eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 222223224225226 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 22:14
Alıntı yapılan meliheses

engin baytar kadro dışı kaldığından dolayı, devre arasında eskişehirspora gelme olasılığı varmış. düşünülüyormuş sanırım
Keskin sirke küpüne zarar.
Ne kadar sorunlu bir futbolcu olduğunu herkea biliyor..
Bu saatten sonra bize yarardan fazla zararı olur kanaatindeyim.

SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
trtafi26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

tayfun
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 22:14
jaba yı alalım
BİR DEFA DEĞİL BİN DEFA ESESES-KİKİKİ
7tepe'nin kırmızı şimşekleri
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 22:28
Alanzinho takımında en fazla para alan oyuncuların başında geliyor.Transferindeki astronomik ücrette büyük tartışmalara yol açmıştı.Bize satılmasını geçtim, kiralanması bile çok zor.
Batuhan'a gelince ameliyat sonrasında aşırı kilo almış.Beşiktaş - Fenerbahçe maçında soyunma odasından çıkarken kameralar onu çekiyordu bu kiloları kolay kolay yakın bir zamanda veremez.Verse bile gol sorunu çeken bir beşiktaş varken bize kiralamaları biraz zor.
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 22:29
Sezer Badur, Engin Baytar ve Batuhan elbette kalite olarak tam aranilan isimler. Ama bu adamlarin bazi dezavantajli taraflari var. Zaten hem yetenekli olup hem de sorun cikarmayanini istanbul takimlari bize birakmiyorlar... Onemli olan bu adamlari alip onlardan maksimum yararlanabilmek. Zira sorunsuz diye Ragip gibileri alip mac kazandirmasini beklersek cok bekleriz. Bu takim da ortalama her 5 dakikada bir yere dusup her 3 macta bir kart goren, her besiktas macinda bir anisi olan Doga bile sorunsuz degil... Engin gelsin hic degilse atilmadigi sure icinde biraz futbol izleriz...

Moritz'e gelince.. Sozlesmesinin bittigini bilen tek takim biz degiliz.. Ustelik adam suanda Turkiye'deki en formda oyuncu...Kumasini 2 sene once kume dustuklerinde de belli etmisti.. ben ilk ciktigimiz yil alalim su adami diye cok yazmistim forumda ama o zamanlar kimse uzerinde durmamisti. Artik bu adami devre arasi Kasimpasa niye satsin? kumede kalma planlari tamamen o oyuncuya bagliyken satar mi? Biz ayni durumda olsak boyle bir durumda o oyuncu paradan cok daha fazla bir onem tasimaz mi? TFF sitesinde yazan sozlesmeler genelde lisansta kayitli tarihler oluyor ama takimlar futbolculari ile olan sozlesmelerin bitimine opsiyon koyuyorlar genelde..  Sezon sonunda da o opsiyonu devreye sokup uzatiyorlar.. Bitiyor bile olsa mesele paraysa bizden cok daha fazla verebilecek olanlar var.. Moritz hep ordaydi ama biz gidip Poljak'i aldik... Simdi o adami almak icin degerinin uzerinde paralar odemek lazim..

Bana gore takimlar transferi yaparken biraz da önlerinde duran tabloya bakip "bir tas iki kuş" cozumu varmidir diye arastirma yapmali. 2 sene once gidip Turkiye liginde ne yapacagi belli olmayan Hirvatlari alirlarken elestirmistik... 1 yil sonra Poljak ve Lovrek'ten kendilerine kulup bulmasi istendi. Nadarevic'te Milli takim performansini bizim maclara yansitamadigi ortada.. önünde boyle bir tablo varken yapilacak is bunlarin paralarini, tazminatlarini odeyip gondermeden once ulkelerinde hakikaten alinabilecek biri var mi varsa oraya bu oyuncular + bir miktar para vererek birsey yapabilir miyiz diye bakinmak lazim. Ben google'da yaptigim ufak bir dokunusla Hirvatistan liginin yildiz adaylarini bulabiliyorsam eminim kulupte bunu yapip ihtiyaca gore girisimlerde bulunabilir. Belki de yapiyorlardir bilemiyoruz tabii..

Herneyse şöyle bir adam dikkatimi cekti.. Lige bu yil cikan "Istra 1961" diye bir takimin Mali'li yildiz adayi bir defansif ortasahasi var. Ligin onde gelen Dinamo Zagrep, Hajduk Split gibi takimlarin yakin takibine girmis durumda. Ismi "Kalilou Mohamed Traoré" 1.92 boyunda ve 22 yasinda..(gerci Riza Hoca 25 yasindan gün almamis oyuncuyu Super Ligde oynatmaz) Artik ne kadar fikir verir bilmiyorum ama youtube'a koyulan videosunda boyunun uzun olmasina ragmen hareketli ve mucadeleci oldugu gozukuyor.. (Videosu burada.) Adamin oynadigi takim kume dusme hattinda. Verelim dusunmedigimiz Hirvatlari, alalim bu adami..Bizim ligde ne kadar tutunamamis olsalar da Poljak, Lovrek filan Hirvatistan'da taninan bilinen isimler.. Bakarsin kabul ederler..  En kötü yabanci kontenjanini bir hayli bosaltimis olursun. Adamin yasi da genc, eger iyi cikarsa kaymakli ekmek kadayifi..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:06
Engin baytar bizde uslanmaya başlamıştı kim ne derse desin.En azından alışmıştı ve dikkat etmeye başlamıştı.Bir sene daha kalsa düzelir gibime geliyordu.Şahsen ben burak yılmaz a tercih ederim engini.En azından hırslıydı.Ama kiralık gelecekse hiç uğramasın bize.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:12
Arkadaşlar tjikuzu da trabzondan gönderilecek heralde ön libero için iyi bi alternatif olabilir. Ayrıca a.g den emre aygün murat duruer theo lewis murat tosun ilkem özkaynak da a.g deki kadro fazlalığından ucuza gelebilecek geleği olan oyuncular

Tabi transfer edilecek oyuncu sayısı eğer adam gönderilmicekse en fazla 3 adamdan fazla transfer kadroyu şişirir
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:28
bencede suanda engin baytarın gelmesi takım içindeki dengeleri alt-üst eder.aman diyorum...
3es3ki2eski1es
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:29
iyi de..paşayı şuan ayakta tutan morrist'i neden versinler ki ?
sürekli morrist konuşuluyor
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:31
Alıntı yapılan es es deniz 26

bencede suanda engin baytarın gelmesi takım içindeki dengeleri alt-üst eder.aman diyorum...

takim senin baktigin yerden cok mu dengeli gozukuyor da Engin gelince altust olacak?
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2009 saat 23:33
Benim baktığım yerden bayağı dengeli gözüküyor. Sizin bakışınız sakın Rıza Çalımbay'ın olmadığı bir yerden olmasın...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 222223224225226 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır