eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 253254255256257 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 20:50
Benim düşünceme göre biri orta saha oyun kurucu ve defans olmak üzere iki futbolcu yeterli Bu isimler yıllardır takım takım dolaşan futbolunun son zamanlarını geçiren kişiler olmamalı. 
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 20:57
iveşa
koray-sezgin-el saka-volkan
(buraya bir adam)m.yılmaz-b.ertuğrul-doğa
adem-youla

sadece ve sadece fırtına gibi koray'ı beslicek sağ açık lazım bize
ben şuan bunun kanaatindeyim
diğer mevkiler takviyeli şekilde var

şuan süper ligte bu işi en iyi yapanda BURHAN EŞER
Yukarı
maverik26 Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 21:41
Takıma baktığımda fazla transfere gerek yok gibi geliyor bana, şuanda ligde mücadele gücü yüksek bi takımımız var, orta sahada top yapacak pas dağıtıp adam eksiltecek bir oyuncu eksikliğimiz var, bence ENGİN BAYTAR bu sene bize ucuza gelebilir o alınamazsa onun ayarında bir topçu, defans her geçen gün daha iyiye gidiyor adam alınmasına gerek yok NADAREVİC'de ısrar edilmeli, forvete adam almaya gerek yok zaten sakatlar düzelince forvet hattı sağlam, sağ kanada burak'tan hızlı 1 adam alınırsa başkada ihtiyacımız yok, fazla adam dengeleri bozar, alınacaklarda ya yerli olmalı yada TÜRKİYE'de oynayan yabancılar olmalı uyum sorunu yaşamamalı.
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 22:03
   bencede sezon sonu sozlesmesı bıtıcegı için andre moritz'i devre arasında ucuza alabılırız.eger gelırse bıze cok yararlı olur...
3es3ki2eski1es
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 22:09
moritz i almamız lazımmmm
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 22:56
devre arası alınacak yerli bir oyuncudan bize hayır gelmez..olmayacak duaya amin demenin gereği yok..

illaki transfer yapmayada gerek yok..yapılacaksada afrikadan  veya kuzey avrupa ülkelerinden maliyeti az ve kadroyu zorlayacak 2 yabancı bizim için yeterli olacaktır..

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
esesliyimark. Liste gör
Yazar

ALİ DURMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 00:46
Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan esesim_hasretim

Alıntı yapılan kalender 26

Bejeke yönetimi tepkilerden çekindiği için Batuhanı bonservisiyle satamaz ancak 2 yıllığına bize kiraya verse çok iyi olur. Batugol Eskişehirde seve seve oynar.

Fikirlerinize saygı duymakla beraber bu yazdığınız şeye katılmıyor ve anlamıyorum.Diyelim Batuhanı 2 yıllığına kiraladık ve bizde çok başarılı oldu.Bize yine büyük güç kattı.

1-) 2 sene sonra bu oyuncu nereye dönecek?
2-) Bu döndüğü takım bizim rakibimiz değilmi?
3-) Rakibimiz olan bu takıma döndüğünde bize karşı oynamayacakmı?
4-) Rakibimiz olan bir takımın oyuncusunu kiralayıp yetiştirmek,geliştirmek ve 2 sene sonunda rakip olmak sizce ne kadar mantıklı?

Klavyeden onu alalım bunu kiralayalım demek kadar kolay birşey yok.Zirzopun biri çıkıp EsEs geri dönüşüm kutusu demesini sindirebiliyormusunuz?Onu alalım bunu alalım demektense neden bu takımın bir oyuncu izleme komitesi yok diye sorgulamıyoruz.Elalem bilmem kaçıncı futbol okulunu açarken bizim neden bir futbol okulumuz yok?Bunları konuşalım derim ben..

Dediğiniz gibi transfer edilecek futbolcuların  oyuncu izleme komitesi tarafından tesbit edilmesi,futbol okulumuzun olması,alt yapımızdan futbolcular yetişmesi hepimizin hayalidir.Ama bizlerin isteğiyle olmuyor,söylediklerimizi Eskişehirsporu yönetenlerin istemesi gerekir. Malesef altyapıdan yetişen gençlerimiz  kulüp bulamadıkları için amatöre döner,biz gider bjk'den Emre ÖZKAN'ı kiralarız.

Batuhanın olayı biraz farklı, istese Mustafa DENİZLİ onu oynatır ama basına yansıyan olaylar yüzünden oynatmıyor.Bildiğimiz gibi sezon başında kendisini çok isteyen Antepe gitmedi. Anladığım kadarıyla Eskişehiri ve Eskişehirsporuda seviyor.Uygun bir rakama gelecekse gelsin,oynasın bir zararı olmaz. Batuhanda her futbolcu gibi kulüp değiştirebilir, bugün bizde yarın başka takımda bize karşı oynayabilir,normaldir.
EN BÜYÜK ES ES gerisi yalan
Yukarı
esesliyimark. Liste gör
Yazar

ALİ DURMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 00:52
arkadaşlarıma harfiyen katılıyorum.dediginiz gibi batugol ntv ye verdigi röportajda dahi kendi söylemişti.seyreden arkadaşlarım bu gayet net bilirler.ama denildiği gibi bejeka bize bonservisi ile verirmi veya kiralarmı ?????
EN BÜYÜK ES ES gerisi yalan
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 02:16
Batuhan şu durumda gereksiz bir transfer olur takımın yarısı forvet bölgesinde oynayabilecek kapasitede.Öncelikli transfer stoper, orta saha ve sağ açık üzerine kurulmalıdır.Bu hafta Adem'i de kazanarak forvet alternatiflerimizi genişlettik.Batuhan'ı yetiştirip bjk'ye vermektense Adem'i kazanalım daha iyi.
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 02:52
Nihayet 4-5 yıl sonra bonservisi ile satabileceğimiz bi adam var elimizde.(Yaşasınnn:)) Umarım onuda elimize yüzümüze bulaştırmayız.  >>>>>Hatırlayın bursa lige çıkarken bize kimleri kakaladıydı. misal ( mehmet al, serkan reçber, bide sol bek vardı haaa mehmet türkmemet...oooo daha neleri bizimde kaktırma vaktimiz ne zaman gelecek.........?) (Ozamanki bursa başkanı, şuan federasyondaki kardeşmiy di KARINDEŞENMİ?) (kakalamak=hile ile başkasına mal satmak)
000001
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 253254255256257 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,727 saniyede hazırlanmıştır