eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 274275276277278 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 01:50
Burak Yılmaz ın yeri dolmaz.Ne ümit gs galibiyetine sevinemedim der ne volkan.. Ne Sezgin ne Koray ne de diğerleri taraftarı kızdıracak demeçler vermez.O yüzden Burak ın yeri dolmaz.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 04:35
bence batuhana bel bağlamayalım hedef gerçekten ilk 5 ise alınsın ama hedef aynı şu konumda ise gerek yok onun yerine alt liglerden yetenekli ve genç ileride iş yapacak futbolcular alınmalı yoksa istanbul takımlarının pilot takımı oluruz eğer alınacaksa batuhan bonservisi ile alınmalı kiralık gelecekse gelmesin,ama büyük ihtimalle engin takıma gelmek istiyor ciddi şekilde trabzonda para alamıyormuş ve huzursuzmuş kaynak ise enginin çok yakın arkadaşı ama alınacaksa orta sahaya 2 defansaile orta sahada top pas yüzdesi yüksek futbolcular alınmalı işin gerçeği izim orta saha çok kötü rakip çok çabuk geçiyor ve ileri uç adamlarımız orta sahadan yeteri kadar destek alamıyor bi kaç isim vermek gerekirse sezer öztürk,rafael-manisa
tjikuzu-trabzon
bangura-denizli
bilal kısa-semavi-a.gücü
engin baytar-trabzon
sezer bodur-sivas
ayhan akman-gese
poljak-konya
burhan-g.birliği
serhat-ibb
ahmet-bozüyük
elyasa-a.gücü
tuna-bursa
bu tip futbolculara ihtiyacımız var
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
eskisehir 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hızır HACIOĞLU
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 09:55
Yaklaşık 2 hafta önce Martin_Mistre arkadaşımız yazmıştı.Bende ancak fırsat bulabildim ve hemen hemen aynı fikirdeyiz diyebilirim.Bakın Karşıyaka Lüleburgazspordan yani 3. ligden Erçağ diye bir futbolcu almış ve son haftalarda takımının sırtlayan futbolcuymuş yani bize böyle gen ve gelecek vaadeden futbolcular lazım.
Güray-Denizli
Onur,Batuhan-BJK
Mahmut,Hurşit,Aykut-Gençlerbirliği
Umut,Uğur-Ankaraspor
Yekta,Moritz-Kasımpaşa
Semavi-Ankaragücü
Bence bu tip futbolculara ihtiyacımız var.
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 11:56
gelecek kımse gelsın. yanlız gelırken sunu soylesınler.bu camıaya ekmek yedıgı yere saygılı olsun mucadele etsın yeter.
DK
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 12:20
Alıntı yapılan eskimahalle

Alıntı yapılan alyans999

Gelen gelsin başımızın üstünde yeri var ama önce
gönderilecekleri göndersinler,ismi lazım değil ama herkes biliyor
kimlerin gitmesi gerektiğini.
Umit Karan ile Burak Yilmaz LOL derhal gonderilmeli ama Umit Karan'i bizim baskandan baska isteyen yok! maalesef 3 yilda 5 gol atip parasini alip yatmaya devam edecek yada yedek birakacaksin kendine takim bulup ayrilacak. Baska turlu bu takimi birakmaz hele baskan ve yonetim arkasinda olunca hic birakmaz.

İsim verme Selçuk abi.
Dediğiniz gibi abi fakat taraftarında sabrı kalmadı efendice gitmeliler artık.
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 13:04
Dün sivas a kaybettiysek bu takımın yarısının olmamasından ve konsantrasyon etkisindendir.Yalnız gerçek şu dur ki takımımızın bu kadrosu ile ligi 7 ile 12.lik arasıdır.Bu kadro ile ligi 7. bitirmek çok büyük başarıdır ve daha yüksek sıralama beklemek hayalden öteye geçmez.Daha yüksek sıralama için ara transferde 3 tane çok çok iyi topçu almamıza gerek vardır.Sn rıza hocamız bir stoper bir orta saha bir de forvet alabileceğimizi söylemektedir ama bence stoper sorununu şuan ki kadro içinden çözüp 2 orta saha bir forvet almak zorundadır.Bu orta saha topçulardan biri koşabilecek bir MİÇEVSKİ BORİS ayarında veya CEVAT PREKAZİ ayarında veya SASA İLİÇ ayarında topçular olması gerekir.Diğer orta saha oyuncusunun ise RIZA ÇALIMBAY ayarında veya eski topçularımızdan ATOM KARINCA FATİH ayarında veya geçen sene bizde oynayan ama haşarı olmıyacak ENGİN gibi bir topçu olması gerekir.Forvete ise kesinlikle BATUHAN alınmalıdır. O zaman daha üst sıralardan bahsedebiliriz.
ESES1965
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 13:42
alparslan erdem-aydın yılmaz           : GS
uğur boral                             : FB
batuhan-serdar-onur                    : BJK
m.eren poyraz                          : KAYSERİ
ibrahim Öztürk-Serdar aziz-tuna üzümcü : BURSA
burhan eşer-Hurşut                     : GENÇLER
engin baytar                           : TRABZON
yalçın ayhan                           : ANTALYA
olcan adın                             : G.ANTEP
el yasa süme-Ceyhun eriş               : A.GÜCÜ
şener aşkaroğlu                        : D.BAKIR
Sezer Badur                            : SİVAS
fahri tatan-güray                      : DENİZLİ

yabancı futbolcuyu dışarıdan almak daha mantıklı..şuan bu ülkede olup alabileceğimiz sağlam bir isim yok bence..ARİZA MAKUKULA derseniz o zafen benfica'nın malı..kayseriden kesip bize vermezler
MORİTS derseniz..zayıf kasımpaşa kadrosu içinde güçlü duruyo..aslında pek iyi değil.
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 09:52

arkadaşlar nalmaıyorum burdada yazan arkadaşlar var bugun gazetedede gördüm ceyhun erişle ilgilniyomuşuz.şuanda türk futbolunun en çirkef adamıyla ilgilenmek resmen butun taşların yerinden oynanması demek.evet engin geldi batuhan geldi onlarda disiplinsizdi ancak ceyhun takımı karıştırır ankaragücünde yaptıklarını ankarada yaşayan bir esesli olarak çok çok iyi biliyorum inş böyle bir yanlışa düşmeyiz inanın düşersek çok buyuk bir tehlike içine girerirz.inanın o kadar tehlikeli bir topçu.....

Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 12:48
Gelir gelmez Takım kaptanı yapılan Ümit Karan Fb. maçını arkadaşlarını motive için tribünden seyretmesini isterdim, maalesef ES ES umurunda bile değil, Gs.dan alamadıklarını bizden yattığı yerde alıp gidecek sakat falanda değil.
Devre arasında mutlaka gitmeli.......
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2009 saat 14:56
yönetim ara transferde döneminde iyi topçular alabilirse bu adamların hepsi kendiliğinden gider.inşallah kiralık futbolcu almazlar.çabuk bir stoper, oyunu yönlendirecek bir orta saha ve ortanın sağına iyi transfer yapabilirsek bu takım canavar gibi olur.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 274275276277278 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır