eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 275276277278279 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 15:25
 Batuhan'ı ES ES e pazarlayabilmek için Rıza Hocanın da içinde olduğu bir gayret var. Batuhan ın bu kafayla futbol oynayabileceğini düşünmüyorum. Magazin basınına futbol dışında konu olan bir futbolcunun performansını sahaya yansıtması mümkün değildir.
since1965
Yukarı
MarcEs Liste gör
Yazar

Göktuğ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 15:57

Çok iyi bir kaynaktan aldığım bilgiye göre; Batuhan'la zaten anlaşılmış şu an bjk ile görüşülüyormuş. Batu dışında şu an istenilen ve görüşülen bir yerli oyuncu yokmuş. Tabi en önemlisi adını söylemek istemediğim bir Akdeniz ülkesinden bir savunma oyuncusu, bir Balkan ülkesinden de bir orta saha oyun kurucusu izleniyor ve görüşülüyormuş. Ayrıca Nadareviç'i de iyi bir bonservis bedeliyle bir kaç kulüp istiyormuş. Bunlar balon haber değil emin olabilirsiniz. Ki zaten bugüne kadar transfer başlığına hiç yorum yazmayışımdan az çok yorum getirebilirsiniz.

ESKISEHIRSPOR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 16:06
Şimdi foruma soruyorum elimizde Adem Sarı , Mehmet Yılmaz , Ümit Karan ve Mehmet Yılmaz olmak üzere 4 tane forvet var Batuhan'ı alıp forvet sayısını 5'e çıkarmak mantıklı mı ? Madem Batuhan'ı alacağız o zaman elimizdekilerden birini satmamız gerekmez mi ? Orta sahanın solu , sağı ve ortasında ciddi eksikler varken forvet almak mantıklı değil bence . Yanlış anlaşılmasın Batuhan kendine baktığı zaman iyi bir oyuncu ama benim demek istediğim orta sahamız ligin en vasat en sıradan orta sahalarıdan biri . Bunu iyi bir seviyeye çıkarmadan başka mevkilere adam almamaya gayret etmek lazım . 
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 16:10
Alıntı yapılan ES_Kadir

Şimdi foruma soruyorum elimizde Adem Sarı , Mehmet Yılmaz , Ümit Karan ve Mehmet Yılmaz olmak üzere 4 tane forvet var Batuhan'ı alıp forvet sayısını 5'e çıkarmak mantıklı mı ? Madem Batuhan'ı alacağız o zaman elimizdekilerden birini satmamız gerekmez mi ? Orta sahanın solu , sağı ve ortasında ciddi eksikler varken forvet almak mantıklı değil bence . Yanlış anlaşılmasın Batuhan kendine baktığı zaman iyi bir oyuncu ama benim demek istediğim orta sahamız ligin en vasat en sıradan orta sahalarıdan biri . Bunu iyi bir seviyeye çıkarmadan başka mevkilere adam almamaya gayret etmek lazım . 

Şimdi öyle düşünmemek lazım.Mehmet Yılmaz ayağında top tutabildiği için artık bir ortasaha futbolcusu gibi davranacak.Ümit Karan kesik yiyecek büyük ihtimalle.Yeni gelecek olan orta saha oyuncusu ise sağ açık gibi oynayabilir.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 16:10
batuhan olursa çok gol atarız elimizde 4 tane forvet var ama batuhan gibisi yok değil eskişehirde batuhan gibisi TÜRKİYE' de yok orta sahayada sağlam bir top dağıtan tekniği iyi mücadele eden birisini aldıkmı eskişehirsporumuzun ilk altıya gireceğine eminim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 16:12
Alıntı yapılan ES_Kadir

Malesef şişirme toplarla atak yaptığımız için hava toplarında etkili bir forver güzel olur.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 16:15
Batuhan gelirse Ümit'in oynama şansı azalır . Yedek bir oyuncuya yıllık 1,5 trilyon verecek kadar zengin değiliz . Eğer Batuhan gelirse Ümit yollanabilir . Ben de orta sahaya Romanya'dan bir orta saha oyuncusu izlendiğini duydum ama kim olduğu hakkında bir bilgim yok . 
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 16:19
Alıntı yapılan ES_Kadir

Batuhan gelirse Ümit'in oynama şansı azalır . Yedek bir oyuncuya yıllık 1,5 trilyon verecek kadar zengin değiliz . Eğer Batuhan gelirse Ümit yollanabilir . Ben de orta sahaya Romanya'dan bir orta saha oyuncusu izlendiğini duydum ama kim olduğu hakkında bir bilgim yok . 

Umarım Steaua Bükreş'den tahmin ettiğim adamdır.Smile
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 16:30
ya burda yok şu gelcek yok şunla görüşülüyo ama ismini vermek istemiyorum yok ülkesini söglemek istemiyorum diyosunuz neden söglemiyosunuzki??*
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 16:35
Alıntı yapılan esesim-26

ya burda yok şu gelcek yok şunla görüşülüyo ama ismini vermek istemiyorum yok ülkesini söglemek istemiyorum diyosunuz neden söglemiyosunuzki??*

adamlarin piyasasi artmasin, sonucta cok takip edilen bi forumuzSmile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 275276277278279 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır