eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 237238239240241 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 14:18
Sevgili Burak, bu yazdigin oyunculardan genc olanlar Arjantin futbolunun gelecegi olarak dusunulen isimler ve tum dunyanin gozu onlarin zaten uzerinde... Tecrubeli olarak yazdiklarindan goze batanlar ise zaten milyon dolarlik bonservisleri olan isimler.. Somoza'yi daha once G.Saray alamadi ve Ispanyol takimi Villareal'e gitti tutunamadi ulkesinin onde gelen takimlarindan Velez'e geri döndü ve gecen yil da clasura sampiyonu oldular.. Maxi Moralez yine ayni sekilde bizi asar.. "Tanque" Silva olarak bilinen Uruguay'li golcu Santiago Silva'nin pesinde ise tum Avrupa var. Hatta Fenerbahce'de ilgileniyor diye biliyorum... Eskisehirspor elbette bizim gonlumuzde cok buyuk ama butcesi bu oyunculari alacak seviyeye gelmesi suan icin imkansiz.. Ancak guney amerika ligleri sadece Arjantin ve Brezilya'dan ibaret degil. Ekvador, şili, Kolombiya, Uruguay gibi daha az bilinen ve takip edilen liglerin one cikan isimleri bence bizim icin daha uygun olabilir. Yine Afrika pazari da ayni sekilde suanki butcemize daha uygun gibi gozukuyor... Ya da bu liglerden cikip yanlis takim secimi veya benzeri sansizliklar yuzunden isteneni verememis oyunculara yonelmek lazim.. Bak sana bir ornek vereyim.. 1,5 sezon once Ankaragucu'ne devre arasinda Andres Lamas isminde bir stoper gelmisti.. Bu oyuncu ulkesinin en buyuk umutlarindan biriydi ve Ankaragucu'nde de hakikaten cok iyi performans gosterdi. Bu performans onu sezon sonunda Ispanya'nin La Liga'da vasat takimi R.Huelva'ya goturdu. Hatirlarsin Ersen Martin'in oynadigi takimdi bu.. Sezon sonunda takimi kume dustu ve oyunculari da piyasasini kaybetti. Andres Lamas'ta Ispanya ikinci liginden Las Palmas'a kiralandi... Simdi bu oyuncu iyi mi kötü mü? bence Eskisehirspor'un alabilecegi ve yillarca defansinda basariyla oynayabilecek bir adam.. Ama bu ve bunun gibi oyunculari takip edip, piyasasi dusunce almak lazim... youtube'ta videosu da var.. Hem hava toplarinda iyi, hem yerden hizli, ustelikte yasi henuz 26, yani hala genc...

Buna benzer bir baska oyuncuyu daha once yazmistim. Ortanin sagi ve sagbek pozisyonlarinda oynayan Ruben Bustos. 28 yasinda ve ozellikle frikiklerde ve sagdan yaptigi muz ortalarla ün yapmis bir isim. Brezilya'nin önde gelen 2 takiminda oynadiktan sonra ulkesine Kolombiya ligine döndü ve orada oynuyor.. Ulkesinin milli takiminda da banko oynuyor.. Frikik futbolda cok onemli bir yetenek. Takim kötüyken bile saniyeler icerisinde durumunu degistirebiliyorsun.. Eskisehir gibi zor anlarinda durumu kurtarabilecek ekstra yetenekli boyle adamlara ihtiyac var... onun videosu da burada.. Ama arjantin liginin yildizlari icin daha oncede soyledigim gibi biraz erken..
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 14:41
orta sahaya adam gibi oyun kurucu ve forvet gerek youlada artık eskisi gibi değil ümit desenizde ona keza
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 16:51
Alıntı yapılan Twenty6_nl

Alıntı yapılan montoya

engin aldığım duyumlara göre devre arası için geri dönmek istiyor. ceyhun transferi olmayacak karakteri yüzünden düşünülmüyor. şimdi bomba geliyor gündemde aurello var tabi gerçekleşirmi ? çok zor maddi isteklerini karşılayabilirmiyiz bilmiyorum.

Aurelio ??? kaynak ??
Boyle birsey varsa bomba olur !!
bende duydum aurelio konusunu ama inanmadım
Yukarı
trtafi26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

tayfun
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 17:12
jaba yı alalım bonserviside yok ümit başarısız çıktı
BİR DEFA DEĞİL BİN DEFA ESESES-KİKİKİ
7tepe'nin kırmızı şimşekleri
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 17:44
Alıntı yapılan cevcet26

semaviler,murat hacıoğlu vs.ler alınacaksa verdiğim paraları haram ederim ben alacaklarsa yabancı orta saha alsınlar su an Türkiyede bizim orta sahadaki sorunumuzu çözmek değil bize diğer rakiplere göre  avantaj sağlayacak oyuncu yok en azından göz önünde yok.

Verdiğiniz parayı gönülden vermiyorsanız, böyle lafını yapıyorsanız vermeyin bence. Kimse sizden zorla almıyor. Paranın karşılığında forma, atkı, bilet, makbuz alıyorsunuz ve isteyerek veriyorsunuz. O halde haram etme gibi şansınızda yok hiçbir dinde.

Semavi bana göre iyi oyuncudur. Size göre kötü olabilir. Ben gelebilme olasılığı - maliyet - yarar açısından baktım. Orta sahadaki rotasyon sıkıntısını göz önüne aldım. Rıza Hocamızın geçmişte bu oyuncu için alınması gerektiğini söylediğini biliyorum. Bunun için Semavi'nin alınmasını uygun görüyorum. Siz görmeyebilirsiniz. O halde benim işim değil ama daha düzgün üslup kullanın bence.

Hem nedir bu yabancı hastalığı anlamıyorum. Poljaklara, Lovreklere verilen çuvalla paralar az geldi galiba. Alt yapıda onlar gibi onlarca oyuncu var. Yabancının iyisi gelceksede haram etmeden parayı çıkarıp cebinden verecek yiğitler lazım. Şu an öyle birşey görünmediğine göre menejerlerden kazık yemeden göz önünde olan beğendiğimiz adamı alalım daha iyi..
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 17:54
   Beyler hiç kendinizi yormayın .Bu muhterem ve müthiş yöneticilerimiz kendi kafalarına göre bi sürü güzel transferler yaparlar. Yeni Ümit Karan'lar, Burak YIlmaz'lar, Ragıp'lar getirip saçarlar bu kulübün paralarını!
   Kendini bu kulübün sahibi olarak gören yönetici bozuntuları bu kulübün paralarını sokağa atarlar, sanki çok matah taransferler yapıyormuş gibi Türkiye'nin en berbet stadına girerken 50 lira alırlar insanlardan utanmadan.
   O yüzden hiç kendinizi yormayın.
   Saygılar.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 17:57
Kim alınırsa alınsın,genç topçu alınsın.Son kullanma tarihi geçmiş topcularla olmadığını hepimiz gördük.Bir zamanlar efsane olmuş ama şimdi son kullanma tarihi geçmiş topcularla ancak taraftarın gözü boyanır.ESES'çöplük değildir.Bir zamanlar ESES'in elindeki topcuları almak için İstanbul takımları yarış ederdi.Şimdi biz onların yaşlı futbolcularını almak için yarış ediyoruz.İyi topcu olsa Ümit Karanı gs bize verirmiydi.Bir zamanlar elbette iyi topcuydu ama gs gözden niye çıkardı?bunun cevabını hepimiz gibi yönetimde biliyor.Ama bu arada olan ESES'in geleceğine oluyor.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 18:17
Devre arasında bjk den batuhanı tekrar sezon sonuna kadar ya da 1.5 yıllığına kiralayabiliriz bobonun formda olması nobrenin oynuyor olması holoskonunda  2.yarıda sakatlığının düzelecek olması elimizi kolaylaştırıyor ikinci bir altertnatifte delgadonun iyileşmesi ile takımda 3 tane 10 numara olacak olması yusuf tabata ve delgado bu üçlüden yusuf da alabiliriz.
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 18:43
denizliden banguara ts den engin baytar kiralık batuhan karadeniz işimizi görür defansa ise gsden emre güngör
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 19:19
bence sadece ceyhun bızım ısımızı gorur
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 237238239240241 429>