eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 281282283284285 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 00:27
Lig Tv'de yapılan röportajda Kasımpaşaspor Başkanı ''Moritz için gelecek teklifleri değerlendirebiliriz'' dedi.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 02:54
Tabata'yı istediğimizin haberini Habertürk ana sayfadan veriyor..
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 03:14

Rıza hoca da bugün toplantıda tabatayı istemedik kesinlikle diyor...Ama verirlerse seve seve alırım diyor...

Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 08:29
Rıza hoca kendini düşünüyor...tabatayı alacak 6 ayı kurtaracak ..ya ESES ne olacak...Rıza hocaya olan sevgimde inancımda gitti gidiyor....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 08:43

Kiralık kimseyi istemiyorum.1 taneye razı olabilirdim ama Burak bu takımda kalacağına göre 2. bir kiralık(heleki 6 aylık) sıkıntı yaratır.Ama maşallah hocada yönetimde onu kiralayalım bunu kiralayalım diye sınırı aşacaklar gibi duruyor.

Bu sene belkide süper ligteki en rahat sezonumuz olacak.Ne üst sıralarla ne alt sıralarla işimiz olmayacak.Neden gençlerimiz oynamıyor?
Sahada Alper,Veysel,Adem olsun.Tabata yerine Selçuk olsun.Eğer gençlerimizi bu sezon yetiştirebilirsek işte o zaman seneye efsane geri döner.

Ne Rıza Hoca nede yönetim bu takımın geleceğiyle zerre kadar ilgilenmiyor.İnşallah sezon sonunda eğer alırsanız o kiralıklarla birlikte sizlerden kurtuluruz.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 15:29
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
1965ŞİMŞEK Liste gör
Yazar

YILDIRAY
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 15:56

tabata nın yıllık alacağı 3 milyon avro yani 6 trilyonun üstündeyse 6 aylık maliyeti 3 trilyon eder,hadi bunun yarısını bjk ödeyecek diyelim 6 aylık 6 aylıkda değil 4 ay yararlanacağın tabataya enaz 1.5 trilyon para istenecektir.eğer hesaplar böyleyse tabata işini unutalım zaten.yönetimin böyle bir delilik yapacağını zannetmiyorum.o paraya zaten iyi bir ortasaha oyuncusu bonservisiyle alınır.

tabatanın kalitesi belli g.antepteki gibi olursa tam bizim aradığımız adam ama o kadar parayı kiralık adama veremeyiz tabiiki bu tabata olayıda bizi oyalayacak bir taktik olsa gerek.

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 16:01
Rıza hoca ya karşı olmayan biri olarak,bende anti olmaya başlıyorum bu gidişle,yahu hocam derdin günü kurtarmak,Beşiktaş'a hizmet etmekse yanlış yerdesin...
-6 ay bedelsiz alabiliriz diyorsun,pişir adapte et, bjk ye buyurun benim size yapacağım hizmet budur de bu ne iş...
Devre arası getirdin bu Tabata ile Batu yu takım Avrupa da mücadele hakkı kazandı diyelim, sonra ne olacak!gelecek sezondada aynı ayarda bir futbolcuyu bu yönetimin transfer edeceğinede inanmıyorum,ondan sonra yandı gülüm keten helva...
Ümit Karan  sakat ve cezalılar olmasa Adem Sarı,Alper kulübede çürüyecekti,gençler bak gençleree.
Bu gün çağırsalar bjk ye Denizlinin altında çalışma pahasına tası tarağı toplayıp gidersin, değiştir bu kafayı hoca ...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 16:02
Bedavaya Yıldız parlatacağız, üste para istemiyoruz... :)
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2009 saat 16:04
Önünde Youla,Mehmet gibi futbolcular olduğu zaman bence Tabata mükemmel gider takıma.Ama plansız yanlış bir transfer.Kesinlikle fantaziden ibaret.6 aylığına Messi gelsin istemem.Gelsin ligde 4. olalım.-ki o da ayrı bir tartışma konusu,takıma katkısı ne derece olacak,ya maya tutmazsa futbol bu olmayacak şey değil-.Gidince ne olacak yine kalacağız elimizdeki futbolculara.Bu saatten sonra yarını düşünmeden transfer yapan yönetimde hoca da taraftarın gözünden düşer.Asla heycan uyandırmaz.Zaten takımda Ümit karan,Youla,Elsaka gibi futbolcuların olmasıyla bu hakkını doldurdu yönetim.Bu saatten sonra takıma en az 2 yıl üst düzey katkı sağlamayacak adamları taraftar beğenmez.

Tabi bi de 2. Yıldıray vakası olma ihtimali olması çok yüksek.Uğraştık alamadık.Halil Ünaldan beklerim.

Hayırlısı olsun ES-ES.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 281282283284285 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır