eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 223224225226227 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:34
Kesinlikle onun baktigi yerden olmadigina emin olabilirsin. Olsaydi son iki macta Koray yedek kulubesinde degil sahada olurdu..
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:41
Alıntı yapılan es-be-eses

Benim baktığım yerden bayağı dengeli gözüküyor. Sizin bakışınız sakın Rıza Çalımbay'ın olmadığı bir yerden olmasın...

Heh işte, olmadığı demiş o da...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:44
Acikcasi ben soruyu Deniz diye birine yoneltimistim ama cevap senden geldi. Simdi de kendi mesajini alintilayip o da boyle soylemis diyorsun. Kac tane uyelikle yaziyorsunuz bilmiyorum ama gercek olan şu ki Engin Baytar gecen sene bu takimdaydi ve cezali yada sakat olmadigi her hafta Riza Hoca takiminda oynatti. Yine gelsin farkli birsey yapacagini sanmiyorum.
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:55
Ah pardon o zaman. Ben "Sevgili Emre" diye başlayan bir mesaj görmüştüm, ama şimdi yok, hayal görmüş de olabilirim. Mesajımı silmeye çalıştım, ama bu özellik kaldırılmış sanırım. Bir tane üyelikle yazıyorum.
Sorun Engin Baytar'ın gelip gelmemesi değil, sizin takımın dengesizliğiyle ilgili yaptığınız ima. Bir de neden bu kadar polemikçi bir tonda yazdığınızı anlamıyorum. Sanki hep haklı çıkmak istiyormuş gibi bir havanız var.
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 00:00
Sevgili Deniz yazmistim.. sonra baktim cevap senden gelmis.. Galiba yanlis bir alinti yaptim diye duzelttim Emre yaptim.. Sonra baktim alintiladigim kisinin yaninda Deniz yaziyor ama bu kez sen kendinden alinti yapip ama boyle demis diyorsun.. Ben de en sonunda kaldirdim isim kismini ve o gordugun mesaji yazdim. Denge veya dengesiz takim kismiyla ilgili soruna yanit verdim diye dusunuyorum ama sorun degil sen hakli cikmis ol :)
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 00:13
Bence Engin Baytari alalim veya kiraliyalim en azindan Trabzonspor zaten oynatmiyor bizde her mac oynar hem cok yetenekli diye dusunuyorum, bize yarar!
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 00:26
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Sezer Badur, Engin Baytar ve Batuhan elbette kalite olarak tam aranilan isimler. Ama bu adamlarin bazi dezavantajli taraflari var. Zaten hem yetenekli olup hem de sorun cikarmayanini istanbul takimlari bize birakmiyorlar... Onemli olan bu adamlari alip onlardan maksimum yararlanabilmek. Zira sorunsuz diye Ragip gibileri alip mac kazandirmasini beklersek cok bekleriz. Bu takim da ortalama her 5 dakikada bir yere dusup her 3 macta bir kart goren, her besiktas macinda bir anisi olan Doga bile sorunsuz degil... Engin gelsin hic degilse atilmadigi sure icinde biraz futbol izleriz...

Moritz'e gelince.. Sozlesmesinin bittigini bilen tek takim biz degiliz.. Ustelik adam suanda Turkiye'deki en formda oyuncu...Kumasini 2 sene once kume dustuklerinde de belli etmisti.. ben ilk ciktigimiz yil alalim su adami diye cok yazmistim forumda ama o zamanlar kimse uzerinde durmamisti. Artik bu adami devre arasi Kasimpasa niye satsin? kumede kalma planlari tamamen o oyuncuya bagliyken satar mi? Biz ayni durumda olsak boyle bir durumda o oyuncu paradan cok daha fazla bir onem tasimaz mi? TFF sitesinde yazan sozlesmeler genelde lisansta kayitli tarihler oluyor ama takimlar futbolculari ile olan sozlesmelerin bitimine opsiyon koyuyorlar genelde..  Sezon sonunda da o opsiyonu devreye sokup uzatiyorlar.. Bitiyor bile olsa mesele paraysa bizden cok daha fazla verebilecek olanlar var.. Moritz hep ordaydi ama biz gidip Poljak'i aldik... Simdi o adami almak icin degerinin uzerinde paralar odemek lazim..

Bana gore takimlar transferi yaparken biraz da önlerinde duran tabloya bakip "bir tas iki kuş" cozumu varmidir diye arastirma yapmali. 2 sene once gidip Turkiye liginde ne yapacagi belli olmayan Hirvatlari alirlarken elestirmistik... 1 yil sonra Poljak ve Lovrek'ten kendilerine kulup bulmasi istendi. Nadarevic'te Milli takim performansini bizim maclara yansitamadigi ortada.. önünde boyle bir tablo varken yapilacak is bunlarin paralarini, tazminatlarini odeyip gondermeden once ulkelerinde hakikaten alinabilecek biri var mi varsa oraya bu oyuncular + bir miktar para vererek birsey yapabilir miyiz diye bakinmak lazim. Ben google'da yaptigim ufak bir dokunusla Hirvatistan liginin yildiz adaylarini bulabiliyorsam eminim kulupte bunu yapip ihtiyaca gore girisimlerde bulunabilir. Belki de yapiyorlardir bilemiyoruz tabii..

Herneyse şöyle bir adam dikkatimi cekti.. Lige bu yil cikan "Istra 1961" diye bir takimin Mali'li yildiz adayi bir defansif ortasahasi var. Ligin onde gelen Dinamo Zagrep, Hajduk Split gibi takimlarin yakin takibine girmis durumda. Ismi "Kalilou Mohamed Traoré" 1.92 boyunda ve 22 yasinda..(gerci Riza Hoca 25 yasindan gün almamis oyuncuyu Super Ligde oynatmaz) Artik ne kadar fikir verir bilmiyorum ama youtube'a koyulan videosunda boyunun uzun olmasina ragmen hareketli ve mucadeleci oldugu gozukuyor.. (Videosu burada.) Adamin oynadigi takim kume dusme hattinda. Verelim dusunmedigimiz Hirvatlari, alalim bu adami..Bizim ligde ne kadar tutunamamis olsalar da Poljak, Lovrek filan Hirvatistan'da taninan bilinen isimler.. Bakarsin kabul ederler..  En kötü yabanci kontenjanini bir hayli bosaltimis olursun. Adamin yasi da genc, eger iyi cikarsa kaymakli ekmek kadayifi..
Bizim Lovrek zaten Zagrepde  onlarda sondan ikinci durumdalar  şu an :) poljak ın durumu nedir bilmiyorum, sizin taktiğinizi yerlermi o da muamma.
Engin konusunda dediğinize sonuna kadar katılıyorum, kartda görse huzursuzlukda çıkarsa hiç olmazsa biraz futbol seyrederiz, hasret kaldık güzel futbola.
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 00:39
Engini seviyorum, ama gelmesini istemiyorum !

Engin bu takımda Youla ile bile kavga etti. Şimdi gelirse düşünün?
Burak Yılmaz - Ümit Karan. Bu oyuncular Enginden daha tecrübeli oyuncular. Enginde asla sesini kesmeyen bir oyuncu. Düşünebiliyormusunuz ?
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 01:00
Şimdi şöyle bir olay var. Engin'in kadro dışı kalmasının sebeplerinden birisi parasının zamanında ödenmesini istemesi. Bizde eknomik durumu iyi olan bir takım değiliz. Bu yüzden şu an için Engin transferinin yanlış olacağını düşünüyorum. Daha çok ekonomik durumumuzu düşünüp transfer yapmalıyız bence. Yine aynı muhabbete dönecek belki ama yetenekli gençleri bulmaktan geçiyor olay. Altay nasıl gidip Bezerra'yı buluyosa Gençlerbirliği nasıl gidip İsaac'i, Harbuzi'yi getiriyosa bizde öyle yapmalıyız...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2009 saat 01:02
Alıntı yapılan JOEBLACK73

Bizim Lovrek zaten Zagrepde  onlarda sondan ikinci durumdalar  şu an :) poljak ın durumu nedir bilmiyorum, sizin taktiğinizi yerlermi o da muamma.
Engin konusunda dediğinize sonuna kadar katılıyorum, kartda görse huzursuzlukda çıkarsa hiç olmazsa biraz futbol seyrederiz, hasret kaldık güzel futbola.

Benim bildigim kadariyla Lovrek NK Zagreb'le antrenmanlara cikiyor.. Orayla anlasmis filan degil henuz.. Zira oynanan hic bir resmi macta da kadroda gozukmuyor... Eski takimi olmasi nedeniyle devre arasinda onlarla anlasmasi yuksek ihtimaldir elbette... Benim takas taktigi de cok yuksek bir ihtimal degil tabii, yerlerse diye :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 223224225226227 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır