eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 299300301302303 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 21:43
Eğer ciddi tedbirler alınmazsa sonumuz hiç iyi değil. ilk devre TARAFTAR faktörü+fixtür avantajıyla alınan sonuçlar malum.2. devre takımın 9 deplasman maçı var Bursa, Antalya, Gaziantep, Kayseri,Beşiktaş,Denizli,Ankaragücü,Fenerbahçe ve Diyarbakır. Tablo ortada ES-ES' imiz buralara kolay gelmedi. Darıca' da, Ünye' de Eyüp' de, Yalova' da,İnegöl' de neler gördük. Youla falan tanımam, İcab ederse ŞAHSİ tepkimi gördüğüm yerde yaparım. YETER!
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 22:20
Alıntı yapılan EsAtaEs

göreceksiniz yönetim hiçbirşey yapmayacak yalandan belki bir batuhan gelir o kadar sonrası gak guk  .Takım şımarık istanbul oyuncularla doldu taştı Banka asya yolu göründü hayırlı uğurlu olsun yıllar önce kuzmanovski,benhur ,sedat , olaylarını hatırlatdı bu durumlar .

biraz daha sakin olmakta yarar var bence..bu takım  istesede küme düşemez...bir kaç gündür yaşanan olaylar ve bugünkü antalya maçı hepimizin demoralize olmasına yetti..fakat birlik ve beraberliğe  en çok ihtiyaç duyduğumuz günler işte bugünler...

doğmamış çocuğa don biçmenin zamanı değil şimdi..ara taransfer dönemi bir başlasın, gerekli takviyeler yapılmasın, istediğimiz sonuçları ikinci yarıdada almayalım o zaman hepimiz hemde yakın mesafeden isyan edelim...

lütfen biraz daha sakinlik ve sağduyu... lütfenn
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 22:24
ceyhun ile gerçekten anlaştıysak çok faydası olur gibi bence bugün biraz gazetelere göz attım on maç oynamış beş asisti var. çok faydası olur iki tane sağlam forvet bi de sol açık alırsak takım çok iyi duruma gelir. şuan da kötü değiliz daha mehmet katılacak takıma
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 00:14
felaket tellalı gıbıyız.tamam takım kotu oynuyor ama mucadele gucu yuksek.kaybettıgımız hıc bır macta ezılmedık.rıza hoca ve futbolculara guvenım sonsuz.ama yonetım??????????
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
1965ŞİMŞEK Liste gör
Yazar

YILDIRAY
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 00:18
benim aratransfer döneminde bir transfer beklentim yok.beklentilerim burak,youla,ümit gibi safralardan kurtulmak,selçuk alibazlı,ademli,veyselli,ardalı gençlerden kurulu bir geleceğe ümit takımıyla yola devam ederek kulübü asla borçlandırmadan biran önce 40 puan barajını aşıp taraftar olarak bu yönetimden kurtulmak için bir kurtuluş hareketi başlatmaktır.

size birşey söyleyeyim bu yönetimi ancak taraftar gönderir yoksa gelecek yıl ve yıllardada bu yönetimle devam edeceğiz.taki bugünkü kocaeli,sakarya,malatya gibi takımların düştüğü yere gidene kadar.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 00:32
Alıntı yapılan 1965ŞİMŞEK

benim aratransfer döneminde bir transfer beklentim yok.beklentilerim burak,youla,ümit gibi safralardan kurtulmak,selçuk alibazlı,ademli,veyselli,ardalı gençlerden kurulu bir geleceğe ümit takımıyla yola devam ederek kulübü asla borçlandırmadan biran önce 40 puan barajını aşıp taraftar olarak bu yönetimden kurtulmak için bir kurtuluş hareketi başlatmaktır.

size birşey söyleyeyim bu yönetimi ancak taraftar gönderir yoksa gelecek yıl ve yıllardada bu yönetimle devam edeceğiz.taki bugünkü kocaeli,sakarya,malatya gibi takımların düştüğü yere gidene kadar.
abi bunları konuşmanın zamanı değil bence takıma külübe zarar verir,yönetim istifa diye başladık  2.yarıya mesela yönetim bırakmayacağı gibi takımın ve hocanın motivasyonunu bozarız gibime geliyor,ayrıca selçuklar veyseller süper topcularda hocamı oynatmıyor adını unuttum bursada bir çocuk var bu nijeryadaki dünya şampiyonasında gol kralı oldu sanırım muhammet olması lazım adı hatta uefa gelecek vaadeden 10 genç arasında gösterdi ama a takımda oynatılmıyor eğer bizde boyle bir durum olsa hocamızı linç ederlerdi heralde.bence süperlig in adını tasıyabilmek de önemli bende istiyorum ekişehir çocukları oynasın ama gerçekler boyle değil.ayrıca bu yönetim gitse yerine işte tam adamı diyebileceğimiz 1 kişi varmı sadece talip olacak hatipoğlundan başka
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 00:32
 Akşam akşam aklıma geldi duyan oldumu bilmiyorum ama baya komik.Rıdvan Dilmen anlatmış.Batuhan a bjk psikolog tutmuş,ikisi birden odaya girmişler,Batuhan bir süre sonra dışarıya çıkmış,buna verdiğiniz parayı bana verin bunun düzelmeye ihtiyacı var ben düzeltirim demişBig%20smileValla ben babamın yalancısıyım.
S.nalbant
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 00:36
Devre arasinda bari Ömer geri gelse, Burak'tan daha iyi is yapar.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 00:47
şu an bence yönetim karar vermeli, hedefleri tekrar belirlemeli. bu sezon ligten düşmeyeceğimiz kesin gibi.. artık gençlere şans vermenin vakti geldi bence. yurt içinde ve yurt dışında genç, hırslı, eskişehirspor formasını taşıyabilecek karakterde futbolcularla anlaşılmalıdır. sözleşmeler en az 3 yıllık olmalı, alınan futbolcular iyi oyun çıkaramasa bile belli bir süre sabredilmeli (ki taraftar açısından bir sorun olacağını zannetmiyorum, biz burak a kaç aydır sabrediyoruz). bu genç oyuncular takıma adapte olduktan sonra seneye birkaç takviye ile üst sıralara oynayabilecek bir takım oluşturulabilir. tabi bu söylediklerim öyle kolay olacak şeyler değil. en azından benim yönetimden beklentim böyle. şimdiye kadar hiç bir beklentimi karşılayamadılar orası ayrı...
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 01:12
manisasporda sezer öztürk vardı 85 doğumlu çok yetenekli altyapısını almanyada almış bir oyuncu mesut bakkalla sorun yaşadığı için kadro dışı bırakıldı ve bu yüzden maliyeti azalmış durumda forvet arkası ve solaçık oynayabiliyor transferde ki ilk hedefimiz bu oyuncu olmalı diye düşünüyorum bonservisiyle alırsak bizim için biçilmiş kaftan havasını bulursa takımı çoşturur ceyhun yerine bu oyuncuyla ilgilenmemiz lazım bence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 299300301302303 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır