eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 245246247248249 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 15:38

maden bu bursalılar kalıteli bursa niye bize gönderecek demekki güvenmiyorlar inanmıyorlar,bizde işleri yok gelmelerini istemem,biz yetiştirelim kaymağını onlar yesin.kendi alt yapımızdan oyuncu denensin olmuyosa olmadı diyelim en azından

Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
gokceses Liste gör
Yeni Yazar

Gokce Olcer
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 19:19
Sezer Öztürk kadro dışı!

Manisaspor yönetimi, geçen sezon Bank Asya 1. Lig'de "Yılın futbolcusu" seçilen Sezer Öztürk'u yeniden kadro dışı bıraktı.
Teknik direktör Mesut Bakkal hakkında yaptığı açıklamaların ardınan gündeme bir anda oturan Sezer Öztürk, Manisaspor Yönetim Kurulu tarafından kadro dışı bırakıldı.

Bugün bazı basın yayın organlarından Sezer'in teknik direktör Mesut Bakkal ile ilgili çarpıcı açıklamaları vardı.
Bakkal hakkında, "Mesut Bakkal beni bitirmeye çalışıyor. Ben, bu takımın 4 yıl kaptanlığını yaptım ve Manisaspor için yaptıklarım da ortada. Onlar gerçek Manisalı değil. Manisaspor için ne yapmışlar ki, konuşuyorlar." açıklamasını yapan Sezer Öztürk camiada bir anda gündemi değiştirmişti.

BAKKAL: "SEZER DÖNERSE BEN GİDERİM"

Sezer'in şok eden açıklamalarının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mesut Bakkal, "Ben, Manisaspor'un teknik direktörüyüm. Bu takımın kötü olmasını istemem. Sezer'in neler yaptığını kimse bilmiyor. Gecenin 4'ünde İzmir Kordon'da trafik cezası yiyor. Gençlerbirliği maçını 2-0 kazandık, tüm futbolcular sevindi ancak Sezer bir köşede oturup üzüldü. Aldığımız galibiyetlerin ardından Sezer, 'Mesut hoca ömrünü bir hafta daha uzattı' şeklinde açıklamalar yapıyor. Bu ve bunun gibi yüzlerce örnek verebilirim. Artık bu saatten sonra Sezer, bu takımda forma giyemez. Sezer bu takıma yeniden dönerse ben giderim" dedi.

YARALI: "SEZER BÜYÜK CAHİLLİK YAPTI"

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı ise, "Biz zaten Sezer'e kendisini toparlaması için 1 hafta zorunlu izin vermiştik. Ancak menajeri bize rica etti, biz Sezer'i yeniden aramıza aldık. Bugün gelişen olaylardan sonra ise Sezer'e bir daha Manisaspor kapıları açılmamak üzere kapanmıştır. Sezer büyük bir cahillik yapmıştır. Gelen transfer tekliflerine açığız. Sezer'i isteyen kulüp ile oturur konuşuruz ve uygun şartlarda anlaşırsak oyunuyu satarız. Ancak şu anda Sezer için bize gelen resmi bir teklif yok" ifadelerini kullandı.

Maliyeti uygunsa alınabilir diye düşünüyorum ofansif orta saha olarak bizim eksiğimizi giderir gibi geldi bana ama biraz sorunlu bi topçu
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 19:43
Alıntı yapılan LeeSuger

Kiralık futbolcu alacaksak Beşiktaş'ın alt yapısından alalım da bari birilerine yararımız dokunur değil mi ?
Evet Beşiktaşlıyız ne de olsaSleepy
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 20:24
Gençlerbirliğinden Muhammet Aykut Demir'i alalım. Hem genç hem de solbek ve stoper mevkilerinde oynayabiliyor. El Saka bu sene bırakırsa, onun yerine uzun yıllar bu formayı giyebilecek bir oyuncu kazanmış oluruz. Bu arada o da yüreği ile oynuyor; bkz. Eskişehir'deki ümit milli maç.

Ortasaha'ya mücadeleci bir defansif bir de ofansif oyuncu şart. Forvette de sonradan oyuna girip etkili olabilecek genç bir oyuncu şart. Abdullah'ı göndermemeliydik diye düşünüyorum. Gönül ister kendi altyapımızdan böyle oyuncular çıkaralım ama başkalarının oynatmadıklarındna sonra bir de altyapılarına el açmış durumdayız. Yönetimin kendi altyapımız yerine bu tür yerlere paralar akıtması yanlış ve bir o kadar da rahatsız edici..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 20:44
ismi geçen bursaspor dan ibrahim öztürk ün ismini duyunca aman yarabbim dedim içimden . bu adam süper lig de yeri olmayan bir adam . kendisini taa altay dan tanıyorum bursaya transfer olduğunda da inanamaştım. kendisi tam bir kırmızı kart canavarı rekortmendir. ertuğrul sağlam da bu yüzden gözden çıkartmış olmalı onu.
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 21:28
Riza Hocanin oyun anlayisinda kesinlikle bir pivot santrafor var... Anderson'u bu yuzden bize getirmisti... Batuhan'i bu yuzden kiralamisti.. Gecmiste de Ersen Martin'i Denizli'de oynatiyordu.. Umut Bulut'u da cikartan o dur.. dolayisiyla simdi de boyle birini istiyor. En kestirme yol olarakta Batuhan'i getirmek.  Satin alinma ihtimali olsa gercekten bize ilerde cok iyi para kazandirabilirdi ama alabilir miyiz? keske ama zor... Neden gecen sene Kayseri'ye Sporting Lizbon'dan kiralanan Milan Purovic'i dusunmuyorlar ki? Adam tam bir pivot santrafor.. gecen sezon sakatligindan dolayi son maclarda anca kendini buldu ve G.Birligi'ne son macta deplasmanda 3 gol birden atmisti. Bu sene de Macaristan takimi Fehervar'a kiralanmis ama takim lider ve yildiz golculeri de acayip formda oldugu icin pek sans bulamiyor... 24 yasinda ve hakikaten Avrupa'nin cok umitli oldugu bir oyuncuydu.. Bizim takim onun kendisini bulmasini saglayabilir.. Youla'da Fransa'da iyi degildi ama burda patladi .. al Purovic'i yarim sezonluguna kirala ve ise yararsa satin alma opsiyonunu kullan, transferde hata yapmamis olursun. Forvette zaten bu sezon adam cok, istenileni veremezse bile iyi bir alternatif olur. Vucko'yu santrafor yapmaya kalkmanin manasi mi var? En azindan Purovic'i bilinen bir gecmisi var... Kizilyildiz'daki performansini yakalasin kimse onu tutamaz...

gol 1
gol 2
gol 3
gol 4
gol 5
gol 6

Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 21:30
Purovic harbi cok iyi olur 
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 21:44
Bir gazete haberi çıkmış,neler neler olmuş.Sadece biz bu yazdıklarımızı düşünebiliyormuşuz gibi davranmayalım.Teknik heyette yönetim de Bursa'dan adam kiralayacak kadar saf değil.Her çıkan habere inanmamayı öğrenemedik.Devre arası Batuhan ve bir orta saha bu sene için yeterli olacaktır.Sonuçta hedefimiz ortanın üstünde yer alıp,sene sonuna doğru gençlere forma verebilmek.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 21:57
bugün gazetelerde ceyhun eriş transferini okudum.elbette alinin söylediği gibi her habere inanmamak gerekiyor ama ceyhun eriş i ben şahsen istemem onun yerine sezer öztürk transferi daha iyi olur.ayrıca purovic transferi nasıl olur bilmiyorum.oda anderson yada lovrek gibi kötü performans göstermesinden endişe ediyorum.sonuçta andersonda lovrekde belli kariyere sahip futbolculardı.onun yerine batuhan kiralanıp adem sarıyı kazanma yoluna gidebiliriz bence.forma şansı buldukça gelişeceğine inanıyoum...
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 21:59
bence ceyhun  şu anda en olgun zamanında ve ankarada çok iyi top oynuyordu hatta anakaranın aldığı puanların çoğunda ceyhunun payı ar.bence bizim takıma müthiş uyar.tam bize uyacak orta saha her türlü teknik açığımızı kapatır.daha iyileri var tabi ama bütçe en büyük engel.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 245246247248249 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,619 saniyede hazırlanmıştır