eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 224225226227228 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 01:11
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Engini seviyorum, ama gelmesini istemiyorum !

Engin bu takımda Youla ile bile kavga etti. Şimdi gelirse düşünün?
Burak Yılmaz - Ümit Karan. Bu oyuncular Enginden daha tecrübeli oyuncular. Enginde asla sesini kesmeyen bir oyuncu. Düşünebiliyormusunuz ?

Haklı.Wink
Bu yönden hiç bakmamıştım , düzen bozacaksa hiç gelmesin zaten onun yerine siyahi oyuncu alabilirz.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 01:11
kesinlikle moritz yada julio sezar tarzı bi adam almamız lazım..
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 01:42
valla moritz hangi takımlarda oynadı bilmiyorum ama barcelonadan gelemdiği kesin.demekki araştırınca iyi ve kaliteli futbolcu bulunabiliyor.biraz araştırma yapılırsa orta sahaya iyi bir futbolcu alınabileceğini sanıyorum.benim transfer konusunda şuan aklıma gelen tek isim manisaspordan simpsonSmile ancak moritz gibi oda takımının en büyük umudu.bize gelirse ne ala...
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 10:12
24 Kasım 2009

Es Es'in Yıldıray aşkı!

Eskişehirspor Başkanı Ünal, sezon başında maddi konularda anlaşamadığı Yıldıray'ı devre arasında renklerine katacağını iddia edip, “Ne olursa olsun bu transfer gerçekleşecek” dedi.

Fanatik

Eger tursusunu falan kuracaksak lazim olur. 1.5 seneden beri 90 dakika oynamayan oyuncudan bize hayir gelmez. Meraklisi olsa Almanyadan birakmazlar.....
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 10:49
"Ne olursa olsun, bu transfer gerçekleşecek" ne demek? Bir başkan böyle konuşur mu? Ümit Karan'ı transfer ettiniz de ne oldu? Bize iş yapacak futbolcu gerekli. Adı, sanı, milliyeti fark etmez. Ama Halil Ünal hala yıldız(!), isim yapmış futbolcu transfer edip işi kurtarabileceğini sanıyor. Bir tane ünlü futbolcu al, reklamını da yap, o oynasın, takım kurtulsun. Yok böyle bir zihniyet. Takımın eksik mevkileri neresi, teknik heyet Yıldıray'a sıcak bakıyor mu? Halil Ünal bunları hüç düşündü mü? Böyle transfer politikası mı olur? Millet adı, sanı duyulmamış nice futbolcular buluyor, çatır çatır top oynuyor fakat bizde nedense kafalar hep bir yerlere takılıp kalıyor. Bize iş yapacak futbolcu lazım, yaşını başını almış, üstüne üstlük doğru düzgün forma şansı bulamayan bir futbolcu değil!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 10:57
Yıldıray'ın kesinlikle yanlış bir transfer olduğunu düşünüyorum. Halil Ünal'ın popülist politikaları işte. Sansasyonel transfer haberleriyle yönetim zaafiyetini giderecek sözde. Bize ismi olan futbolcu lazım değil. Bize Moritzleri, Hurşit Meriçleri bulun!
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 11:01
Bir de Afrikalılar. Kuvvetliler, hızlılar, çabuk uyum sağlıyorlar... Özellikle Fransa 2. liginde işimize yarayacak, futbolu bilen Afrika kökenliler olduğunu düşünüyorum. Gurbetçi abilerimiz, arkadaşlarımız mutlaka bu tür adamları biliyorlardır. Ama gel gör ki başkan bey herşeyi en iyi bildiği için biz birşey bilemiyoruz!!!
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 11:02
Alıntı yapılan ekrem yetim

iyi de..paşayı şuan ayakta tutan morrist'i neden versinler ki ?
sürekli morrist konuşuluyor
Neden mi? Kasımpaşa forumunda veya diğer sitelerde Süha Sidal ı bir takip etmelisin abi.Tüm kasımpaşalılar bu adamdan paragözlüğü işgüzarlığı yüzünden nefret ediyor.Para için moritz i gözü kapalı satar Smile.Ama camianın tepkisini çekmemek için sezon sonunu bekkler büyük ihtimalle.Paşamız küme düşerse moritz zaten artık gider.Ligde kalırsa parayı veren düdüğü çalar der.Bonservisiyle alınmaya kalkılsa değerinin üstünde para vermek icab eder.Ama bonservis bedeli ödemeden alabilme imkanımız var.Her yönüyle ilacımız olur transfer olacaksa  banko MORİTZ olsun Tongue
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
1965ŞİMŞEK Liste gör
Yazar

YILDIRAY
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 11:28
yıldıray tabiiki çok özel bir isim türk futbolu için ama 1,5 yıldır futboldan uzak kalmış olması büyük handikap,ayrıca yaşı ilerliyor artık.bakın ragıp hatta ümit karan bir yıl top oynamadılar bir türlü istediğimiz verimi veremiyorlar.bunlardan ders almalıyız.ayrıca yıldırayın maliyetiyle bize çok daha fazla yararlı olabilecek erman kılıç,sezre badur gibi adamları çok rahat alabiliriz diye düşünüyorum.
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 11:49
Elano'yu kiraliyalim Galatasaray onu artik gozden cikarmis :)
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 224225226227228 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır