmalar sonunda hakkında olumlu rapor gelen ve aynı zamanda Bahreyn milli takım oyuncusu olan Okwunwanne’yi yardımcı antrenör Bülent Albayrak izleyecek ve başkan ile teknik heyete hakkında rapor verecek. Okwunwanne’nin durumunun bu hafta içinde netlik kazanabileceği belirtiliyor.
İstikbal Gazetesi
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 17:48
Alıntı yapılan Es es

jaycee'i haberi nereden alındı da bu futbolcunun ismi düştü bu sayfalara ? bilgi verirmisiniz

sevgili Yönetim ve sevgili Teknik direktörümüzden daha açıklama gelmemesinden ötürü kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruzLOL

hiç iyi bişey değil ama bu..
yıldız ve genç topçuları konuşup umutlanıyoruz
çıtayı yüksek tutup buna motive oluyoruz
sonra mehmet yılmaz geliyor,moralimiz bozuluyor.yerli yersiz konuşuyoruz
bence ismi geçen futbolcu olmadan bol keseden uydurmayalım lütfen.
şuan yazılı ve görsel basında ismi geçen isimler ;
batuhan karadeniz-thierry tazemeta-aydın yılmaz-fahri tatan-ibrahim öztürk bi ara ceyhun eriş denildi
neca'nın haberini hiç görmedim..sadece burada okudum.
şimdi de ersen martin deniliyor ( ne alakaysa ? )

Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 17:57
bu arada sezer öztürk neden kadro dışı bırakılmış..bilgisi olan var mı ?
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 18:01

bu arada sezer öztürk neden kadro dışı bırakılmış..bilgisi olan var mı ?

Sezon ortasında disipsizlik yüzünden Mesut Bakkal la takışmıştı.Mesut Bakkalda benim olduğum takımda Sezer olamaz diyerek süresiz kadro dışı bırakmıştı..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 350351352353354 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır