eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2009 saat 21:24
Suat abi;

Her maça üç forvetle çıkıyoruz. Bu oyunculardan birisi sakatlanınca veya yorulunca, yerine birisinin girmesi lazım! Bu yüzden, kulübeye taze kan lazım Smile Mesala; şuan iki forvetimizde sakat. Elimizde tek forvet var. A2'den çıkartıpda Arda Dinçeri'i oynatamazsın.  Dediğin gibi Neca, Theo ve Tita ihtiyacımız olan isimler... Alınırlarsa, ilk yarıyı rahat bitiririz...

Smile
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2009 saat 21:40
Teo Weeks sanırım 18-19 yaşında bir orta saha elemanı.ve bizde böyle genç orta saha oyuncusu çok,Alper Potuk,Doğa Kaya gibi.Tita geçen sene Antalyasporu ligde tutan futbolcuydu, sprinter özelliğide youlaya benziyor ve forvet mevkiinde bir orada bir burada oynuyor.youlaya dayalı bir futbol anlayışımız varsa youlanın yokluğunda naparız diyede karakara düşünmüyormuyuz.iki taraftada oynaması,youlaya benzer özelliklerinden ötürü ben Titanın transferi mükemmel olur diyorum.Bana,uzun yıllar yararlanabileceğimiz ve satarken para kazanacağımız bir futbolcu gibi geliyor.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2009 saat 21:40
Alıntı yapılan scetintas

Ankaragücü,Ankaraspor'dan yabancı futbolcu kontenjanı dolu olduğu için yabancı futbolcuları alamıyor...
Bu nedenle Ankaraspor'dan Neca ve Theo'yu transfer edebiliriz...Tita diyen arkadaşlar acaba bize ihtiyaç olarak gerek var mıdır birde onu yazarlarsa sevinirim...Bizim acil ihtiyacımız olan futbolcu Bilal idi fakat o da zaten Anakaragücü ile anlaştı...
  hala iyi niyetli düşünüyosun suat abi...  ag 7-8 hafta sonra yabancılarını yollar sonra senecky ve weeks'i alır. yabancı kontejanı önemli değil. ilk önemli olan ankarasporluların transfer için klüplerinden izin almaları. tff ve gökçek göz göre göre oynuyor işte. olay cas a gider patlar ama biz canlı canlı iki takım birleşmesi görürüz...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2009 saat 22:15
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Suat abi;

Her maça üç forvetle çıkıyoruz. Bu oyunculardan birisi sakatlanınca veya yorulunca, yerine birisinin girmesi lazım! Bu yüzden, kulübeye taze kan lazım Smile Mesala; şuan iki forvetimizde sakat. Elimizde tek forvet var. A2'den çıkartıpda Arda Dinçeri'i oynatamazsın.  Dediğin gibi Neca, Theo ve Tita ihtiyacımız olan isimler... Alınırlarsa, ilk yarıyı rahat bitiririz...

Smile
Serkan'cığım o zaman diyorsun ki abi biz her zaman 3 forvetle oynamalıyız..Smile İşte o zaman lafım yok...Wink

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2009 saat 22:19
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan scetintas

Ankaragücü,Ankaraspor'dan yabancı futbolcu kontenjanı dolu olduğu için yabancı futbolcuları alamıyor...
Bu nedenle Ankaraspor'dan Neca ve Theo'yu transfer edebiliriz...Tita diyen arkadaşlar acaba bize ihtiyaç olarak gerek var mıdır birde onu yazarlarsa sevinirim...Bizim acil ihtiyacımız olan futbolcu Bilal idi fakat o da zaten Anakaragücü ile anlaştı...
  hala iyi niyetli düşünüyosun suat abi...  ag 7-8 hafta sonra yabancılarını yollar sonra senecky ve weeks'i alır. yabancı kontejanı önemli değil. ilk önemli olan ankarasporluların transfer için klüplerinden izin almaları. tff ve gökçek göz göre göre oynuyor işte. olay cas a gider patlar ama biz canlı canlı iki takım birleşmesi görürüz...
Sevgili Onur; 7-8 hafta çok uzun bir zaman değil..Bu film henüz daha bitmedi vaziyet öyle gözüküyor...Bu arada bende tff ve gökçek'le birleşmek istiyorum..Hem de hemen ve canlı canlı...Wink
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2009 saat 02:36
Alıntı yapılan esesberk

Defansımızdaki zaaf bariz ortada iken forvete ne gerek var anlam veremiyorum..

Defansımız iyi veya kötü o tartışılır ama şuan normal bir transfer döneminde değiliz. Sadece Ankaraspor'dan oyuncu alabiliyoruz ve Ankaraspor'un defans oyuncuları ahım şahım isimler değil.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2009 saat 08:43
Rıza hoca elimizdeki oyunculardan daha iyisini bulabilirsek transfer ederiz diyordu.bence ankaraspordan transfer edilecek defansif oyuncular elimizdekilerden daha iyi değil demekki onun için transfer edilmesi düşünülmüyor....Şimdi bazılarımız tita elimizdekilerden çok mu iyi diyecek tabiki çok iyi değil ama en kötü iyi bir alternatif bakın bir ümit ,youla sakatlandı  direk ilerde oynayacak seri  oyuncu sıkıntımız çıktı.
Bizim eksiğimiz doğa ve bülent ertuğrulun yerine oynayacak adam eksikliği ragıp vardı oda şu ana kadar bizi yanılttı..açıkçası ben bu bölge için bir tek adem koçağı düşünürdüm oda zaten ankaragücüne transfer oldu...onun için ankaraspordan başka defansif özelliği olan bir oyuncu düşünmem..
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2009 saat 08:56

Eskişehir'de Tita heyecanı

Küme düşürülen Ankaraspor'dan Tita'yı kadrosuna katmak için temaslarını hızlandıran Eskişehirspor beklemeye geçti.
Süper%20Lig-Eskişehirde%20Tita%20heyecanı
Asbaşkan Gültekin Güvensoy, başarılı bir sezon geçirdiklerini belirterek, “Eskişehirspor olarak Tita’nın transferine büyük önem veriyoruz. Bu süreçte bazı sıkıntılar var, bunların aşılacağına inanıyoruz. Önümüzdeki hafta bu transferi bitirip Tita’yı kadromuza katmak istiyoruz. Bu transferin Beşiktaş karşılaşmasına yetişmesi için yoğun çaba harcıyoruz” dedi.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2009 saat 11:03
Daha öncede söyledim orta sahaya  acilen oyunu kuran yönlendiren araya pas atabilen oyuncuya ihtiyacımız var,geçen sene engin geleseye kadarki dönemde yaşadığımız sıkıntı halen devam ediyor,defansın arsına pas atan adamımız olmadığından gene saç baş yoluyoruz,Adem SARI'DAN çok ümitliydik ama rıza hoca heralde yeterli görmüyor ama denemeden de bilemeyiz benim sezon başından beri en çok merak ettiğim isim
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2009 saat 11:45
tita antalyanın gecen sene ligte kalmasında en büyük pay sahiplerinden koşuyor ayaklarına hakim ayrıca ligi iyi biliyor kesinlikle sezon başındada en çok istedigim oyuncuydu inşallah transferi olur yabancı transferinde ülkeye şehre alışmak çok önemli arkadaşlar tita da bu problem çok az olacaktır.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır