eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 283284285286287 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 19:36
Alıntı yapılan Kaan

Alıntı yapılan esgökhanes

<H1>Tabata için resmi teklif</H1>
<DIV id=divAdnetKeyword2>
<P ="habdet_spot">Eskişehirspor'da <A target=_blank name=aspx1 ="return false;"><FONT ="ADPop">teknik</A> direktör Rıza Çalımbay'ın ısrarla istediği Rodrigo Tabata için Beşiktaş Yönetimi'ne başvuruda bulunulduğu öğrenildi.

<P ="habdet_spot">fanatik

e rıza hoca toplantıda kesinlikle teklif gönderilmedi ama gelmek isterse geride çevirmem gibisinden bişiler demiş Confused

vanja iveşa'nın da forvet oynayacağını yazan fanatik gazetesine hala inanıyormusunuz ?
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 19:51
Alıntı yapılan berke.m_26

yıldırım demirören ve g.antep başkanı ortak bi şekilde bejeke yi yedi diyelim......rıza hocamda hala kopamadı bejekeden tamam batugol bize lazım tabata da tam isabet olur ama nereye kadar 6 aylık...sonra yine elindekilere mecbursun..şimdi doğayı adem sarıyı kenara atıp bunları monte edecez takıma  eee   sonra  ben olsam doğanın kocabeyin yerine istekle oynarmıyım..çünkü iyi olan bi doğa değil  tabata giyecek formayı.tamam herşey ESES için ama bi defa daha sorarım nereye kadar....
Kiralık futbolcuya asla sıcak bakmama rağmen bu söylediğinizde bir mantık hatası var diye düşünüyorum.Bülent Kocabey'in bizde en iyi maçları geçen yıl Engin'in de oynadığı zamanlar.Bu sene alternatifi olmayan Kocabey resmen sürünüyor.Keza Murat Önür Volkan Yaman transferinden sonra daha gayretli.
Futbolcu formayı garanti görürse yatar,yatar,yatar...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 20:02
kiralık futbolcu her zaman es es'in aleyhinedir
ama birde şöyle bir gerçek var.engin baytar dışında kim geldiyse taraftardan etkilenip hep kalmak istedi
kiralık alınacak olanlar içinde bu şekilde düşünülürse, tabata es es'te jübile yapsa hayır denmez.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 20:20
Kalemizde sorun yok. Defansta Nadareviç'in satılması durumunda bir kişi alınabilir. Orta sahada oyunu yönlendirecek birine ihtiyaç var. Bu oyuncunun ofansif özelliklerinin yanında defansif özellikleri de güçlü olmalı. En önemlisi de genç olmalı. B.Ertuğrul ve Ragıp 31 yaşındalar. Bülent'in bu sene, Ragıp'ın önümüzdeki sene sözleşmesi bitiyor. Bitmese bile artık ligi kaldıramayabilirler. Bu yüzden gelecek ismin genç ve çift yönlü orta saha oyuncusu olması gerekiyor. Tabi önümüzü görebilmemiz açısından kiralık olmaması gerekiyor.

Bize lazım olan oyuncu Poljak'ın mücadele eden, daha fazla sorumluluk alabilen cinsi. Hem sol kanatta da oynayabiliyordu. Geçen yıl Kocabey ondan formayı kapmak için çok çabalamıştı. 7. haftada sonradan oyuna girerek kendini gösterebilmişti. Keşke fiziği daha iyi olsaydı, biraz olsun sorumluluk alabilseydi. Şu anda bunları konuşuyor olmazdık.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 20:24
Bence transferde göz önünde tutulması gereken mevkilerden biride sol kanat. Bülent Kocabey 60 dakika performans sergileyebilen bir oyuncu. Fazlasını kaldıramıyor. Bu 60 dakikalık dilimde de inişli çıkıçlı bir grafik çiziyor. Bence o mevkiye bir transfer şart. Yapılacak transfer hem takıma hemde Kocabey'in performansına katkı sağlar diye düşünüyorum. Önerim Kasımpaşa da neden forma giyemediğini bilmediğim Erhan Küçük. Ayrıca Bekir Ozan Has (ön libero/oyun kurucu), Murat Tosun (forvet/hücuma dönük orta saha), Burak Çalık (forvet) gibi isimlerde transfer edilmesi durumunda takıma olumlu katkı sağlayacaktır.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 21:06

"Eskişehirspor en iyi transferleri yapacak"

Eskişehirspor'un genel menajeri Kerem Atılmaz transfer çalışmaları hakkında taraftarlarına müjdeli haberler verdi..

Eskişehirspor%20en%20iyi%20transferleri%20yapacak

Eskişehirspor'un genel menajeri Kerem Atılmaz ile futbolcular Adem Sarı ve Alper Potuk, Yenikent İlköğretim Okulundaki öğrencilerle bir araya geldi.

Atılmaz, düzenlenen söyleşide, futbolda her zaman bir sonraki haftaya bakıldığını, bu nedenle artık Diyarbakırspor karşılaşmasının gündemlerinde olduğunu söyledi.

Devre arası transfer çalışmalarına başlamadıklarını ifade eden Atılmaz, şöyle konuştu:
''En iyi transferleri yapacağız. Sakat ve cezalı oyunculardan çok fazla etkileniyoruz. Devre arasında kulübün bütçesini sarsmayacak 2-3 transfer yapacağız. Şu anda düşünülen ve konuşulan oyuncular var. Antrenörlerimizden Orhan Kaynak, yarın Fransa'da bir oyuncu izleyecek. Portekizli ve Brezilyalı oyuncuları izliyoruz. Beşiktaş'tan Tabata'nın Eskişehirspor'a kiralık verilmesi çok iyi olur. Tabata'yı yarım sezon oynatırız.''

Atılmaz, Adem Sarı'nın 13-14 yaşındayken Almanya'ya kamp için gelen, o zaman Galatasaray'ın futbolcusu olan Ümit Karan ile fotoğraf çektirdiğini belirterek, ''Şu anda aynı takımda oynuyorlar. Futbolda azmetmek başarmanın yarısıdır'' dedi.

-''MİLLİ TAKIM FORMASI GİYMEK İSTİYORUM''-
Adem Sarı da futbola Almanya'da başladığını belirterek, futbolcu olmak için çok çalışmak, eğitim görmek ve düzenli yaşamak gerektiğini anlattı. Sarı, şunları kaydetti:
''Ben de yaşamıma dikkat ediyorum. Böylece futbolda başarılı olacağıma inanıyorum. Süper Lig'de Trabzonspor'a bir ve Fenerbahçe'
ye iki gol attım. Fenerbahçe'ye attığım iki golden sonra çocuk gibi sevindim. Attığım gollerin birini aileme, diğerini fanatik bir Galatasaray taraftarı olan Almanya'daki kuzenim Ahmet'e armağan ettim.''

Youla'nın, Eskişehirspor'da en iyi anlaştığı futbolcu olduğunu anlatan Adem, şöyle devam etti:
''Onunla çok iyi bir ikili olduk. Youla benim ağabeyim. Ondan öğreneceğim çok şey var. Eskişehirspor gibi büyük bir takımda oynadığım için çok mutluyum. Eskişehirspor'u seçmemdeki en büyük faktörler, Rıza Çalımbay, takımın büyüklüğü ve Eskişehir'in modern bir kent olmasıdır. Eskişehirspor olarak UEFA kupasına gitmeyi istiyoruz. Öncelikli hedefimiz UEFA kupasına gitmek.'' Adem, bir soru üzerine, ''Futbolcu olmasaydım Almanya'daki bir
otomobil fabrikasında işçi olurdum herhalde. Eskişehirspor'un değişmez futbolcusu olup, milli takım forması giymek istiyorum'' dedi.

Alper Potuk ise Eskişehir amatör kümedeki Çiftelerspor Kulübü'nün altyapısında futbola başladığını, daha sonra da Eskişehirspor'a transfer olduğunu anlatarak, ''Ben de Eskişehirspor gibi büyük bir takımda futbolcu olduğumu için mutluyum. Taraftarımız Türkiye'nin en iyi ve ateşli taraftarı. Onlar sayesinde maçları kazanıyoruz. Taraftarımız önünde kazandığımız Fenerbahçe maçını unutamıyorum'' diye konuştu.

Ajansspor

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 21:09
Kerem abi dediyse saygı duyarım...Smile
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 22:16

Dünya çapında sayılamayacak kadar futbolcu varken, hala Batuhan ve Tabatayı kiralamaya çalışıyorsak biz baştan kaybetmişiz de haberimiz yokmuş.Batuhan ve Tabata bize uefa yolunda fazla birşey katmayacağından bırakın hiç transfer yapmayalım da boşu boşuna borca girmeyelim.

Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 22:54

dünyada futbolcu çokda parayla veriyorlar çakıl taşıyla degil arkadaşlar.nerde beleş nerde avanta futbolcu var nerde sorunlu futbolcu var onların peşindeler neden para yokda ondan.ben böyle düşünüyorum yanılıyormuyum acaba.

Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 22:59
Batuhan her durumda bu takimda is yapar... Ama ortasahaya bilinen bir yabanci oyuncu alinacaksa bu ne Ceyhun, ne Yusuf Simsek ne de buna benzer turevler olmamalidir.. orta yerde Turkcell Super liginin en kaliteli oyun kurucularindan biri olan NECA duruyor ve biz filancanin yillik bilmem ne kadar para alan Tabata'sini alsak mi almasak mi, verirlerse aliriz seklinde konusuyoruz... Tabata'nin 6 aylik parasina bonservisiyle en az 3 oyuncu aliriz...

Yine bu Ankaraspor takiminda kalan Umut, Anıl , Ugur gibi Turkcell super ligde genc yaslarina ragmen sans bulabilmis hazir yetenekler var... muhtemelen devre arasi takimdan ayrilacaklardir... dikkatle takip edilip uygun kosullar olusursa gelecek icin alinmalidirlar.. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 283284285286287 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,613 saniyede hazırlanmıştır