eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 264265266267268 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 00:19
Muhammet Aykut Demirci hangi takımda şuan ?
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 00:24
Alıntı yapılan SerifOkan

Genclerbirligi'nde oynuyor ve bize gelmesi imkansiz.. hocasi cok tutuyor.. bu performansiyla Aykut'u Cavcav satarsa dunya paraya satar..

Engin Baytar affedildigine gore ben Riza Hoca'nin forvet, ortasaha ve defans istedgini dusunursek,  bu isimleri mantikli buluyorum... Batuhan, Sezer Badur, Tuna Uzumcu
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 01:06
Tuna'dan çok daha iyisini bulabiliriz bence . Rıza hocanın takip ettiği yabancı stoperler vardır mutlaka . Sezer Badur ve Batuhan Karadeniz iyi isimler . Ancak Batuhan kiralansada satın alma opsiyonu konulmalı belki biraz tuzlu olur ama performansını beğenmezsek almayız olur biter . Bi de Batuhan gelirse Ümit yollanmalı çünkü 5 forvet olacak Batuhan geldikten sonra Ümit'in oynaması mucize gibi birşey olur dolayısı ile yedek oyuncuya 1,5 tirlyon para ödemek müsriflik olur . Ceyhun gibi koşmayan orta saha oyuncularından uzak durulmalı günümüz futbolunda böyle oyuncuların yeri yok . İsimden çok benim önemsediğim olay alınan oyuncuların uzun vadeli olması , karakterli olması yürekten oynaması bunlar çok önemli . Eğer biz de önümüzdeki sezonlarda Kayseri ve Bursa gibi zirveye oynamak istiyorsak uzun vadeli düşünmeli seçici olmalı laf olsun diye adam almamlıyız . Harcadığımız her kuruşa dikkat etmeliyiz .
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 01:28
fener önder turacı'yı gönderiyormuş devre arasında.bizim yönetim eski istanbullulara ve sorunlu topçulara pek bir meraklı.ister misiniz önderide alsın:)
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 02:50
aceleci davranışlar içindeyiz.
dün dediğini bugün inkar edenler var.
bir mesajımı aramak için Ümit Karan başlığına girdim de nelerle karşılaştım bilemezsiniz.
tavsiye ederim.başından sonuna kadar okuyun.
tedirginliğimi belirtmiştim bu transfer için.denmedik laf kalmamıştı.
neticede bulamadım mesajımı ama çok şey buldum.sonra şimdi 4. sü açılmış olan Transfer başlığına yazmış olabileceğim aklıma geldi de,gereğinin olmadığına karar verdim.
kiralık alsan bir dert,3 yıllık alsan bir dert.
iş,şahsiyette bitiyor.
bizim bunları hazmetmemiz için zamana ihtiyacımız var.
borçsuz bir mali yapın olursa;bu zaman çok kısalır.
maceracı hedeflerin yerine,Kurumsallaşmış hedeflerin peşin de koşmalıyız.
ilk hedefin;borçsuz bir ESKİŞEHİRSPOR olması gerektiğini tekrar ifade ediyorum.
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 05:11

bize mutlaka 3 orta saha futbolcusu lazım defans ile orta saha arasında gidip gelece pas yüzdesi geniş bir futbolcu,orta göbeğe kanatlara pas dağıtabilecek oyunu rolantiye alabilecek bir futbolcu ve fotvet arkasında tabiri 10 numara mevkisine bir futbolcu alınması lazım,bu nitelikte oynaya bilecek 3 futbolcu alabilirsek işte o zaman takım tam olur fakat devre arası transfer yapmak çok zordur klüpler ellerinde çıkarmak istediği ve verim alamadığı futbolcuları gönderirler ayrıca devre arası futbolcu piyasası çok artar mali yönden onun için akıllı ve erken transfer edilmeli futbolcular ayrıca devre arası yurt dışından alınacak futbolcunun pek verimli olamayacağı düşüncesindeyim çünkü değişik bir ülke,değişik bir oyun sistemi ve alışma süresinin az olması nedeniyle yurt dışından transfer yapılması bence yararlı olmaz,şuanda a.gücünden bir çok futbolcu gönderilecektir büyük ihtimal onların arasında bilal,semavi,meye gibi futbolcular alınırsa yaralı olur bizim için hem genç hemde koşan adamlar ileride de piyasa yapabilecek futbolcular,şuandaki mevcut kadromuz lig için yeterli bence kiralık futbolcuya ihtiyaç yok zaten bu sezon düşme korkusu yaşamayız eğer ciddi olarak hedef ilk 5 ise o zaman kaliteli futbolcu kiralanabilir yoksa gerek yok alt yapımızdaki gençlewr bizi zaten yeter,eğer illaki transfer yapılacaksa da ilk önce orta sahaya transfer şart ,orta sahamız sağlam olursa defanssımız ve forvet hattımızda sağlam olur ilk devrenin en zayıf halkası herkes gördüki ortasahının göbeği kanatlarda pek sıkıntı yaşamadık,şuanda manisadaki sezer kadro dışı hatta gönderildi gibi birşey alınırsa mükemmel transfer olur,bazı futbolcular vardır transfer oldukları takımda hayat bulurlar bence sezer de bizde hayat bulacaktır

seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
daytona Liste gör
Yazar

murat
Yer: 8 inci harika
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 11:26
   şu üç büzüklere gidip dönüp kaşar olanlardan vazgeçin artık beyler
 bu takımın başına ne gelirse bunlardan geliyor.
   yokmu  şöyle göze batan gençler adem gibi mesela,

ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 12:28
Bu takımın çok transfere ihtiyacı yok. Orta alana iyi bir  top dağıtacak oyuncu alınsın bu takım çok iş yapar. Yeterki elimizdeki gençleri değerlendirelim.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 13:16
Alıntı yapılan cresadur

Ümit Milli maçında -Baki Mercimek  ?? zıt kutuplar LOL

Pardon, ben soruyu yanlış anlamışım. Nasıl olduysa Eskişehir'de oynanan Ankaragücü maçına gitmiş aklım, Ankaragücü stoperlerinden birisin sordu sandım, alakasız bir şekilde.

Ümit Milli Takım'ın stoperleri Muhammed Aykut Demir ve Serdar Aziz. Aykut Gençlerbirliği'nde, Serdar Bursaspor'da.

Hata için tekrar özür dilerim...
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 13:29
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Alıntı yapılan SerifOkan

Genclerbirligi'nde oynuyor ve bize gelmesi imkansiz.. hocasi cok tutuyor.. bu performansiyla Aykut'u Cavcav satarsa dunya paraya satar..

Engin Baytar affedildigine gore ben Riza Hoca'nin forvet, ortasaha ve defans istedgini dusunursek,  bu isimleri mantikli buluyorum... Batuhan, Sezer Badur, Tuna Uzumcu
Aykut Demir'i sezon başında iskandinavyadan bi ülkeden getirdiler yanlış hatırlamıyorsam. Cavcavdan önce sen bulucaksın getiriceksin onu, anca öyle olurdu o iş, artık olmaz..
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 264265266267268 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır