eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 241242243244245 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esestascı Liste gör
Yazar

serkan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 18:37
nerde kiralık nerde bonservisi elinde nerde pskopat topçu varsa hep onları alıyoruz.arkadasın dediği gibi en yi transfer yeni bir yönetim.
her yerdeyiz
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 18:52
İbrahim olmaz, Serdar'ı verelim

34293 Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın, savunmadaki sıkıntı için İbrahim'e göz koyduğu, Yeşil Beyazlı kulübün ise genç oyuncunun yerine Ümit Milli Serdar Aziz'i kiralamayı düşündüğü öğrenildi.

Süper Lig'de zirveyi zorlayan Bursaspor'un futbolcularına da teklifler gelmeye başladı. Sercan Yıldırım ve Volkan Şen İstanbul kulüplerinin takibinde olurken, diğer isimler de revaçta. Özellikle savunmasında sıkıntı yaşayan Eskişehirspor'un, Yeşil Beyazlı takımda yedek bekleyen İbrahim Öztürk'ü istediği öğrenildi. Kırmızı Siyahlı ekibin Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın, İbrahim'i talep ettiği ifade edilirken, Bursaspor'dan ilginç bir cevap geldiği bildirildi.

KİRALIK VERİLECEK

Ertuğrul Sağlam'ın, İbrahim Öztürk yerine Eskişehirspor'a genç Serdar Aziz'i teklif ettiği öğrenildi. Bu sezon Bursaspor'un hiçbir kademesinde şans bulamamasına rağmen Ümit Milli Takım'da sürekli oynayan Serdar'ın da Eskişehirspor'a gitmeye sıcak baktığı gelen haberler arasında. Bursaspor'un, Serdar Aziz'i Kırmızı Siyahlı takıma kiralık olarak vereceği öğrenildi. Galatasaray maçında cezalı Ali Tandoğan'ın yerine forma giyen Tuna Üzümcü'nün de devre arasında gitmeyi düşündüğü ifade ediliyor. 

Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 19:15
kendi gençlerine önem ver rıza hoca bırak kadroya giremeyen adamları toplama,çok iyi adam olsa kendi takımında forma giyer ama sizin özelliğiniz bu nerede beleş,işe yaramaz ,yaşı geçmiş,futboldan çok parayı düşünen adam varsa topladınız takıma,aldığınız yabancılarda ortada ,bank asyada bile sizizn aldığınız yabancılar forma giyemez başkan diyodu ya hepsi dünya yıldızı diye,tam komedisiniz anlıyacağınız.Alın bursanın gençlerini seneye bursaya hazır hale getirin ,sizden başka ne beklenir ki.......
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 19:20
Boşuna oyuncu önerip kendinizi heba etmeyin işte dedikodular çıkmaya başladı ya beleş kaşarların peşindeler ya da onun bunun bebelerini kiralayacaklar . 
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 19:30
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Acikcasi kimi transfer edip etmeyecekleri elbette bizim cok mudahil olamayacagimiz bir konu. Ancak, teknoloji ve haberlesme olanaklari gelisti. Evinde uydu anteni ve interneti olan bir insan bugun binlerce kilometre uzakta olan bir ulkenin ligini bile isterse takip edebiliyor. Yani yabanci ya da yerli oyuncuyu izlemeden almam demek bahane olmamali. Izle o zaman..! ben oyuncu bakmaya gidiyorum diye Brezilya'ya Arjantin'e filan gitmeden once de bu eksigi bu gorsel araclarla gidermek mumkun.. Gitsen gitsen kac kere bu ulkelere gidersin yada izlersin?  Ama izlemeye niyetin yoksa Turkiye'de hatta burnunun dibinde Saglikspor'lu Mahmut Boz'u bile goremezsin.  Yeri gelmisken bu cocuk Eskisehirli ve G.Birliginin yavas yavas defansinda yer bulmaya basladi... Radeljic'in Bursa macinda burnunun kirilmasindan sonra oynadi ve Thomas Doll'da cocugu tuttu, simdi oynuyor.. Yazik degil mi? biz elimizde Nadarevic'lerle ElSaka'larla ugrasiyoruz.. Bu adamlar da hata yapiyor... Oysa Mahmut gibi Eskisehirliler gozden kacmasa da onlar oynasa, hata yapsalar ne olacak? birgun yapmamayi da ogrenirlerdi...iste bu sehrin degerleri bu formayi sirtina gecirince o zaman takimda bir forma askindan bahsetmek mumkun olabilirdi..  

Bakin yeri gelmisken gozden kacan bir noktaya da deginelim... Simdi gecen sene Bozuyukspor'da oynayan Onur Bayramoglu'nu pekcoklari gibi ben de bir kac kere denk geldi izleme firsatina sahip oldum. Izlemeden almam diyen niye izlemedi? niye almadi? izleyince cocugun hakikaten farkli bir kumasi oldugu cok belliydi.. Bu Eskisehir'li cocugu biz burnumuzun dibindeyken alamadik.Tonla kiralik adami Bozuyuk'e teklif ettik filan olmadi ve sonra Besiktas geldi aldi ve gitti..  200 bin TL civarinda bir maliyeti olmus diye duydum... Az mi cok mu bilemem ama Ragip'in yillik ucretini dusununce bu adamin maliyeti asla daha pahali olamazdi.. Ustelik aralarindaki yas farki ve Eskisehirlilikte cabasi.. Simdi buradan hassas bir sonuc cikiyor aslinda.. Bu adam işe yaramaz bir oyuncu olsaydi Riza Hoca'nin elinin altindaki bu adami almadan once Besiktas illa ki ona iyi mi degil mi diye sorardi.. Sormuslardir diye de dusunuyorum... Besiktas'a  Riza hoca tarafindan bu oyuncu hakkinda referansi iyi olmali ki adam gitti oraya.. Simdi bu noktayi herkes dusunmeli.. Eger adam iyiyse biz niye alamiyoruz? Besiktas niye aliyor? Gecen gun Sergen Yalcin, Onur icin gelecegin en iyi ortasaha oyuncularindan biri olacak diye ballandira ballandira anlatiyordu... Bugun Besiktas'in A2 takiminda oynuyor yarin A takimina gececektir.. Belki biz alsaydik kadro kalitesi olarak simdiden sans bulmaya baslayabilirdi... Bana hep garip gelen Veysel gibi bir adami Beylerbeyi'nden tutup biz aliyoruz... Besiktas ise ayni pozisyonda oynayan Eskisehir'liyi Bozuyuk'ten gelip aliyor.. Bu bana tuhaf geliyor.. Bence bizim yapmamiz gereken ilk sey oncelikle bu formayi ne kadar cok Eskisehir'li cocuk giyer onun uzerine dusmek lazim... Cunku mevcut durumda Istanbul'la anca boyle rekabet edebilirsin, paradan öte konulari da onemseyecek oyuncular lazim...

Bir baska konu da su ki, transferde alinacak yerli oyuncular asagi yukari belli.. Piyasasi iniste olan, kadro harici kalan vesaire ortada.. ben bu noktada Engin Baytar'i alinsin diye yazdim zira kalitesinden suphem yok ama illaki ariza bir tarafi da var.. Yoksa o yasta hem kaliteli hem de sorunsuz adami biz alamiyoruz zaten.. Simdi bu noktada takimimizin hedefi ne ona bakmak lazim...Piyasadaki malum adamlarla ustundeki takimlari gecmek istiyorsan bu biraz zor.. Kapasiteleri belli olan oyuncular bunlar zaten.. Yani bugun 3 istanbul takiminin disindaki takimlarin en iyi oyuncularindan bir kokteyl kadro yapsan da sampiyonluga oynamak mumkun olamayabilir.. Ankaragucu yapti iste.. Ellerinde cok alternatifli kaliteli bir kadro var ama sampiyonluk istiyorlarsa istanbul takimlarindakinden daha da guclu olabilmelerini saglayacak isler yapmalilar..Ya forma aski ile oynayacak oyuncular ya da cok kaliteli yabancilar.. O halde disaridan kalitesi ile arti yaratacak isimler bulmak cok onemli. Bunu bulup getirirsen bir fark yaratabilirsin.. Makukula, Ivan Ergic, Batalla gibi adamlar bunlara ornektir.. Sen El Saka'yla en fazla bu noktaya cikarsin.. daha ileri gitmek istiyorsan onu disaridan bulacaksin.. Gidip atiyorum Song'u alarak Trabzon'u gecmeyi hayal etmek dogru degil. Cunku Trabzon'da onu G.Saray'dan alip onlari gecemedi iste.. Ozetle ligde extra isler yapacagim diyorsan bu ligde daha once tutunamamislari ya da seviyesini artiramamislari alarak bunu yapamazsin.. ligde basarili olmus adamlari alacak paran yoksa o zaman gideceksin disaridan kesene gore ama kaliteli adam bulacaksin.. Az degil ilk 11'de 6 tane yabanci oynatma hakkin var. 6'si da cok kaliteli, uygun fiyatli yabancilar ve uyumlu yerlilerle bu ligde birseyler yapmak mumkun. Ama elbette hem ucuz hem de kaliteli yabanci bulmak kolay is degil. Yarin transfer sezonu baslayacak ve sen sana futbolcu simsarlarinca onerilenler arasindan secim yapan bir takimsan asla daha yukarilari hedefleyemezsin.. Sen sana nasil biri lazimsa ve o isimleri tespit ettiysen ve gidip o adamlari almayi deniyorsan ilerde bir fark yaratabilirsin.. umarim biz de bir gun istedigini alan takim oluruz...

ClapClapClap

Alıntı yapılan menderes26

en iyi transfer yeni bir yönetimThumbs%20Up

ClapClapClap
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 19:34
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Acikcasi kimi transfer edip etmeyecekleri elbette bizim cok mudahil olamayacagimiz bir konu. Ancak, teknoloji ve haberlesme olanaklari gelisti. Evinde uydu anteni ve interneti olan bir insan bugun binlerce kilometre uzakta olan bir ulkenin ligini bile isterse takip edebiliyor. Yani yabanci ya da yerli oyuncuyu izlemeden almam demek bahane olmamali. Izle o zaman..! ben oyuncu bakmaya gidiyorum diye Brezilya'ya Arjantin'e filan gitmeden once de bu eksigi bu gorsel araclarla gidermek mumkun.. Gitsen gitsen kac kere bu ulkelere gidersin yada izlersin?  Ama izlemeye niyetin yoksa Turkiye'de hatta burnunun dibinde Saglikspor'lu Mahmut Boz'u bile goremezsin.  Yeri gelmisken bu cocuk Eskisehirli ve G.Birliginin yavas yavas defansinda yer bulmaya basladi... Radeljic'in Bursa macinda burnunun kirilmasindan sonra oynadi ve Thomas Doll'da cocugu tuttu, simdi oynuyor.. Yazik degil mi? biz elimizde Nadarevic'lerle ElSaka'larla ugrasiyoruz.. Bu adamlar da hata yapiyor... Oysa Mahmut gibi Eskisehirliler gozden kacmasa da onlar oynasa, hata yapsalar ne olacak? birgun yapmamayi da ogrenirlerdi...iste bu sehrin degerleri bu formayi sirtina gecirince o zaman takimda bir forma askindan bahsetmek mumkun olabilirdi..   Bakin yeri gelmisken gozden kacan bir noktaya da deginelim... Simdi gecen sene Bozuyukspor'da oynayan Onur Bayramoglu'nu pekcoklari gibi ben de bir kac kere denk geldi izleme firsatina sahip oldum. Izlemeden almam diyen niye izlemedi? niye almadi? izleyince cocugun hakikaten farkli bir kumasi oldugu cok belliydi.. Bu Eskisehir'li cocugu biz burnumuzun dibindeyken alamadik.Tonla kiralik adami Bozuyuk'e teklif ettik filan olmadi ve sonra Besiktas geldi aldi ve gitti..  200 bin TL civarinda bir maliyeti olmus diye duydum... Az mi cok mu bilemem ama Ragip'in yillik ucretini dusununce bu adamin maliyeti asla daha pahali olamazdi.. Ustelik aralarindaki yas farki ve Eskisehirlilikte cabasi.. Simdi buradan hassas bir sonuc cikiyor aslinda.. Bu adam işe yaramaz bir oyuncu olsaydi Riza Hoca'nin elinin altindaki bu adami almadan once Besiktas illa ki ona iyi mi degil mi diye sorardi.. Sormuslardir diye de dusunuyorum... Besiktas'a  Riza hoca tarafindan bu oyuncu hakkinda referansi iyi olmali ki adam gitti oraya.. Simdi bu noktayi herkes dusunmeli.. Eger adam iyiyse biz niye alamiyoruz? Besiktas niye aliyor? Gecen gun Sergen Yalcin, Onur icin gelecegin en iyi ortasaha oyuncularindan biri olacak diye ballandira ballandira anlatiyordu... Bugun Besiktas'in A2 takiminda oynuyor yarin A takimina gececektir.. Belki biz alsaydik kadro kalitesi olarak simdiden sans bulmaya baslayabilirdi... Bana hep garip gelen Veysel gibi bir adami Beylerbeyi'nden tutup biz aliyoruz... Besiktas ise ayni pozisyonda oynayan Eskisehir'liyi Bozuyuk'ten gelip aliyor.. Bu bana tuhaf geliyor.. Bence bizim yapmamiz gereken ilk sey oncelikle bu formayi ne kadar cok Eskisehir'li cocuk giyer onun uzerine dusmek lazim... Cunku mevcut durumda Istanbul'la anca boyle rekabet edebilirsin, paradan öte konulari da onemseyecek oyuncular lazim...Bir baska konu da su ki, transferde alinacak yerli oyuncular asagi yukari belli.. Piyasasi iniste olan, kadro harici kalan vesaire ortada.. ben bu noktada Engin Baytar'i alinsin diye yazdim zira kalitesinden suphem yok ama illaki ariza bir tarafi da var.. Yoksa o yasta hem kaliteli hem de sorunsuz adami biz alamiyoruz zaten.. Simdi bu noktada takimimizin hedefi ne ona bakmak lazim...Piyasadaki malum adamlarla ustundeki takimlari gecmek istiyorsan bu biraz zor.. Kapasiteleri belli olan oyuncular bunlar zaten.. Yani bugun 3 istanbul takiminin disindaki takimlarin en iyi oyuncularindan bir kokteyl kadro yapsan da sampiyonluga oynamak mumkun olamayabilir.. Ankaragucu yapti iste.. Ellerinde cok alternatifli kaliteli bir kadro var ama sampiyonluk istiyorlarsa istanbul takimlarindakinden daha da guclu olabilmelerini saglayacak isler yapmalilar..Ya forma aski ile oynayacak oyuncular ya da cok kaliteli yabancilar.. O halde disaridan kalitesi ile arti yaratacak isimler bulmak cok onemli. Bunu bulup getirirsen bir fark yaratabilirsin.. Makukula, Ivan Ergic, Batalla gibi adamlar bunlara ornektir.. Sen El Saka'yla en fazla bu noktaya cikarsin.. daha ileri gitmek istiyorsan onu disaridan bulacaksin.. Gidip atiyorum Song'u alarak Trabzon'u gecmeyi hayal etmek dogru degil. Cunku Trabzon'da onu G.Saray'dan alip onlari gecemedi iste.. Ozetle ligde extra isler yapacagim diyorsan bu ligde daha once tutunamamislari ya da seviyesini artiramamislari alarak bunu yapamazsin.. ligde basarili olmus adamlari alacak paran yoksa o zaman gideceksin disaridan kesene gore ama kaliteli adam bulacaksin.. Az degil ilk 11'de 6 tane yabanci oynatma hakkin var. 6'si da cok kaliteli, uygun fiyatli yabancilar ve uyumlu yerlilerle bu ligde birseyler yapmak mumkun. Ama elbette hem ucuz hem de kaliteli yabanci bulmak kolay is degil. Yarin transfer sezonu baslayacak ve sen sana futbolcu simsarlarinca onerilenler arasindan secim yapan bir takimsan asla daha yukarilari hedefleyemezsin.. Sen sana nasil biri lazimsa ve o isimleri tespit ettiysen ve gidip o adamlari almayi deniyorsan ilerde bir fark yaratabilirsin.. umarim biz de bir gun istedigini alan takim oluruz...

genclerbırlıgının saglam taraftarlarından bırıne mahmut boz u sordum cevap beklıyorum aldıgım yanıtı burda paylasırım dısardan bız ıyı gormus olabılırız ama ıcerdekı rapor da onemlı....
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 19:48
Şu anda İstanbul B.B.'yi çalıştıran ve adı daha önceden milli takım ile de anılan Abdullah AVCI, bizim gibi uzun vadeli planlar yapan bir takım için biçilmiş kaftandır. Bence ara transfer döneminde eksik mevkiler için olduğu kadar T.D. pozisyonu için de gerekli çalışmalar yapılmalıdır.
KKŞ
Yukarı
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 20:32
Bugün Nebi Hatipoğlunun yanındaydım taraftarı sağduyuya çağırıyorum 20 tirilyonla bu kulübü alırım ve avrupa kupalarına uçururum diyor ama iş biz taraftarda bitiyor halil ünal ve şakşakcılarının dolduruşuna gelmemek lazım
BEKLE İSTANBUL ZAFER ŞARKILARIMZLA GELİYORUZ
Yukarı
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 20:34
nebi hatipoğlu gelirse yanında mehmet erenide getiriyor herşeuy bitti nebi başkan seçilse mehmet eren hemen imza atacak
BEKLE İSTANBUL ZAFER ŞARKILARIMZLA GELİYORUZ
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 20:39
Nebi Hatipoğlu'nun borçalarını kim ödeyecek. Ekonomik durumu kötü olan hemen Yönetimi ele alıp kendini kurtarmaya çalışıyor. Kendi işyerlerini yönetemeyen insanlara klübü teslim etmememiz lazım.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 241242243244245 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,627 saniyede hazırlanmıştır