eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2009 saat 22:51
a.gücü, ankaraspor dan aldıkları futbolcular için ankaraspor a ödeme yapıyor mu?
federasyon bu acayip transferler hakında da inceleme yapacak mı?
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2009 saat 23:14
Zaten amaç Ankarasporu lav edip Ankaragücünü büyütmekti.Ama ne kadar küçüldüklerini hepimiz biliyoruz.Senaryo yazıldı ve oynandı.Danışıklı dövüş ve kayıkçı kavgası.Daha neyin incelemesi yapılacak ki?

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2009 saat 23:28
Alıntı yapılan faust

Kadromuz geçen seneden daha iyi değil.Artı sayabileceğimiz sadece Mehmet Yılmaz var,bir de düzelirse Burak.Batuhan yok,Engin yok,hatta Anderson,Tayfun gibi oyuncularımız bile bence şu anda olsalardı hiç de fena olmazdı.Takımın geçen seneye göre biraz daha oturmuş olması şimdilik sıkıntıların üzerini örtüyor,tabii ki bir de başta İvesa olmak üzere Doğa,Koray ve Murat Önürün artan performansları. Bu kadro uzun soluklu maratonda FB-GS-BJK-Trabzon-Bursa-Kayseri gibi takımları geçemez.Alabileceği en iyi sonuç 7.sıra olur.Kaldı ki Gaziantep ve Gençlerbirliği de muhtemelen bizi geçecektir.Kolay kolay düşemeyeceğimiz bu sezonu bari gelecek sene için yatırım amaçlı kullanalım.Fazla açılmamalıyız ama ara transferde de 2 yabancı iyi olur.Eğer isabetli transfer yapılırsa zaten kendi paralarını çıkarırlar ve seneye de yatırım olur.Ümit Karan gibi transferlere ağırlık verirsek seneye de UEFA gibi hedefler koyamayız.

Yorumlarınızı beğenen biri olarak bu yazınıza da büyük oranda katılıyorum . İlk 5 zor Bursa'yı ve saydığınız takımları geçmek zor ama başarabiliriz . Bunun dışında transfer konusunda hemfikirim her zaman belirtiyorum 30 yaş ve üstü oyuncularla bu klüp bir yere varamaz kimse kendini kandırmasın . Gelecek 5 senenin kadrosu kurulmalı . Laf olsun diye yabancı tabiki almayalım ama bu iş bu kadarda zor değil . İzlenerek , araştırılarak 2-3 tane taş gibi yabancı alsak 2-3 tanede genç oyuncuyu kadromuza katsak işte o zaman çok daha iddalı bir takım oluruz . Tita transferi iyiki olmadı fena oyuncu değil ama çok gerekli değildi . Devre arasında orta sahanın ortasına çok iyi bir oyuncu almamız şart . Sol kanat ve stoper bölgesine de oyuncu bakılmalı .

Şunu da ilave etmeden geçemeyeceğim transfer ahlakı ve etik kuralları hiçe sayıdlı Gökçek tarafından . Tüm bu rezaletlere rağmen utanmadan mazlumu oynuyor .
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2009 saat 00:32
Alıntı yapılan OsMaNGaZi

Alıntı yapılan esesim-26

bizde böyle yönetim varken hiç bişe alamayız boşuna ümitlenmeyin derim
Hala yönetime laf ediyorsun ya Helal olsun alışkanlık yapmış sizde

Ben demiştim ama bana kızanlar olmuştu ve dedigim çıktı titanın bonservisini alamadık tamam ona bişe demiyorum ama kiralayamadık bile tita gerçekten çok kaliteli bir futbolcu bizde çok iyi işler yapardı ama napalım bunuda kaçırdık elimizden Clap
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2009 saat 10:17
Ey teknik kadro bu sene bari boş durmayıp şöyle alternatifli bir transfer listesi hazırlayın,oyuncu izleyin orta sahamıza ve defansa sağlam iki yabancı bulabilirsek çok iyi olur.Bu sene el saka bırakır nadareviçi de satarız bülent,ümit,mehmet gibi oyuncularımızda yaşlarını belli etmeye başlarlar,artık 30 yaş üstü oyuncu da bakmayalım.
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 17:23
http://fanatik.ekolay.net/Evine-don-Alanzinho_3_Detail_35_150817.htm

Broos'un bu açıklamalarından sonra Trabzon Alanzinho'yu devre arasında elinden çıkarmak isteyecektir. muhtemelen yüksek bir bonservis isteneceğinden kiralık olarak takıma dahil edilmesi faydalı olur. Böyle bir oyuncuya ihtiyacımız var.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 17:50
Karabükspor'da oynayan Emenike'yi takdirle izliyorum ben. Henüz 23 yaşında, Youla'nın dar alanda adam geçebilen ve şut atabilen versiyonu, ikisi yan yana da düşünülebilir, çok da güzel olur. Karabükspor ile sözleşmesi Mayıs ayında bitiyor yani muhtemelen kiralık.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1253076

5 maçta 2 golü var, çıktığı ilk maçında sakatlık geçirmişti diye hatırlıyorum.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
teamsah87 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emirhan
Yer: bursa
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 18:18
altayda oynayan burak çalık mükemmel bir oyuncu.1989 doğumlu.tuncay şanlının hem oyun hemde tip olarak kopyası.geçen sezon 11 gol,bu sezon 5 maçta 4 golü var.fenerbahçe ve bursasporun oyuncuyu transfer etmek için büyük uğraş verdiği belirtiliyor.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 18:52
Burak'ı ben de beğeniyorum biraz savruk ve son vuruşları zayıf ama çok hırslı ve süratli bir oyuncu .
Yukarı
sunnyback Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Oktay
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 23:05
Alıntı yapılan teamsah87

altayda oynayan burak çalık mükemmel bir oyuncu.1989 doğumlu.tuncay şanlının hem oyun hemde tip olarak kopyası.geçen sezon 11 gol,bu sezon 5 maçta 4 golü var.fenerbahçe ve bursasporun oyuncuyu transfer etmek için büyük uğraş verdiği belirtiliyor.
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/90960/burak-calik/profil.html
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,561 saniyede hazırlanmıştır