eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 214215216217218 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 15:43
Bence Mehmet Yılmaz gibi yıkılmayan, kaya gibi bir orta saha bulabilirsek bu takıma çok can yakarız. Öyle çok teknik top cambazı falan olmasına gerek yok. 90 dakika koşup omuz koyan bir adam bile olsa yeter bence. Klasik 10 numara mücadeleci takımızın mayasını bozar diye düşünüyorum.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 17:36
Alıntı yapılan Cumhuriyet

<h1><div ="habericbaslik">Emenike'ye 1 değil 4 talip var!</h1><p ="byline2">Kardemir
Karabükspor'da kulüp başkanı Ferudun Tankut, Mersin'de çok güzel bir
hafta geçirdiklerini belirterek, "Son haftaların yıldız oyuncusu
Emanuel Emenike'nin 4 takım tarafından istendiğini öğrendim" dedi.

<p ="byline2">http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20091113/emenikeye_1_degil_4_talip_var.html?ref=tur_satb

burda kendılerı de soylemısler oyuncuları ulkeye getıren GENCLERBIRLIGI karabuk e tavsıye edılmıs.....her sezon yenı ıı oyuncular getırıyor ve kazandırıyor renkdaslarımız....keske bız de bunu yapabılsek.....
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 17:37
Alıntı yapılan majiskül

Alıntı yapılan Cumhuriyet

<h1><div ="habericbaslik">Emenike'ye 1 değil 4 talip var!</h1><p ="byline2">Kardemir
Karabükspor'da kulüp başkanı Ferudun Tankut, Mersin'de çok güzel bir
hafta geçirdiklerini belirterek, "Son haftaların yıldız oyuncusu
Emanuel Emenike'nin 4 takım tarafından istendiğini öğrendim" dedi.

<p ="byline2">http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20091113/emenikeye_1_degil_4_talip_var.html?ref=tur_satb

burda kendılerı de soylemısler oyuncuları ulkeye getıren GENCLERBIRLIGI karabuk e tavsıye edılmıs.....her sezon yenı ıı oyuncular getırıyor ve kazandırıyor renkdaslarımız....keske bız de bunu yapabılsek.....

bank asyadakı cogu ıyı futbolcuya bakın turkıyeye getıren takım genclerbırlıgıdır nıtekım suan bank asyanın en cok gol atan oyuncusu yakubu da genclerbırlıgının kesfettıgı bır futbolcu.....
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 18:10
Alıntı yapılan Koray

Karabükspor'da oynayan Emenike'yi takdirle izliyorum ben. Henüz 23 yaşında, Youla'nın dar alanda adam geçebilen ve şut atabilen versiyonu, ikisi yan yana da düşünülebilir, çok da güzel olur. Karabükspor ile sözleşmesi Mayıs ayında bitiyor yani muhtemelen kiralık.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1253076

5 maçta 2 golü var, çıktığı ilk maçında sakatlık geçirmişti diye hatırlıyorum.

Emenike Karabükspor'da kiralık olarak oynuyormuş ancak sözleşmesindeki opsiyon ilk transfer hakkını Karabükspor'a tanıyormuş. Bu opsiyonlu sözleşme çerçevesinde bonservisi için de 500.000 dediler ama dolar mıdır euro mudur sormak gelmedi aklıma.

Bu arada Emenike çıktığı ilk maçta sakatlandı ve şu ana kadar BankAsya'da 12 değil, 7 maçta görev yaptı, 5 golü var.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 20:10
U17 şampiyonasında da çok yetenekli oyuncular var isviçrenin forveti ben kalifa nijeryanın 9 munaralı orta saha oyuncusu 2 numaralı sağ beki genç gelecek vaadeden oyuncular arastırılsa iyi transferler yapılabilir
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 20:11
Alıntı yapılan erman123

Bence Mehmet Yılmaz gibi yıkılmayan, kaya gibi bir orta saha bulabilirsek bu takıma çok can yakarız. Öyle çok teknik top cambazı falan olmasına gerek yok. 90 dakika koşup omuz koyan bir adam bile olsa yeter bence. Klasik 10 numara mücadeleci takımızın mayasını bozar diye düşünüyorum.

Aynı fikirdeyim hatta 1 değil 2 tane bulabilirsek çok daha dirençli ve dengeli bir takım oluruz .
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 20:12
Radyo Ses / Haber

Halil Ünal : Görüştüğümüz birçok yerli ve yabancı oyuncu var. Devre arasında nokta transferler yapacağız. Kendim izlemeden oyuncu almayacağız.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 20:42
Bu işin ehli kişiler izlesin futbolcuları. Teknik ekip raporunu versin, o doğrultuda izlensin futbolcular. Başkanlar, yöneticiler kendileri karar alıp futbolcu almasınlar. İhtiyaç doğrultusunda, teknik ekibin raporu doğrultusunda futbolcu alınsın.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2009 saat 14:49
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2009 saat 15:42
Alıntı yapılan ESES2688

abilrim herkes sölüyorum bu sene mehmet yılmazı unutun böyle bi futbolcu olmıcak  esesimde yada başka bi deyişle hiç bi faydası olmucak hatta takımı tam tanımayanlar koca sezonda bu isimde futbolcumuz olduğunu bile anlamıcaklar

Alıntı yapılan ESES2688

ya bırakın mehmet yılmaz kim batuhanla kıyaslaması olmaz olamaz mehmet yılmazdan şöyle bahsedeyim trabzonda oynarken bu adam galatasaraya çok güzel bi rövoşata gol atmıştı sonra ününe ün kattı ve o rövaşatadan sonra bi hiç oldu bu adam senede 6-7 gol ortalamasıyla oynadı gecekondudan bi arkadaşım mahmetin aşırı kilolu ve yavaş olduğunu söyledi ankragüçlüler bayram ediyo gitti diye sölemişti ben hiç bişi beklemiyorum mehmet yılmazdan sadece kadro genişliği için alınmış boş bi transfer.

Alıntı yapılan ESES2688

mehmet yılmaz gibi bi alternatifmi Big%20smile sen çok ümitlisin galiba mehmet yılmazdan o adam düz sıradan biri şöyle söliyim bütün maçlarda oynasın debelenir savaşır koşar ama netice 5-6 golle bitirir sezonu LOL

Valla şöyle baktımda en olumsuz yazan sensin be kardeşim LOL Acayip güldüm yorumları okurken. Mehmet Yılmaz'a neler demişiz biz nelerrr LOL

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 214215216217218 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır