eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 306307308309310 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:07
batuhan bizi istiyor... ondan dolayı bize gelmesi daha büyük olasılık ancak beşiktaş sercan yıldırım ve volkana karşılık serdar özkan batuhan ve para teklif etmiş...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:11
Arkadaşlar bir takımın ayağa pas yapabilmesi kalede başlar orta sahada biter. Eğer defansında ayağa pas yapabilen en az iki oyuncun yoksa top şişer. Eğer orta sahanda pas yüzdesi yüksek 2 oyuncun yoksa top şişer. Nereye şişer ceza sahasından oldukça uzağa şişer. Bizde ayağa pas yapabilen pas yüzdesi yüksek kaç oyuncu var?
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:13
:) Ben nerede geride duralim demisim? Kayserispor'un oyunu geregi o adamlar kanat olarak gozukuyor sana...

------------1----------------

2-------4----------5-------3

-----8------10-------6------

-----7-------9--------11-----

sonucta boyle bir taktikle oynayan kayseri'de 7 ve 11 pozisyonlarinda oynayan Cangele ve M.Eren'in yaptigi suratle kanatlardan topu getirmek ve Makukula'ya pozisyon hazirlamakla gorevli.. Senin mantiginda forvet ya da kanat olmasi degil, suratli oyuncuya uzun pas atilmasinin yarattigi futbolun iyi olmadigi iddiasindasin... ben de suratli oyuncuya sahip olunmali ve ona atilan toplarin kesinlikle dogru oldugunu dusunuyorum...(bu arada Cangele suana kadar 5 gol atip 9 asist yapmis) gecen seneki Youla (13 gol 8 asist) ve bu sene de Kayseri'nin suanki gol sayisi ve ligdeki durumu bunu destekliyor.. Kaldiki biz icerde disarda rakibi ceza sahasina hapsederek oynayabilen bir takim olamadik ki kontra yetenegi olan oyuncular bizim takim icin oyunu bozan kisiler olsun. Takim deplasmanda birak gol atmayi pozisyona giremiyor bu sebepten.. 

Bu arada Bursaspor'lu Sercan'in neden herkes pesinde?

Bilgin olsun bu takim gecen sene daha iyi futbol oynuyordu.. eger imkanin varsa gecen seneki G.Saray deplasman macini bul ve seyret.. Bu sene henuz sahada futbol gorebilmis degiliz.. Ortasaha ve defans oyuncusu ihtiyaclarina kimsenin birsey dedigi yok ama suratli bir forvet bu takima lazimdir.. Elbette son vuruslari da iyi cikarsa en guzeli olur..
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:22
arkadaşlar avrupa liglerinden araştırıp ta burada futbolcu önermek gerçekten çok komik :)
taraftarın önerdiği futbolcuyu alırsa da bu yönetim eleştirilir
310 a kadar dayanmış yine sayfa..buraya girip transfer haberi okumak istiyorum..öneri değil
bence bu sayfayı önermekten ziyade es es'in transferi konuşulan-görüşülen-alınacak isimlerini yayınlayalım
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:24
Neden herkes Sercan'ın peşinde anlamıyorum zaten.

Ayrıca ben ceza sahasına hapsettik demedim, bunu oynamak istedi Rıza Hoca dedim. Ama malum yaklaşık 2-3 aydır bu tarza uygun oyuncularımız sakat ve verim alamadık. Yoksa bariz şekilde görülebilir ki hoca bu tip bir oyun istiyor, Youla'yı da kanatta oynatıyordu zaten kadro tam olduğunda, ki o da verim sağlamaz zira Youla sprint özelliği dışında bir özelliği olmayan bir oyunc, pas yapamıyor. Hatta M.Yılmaz da pas ve top yeteneği sebebiyle ota alanda oynatıldı kadroda bu tarz bir oyuncu olmadığından dolayı.

Ben bu taktik anlayış değiştirilmeden buna uygun oyuncular alınsın diye belirtiyorum, yani hızlı bir forvet değil pas atabilen ve alabilen oyuncular ile en azından iyi orta kesebilen kanat oyuncuları, bir de hızlı defans. Zaten Rıca Hoca daha Youla kaçmadan bile forvet alacağız diyordu, yani taktiğini bozmayacağı belliydi.
Ama siz, sprinter bir forvete top çıakrıp o ileri topu taşısın sonra da bindirmeler olsun, rakibi sıkıştırıp gol atalım diyorsunuz. Yani kontra oynayan basit bir takım olalım, geçen seneki gibi.

Görülen odur ki Rıza Hoca kendi taktiğinin üstüne gidecek, Youla kalsa da gidecekti şimdi kaçtı Youla yine gidecek. Hatta dediğim gibi bence hayırlı oldu bu durum.
Bizim sorunumuz topu iler şişirince topu yakalayabilcek hızlı bir oyuncu değil, topu ayağında tutup pas yapabilecek bir oyuncu.

ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 00:31
Umarim sen hakli cikarsin ama transfer edilecek oyunculardan biri Batuhan olursa ileri şişirilen toplari daha cok gorecegine emin olabilirsin. Senin soylemek istedigini elbette anliyorum ama o futbol anlayisi icin 4-2-3-1 denilen dizilisle oynamak lazim.. bizdeki turde 4 forvetle sahaya cikarak ayaga pas yapan bir takim olmak imkansiz..  Bir kere Riza Calimbay'in M.yilmaz'i sol kanatta oynatmasi komedi... O kadar agir bir oyuncu o mevkide sence dogrumuydu? ac bak bu sene ligin ilk 4 macinda nerede oynatildi.. Soldan bir orta yapti mi M.Yilmaz? o pozisyondan asil pozisyonuna gecerek attigi gollerle katki sagladi... Bugun eger Batuhan gelmezse ilerde M.yilmaz'in onun yerinde oynamasi daha mantikli duruyor... Umit Karan'a guvenebilsem ikisi yanyana olur diyecegim ama bu forvet dizilisiyle topu ileri tasimak daha once de soyledigim gibi sagda oynayan Burak Yilmaz'a kalir ki cok basarili bulmuyorum..
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 01:12
gecen sezon lokerende maazou vardi, oyuncu rusyada mutsuz. Oyuncun fizigi guclu, havada iyi isler yapiyor ve sert vuruslari var ve cok hizli.
ANTI BIZANS
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 01:43
Kasımpaşa'lı Erhan Küçük ara transfer için Çaykur Rizespor ile anlaşmış.

Yahu tamda ihtiyacamız olan bir oyuncuydu Confused

Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 01:54
Alıntı yapılan Malikan

Arkadaşlar bir takımın ayağa pas yapabilmesi kalede başlar orta sahada biter. Eğer defansında ayağa pas yapabilen en az iki oyuncun yoksa top şişer. Eğer orta sahanda pas yüzdesi yüksek 2 oyuncun yoksa top şişer. Nereye şişer ceza sahasından oldukça uzağa şişer. Bizde ayağa pas yapabilen pas yüzdesi yüksek kaç oyuncu var?
ragıp var,türkiyenin en iyi pas yapan orta saha oyuncusuDeadDead
FOREVER-ESES
Yukarı
1965ŞİMŞEK Liste gör
Yazar

YILDIRAY
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 03:19
giorgi merebasvilli imiş neymiş,öneren arkadaşlar var.tamam bende duydum bu çocuğun adını  geleceğin en iyilerinden diyede bize hiç uyan bir futbolcumu.burada videosunu falan koyup boş boş öneriyoruzda bizim takımın ihtiyacı olan adammı hiç bakmadan.

adamın yaşı 24 henüz 34-35 ine gelip kaşar olmamış,adam eline bonservisi verilip kapı dışarı bile edilmemiş.e biz böyle adam alırmıyız.lütfen bünyemize uymayacak adamlarla bu formu meşgul etmeyelim.

şaka yapmıyorum ciddi söylüyorum araştıran arkadaşlar şöyle bir baksınlar olur a bundesliga yada alman 2.liginde veya ingiliz championshipte falan 33-35 yaş arası hocası,kulübüyle kavga edip bonservisi eline verilmiş işimize yarayacak bir oyuncu bulunabilir.hiç olmazsa bu adamlar disiplinli,mücadeleci bundesliga gibi ingiliz ligleri gibi liglerin havasını solumuş adamlar olup makakula örneği gibi burada çok iyi işler çıkarabilirler,korkarımki böyle adamlar bulup yönetime kabul ettiremezsek bunların 5 gömlek altındaki yerli versiyonlarına kalacağız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 306307308309310 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır