eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 02:03
Arkadaşlar doğruysa volkan transferı hayırlı olsun yalnız daha düne kadar herkes defans ve oyun kurucu lazım diyordu,paramız olsa batuhanı alalım sorun degıl ama alıncaksa bence ortanın ortasına alınmalı aldıklarımızın ödemelerini nasıl yapacağız onu düşünürken bence ayağımızı yere sağlam basalım kaldıkı youla gibi bir futbolcunu yedek otutturamazsın adam kötü gününde olsa bile ne yapacagı belli olmaz yanında herdaim 2 kişiyi alır götürür çünkü korku veren bir futbolcu batuhanı aldığında mehmeti kestik diyelim peki ümit batuhan hangisini oynatıcaksın sorun yaratırlar 3lü forvet oynasan iyi takımlar bize enaz 4 atar bizim hayali bütceyle transfer yaptıgımızıda unutmayalım
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
cihantamsu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 02:09
beyler hayırlı ugurlu olsun Volkan Yaman Eskişehirsporumuzda bugun bızzat kendım gordum esparkta yanlarında halıl unal ve bırkac kısı daha vardı aksam saatlerınde sol taraf sorununu sımdılık cozduk Camıamıza Hayırlı Olsun
kIZ ARkADAşIMdaN öNcE eSeS sEVgiSİ gELir..
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 02:10
Alıntı yapılan cihantamsu

beyler hayırlı ugurlu olsun Volkan Yaman Eskişehirsporumuzda bugun bızzat kendım gordum esparkta yanlarında halıl unal ve bırkac kısı daha vardı aksam saatlerınde sol taraf sorununu sımdılık cozduk Camıamıza Hayırlı Olsun
gunaydınlar olsun  sımd anmonda mısıl mısıl yatıyor :
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 02:33
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan 26_26_26

futbolcuyla her türlü anlaştık diyor,Başkan...

Bizde o yüzden inanmıyoruz ya zaten. LOL

Büyük başkanımız varken, ben herhangi bir futbolcuyu Eskişehirspor formasıyla sahada görmeden geldiğine inanmam.
Ersin kardeşim sende haklısın ama bu iş herhalde bittiWink
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 02:39
Alıntı yapılan 26_26_26

Ersin kardeşim sende haklısın ama bu iş herhalde bittiWink
Sen öyle diyorsan öyledir Ahmet abi. Halil Ünal'a değil ama sana inanıyorum. Tongue

Volkan Yaman'ın performansını merak etmekle birlikte kadro zenginliği bakımından iyi bir durumda olduğumuzu görmek sevindirdi beni. Birde ortanın ortasına bir adam alabilseydik tamamdır Halil Ünal'a transfer konusunda birşey demeyeceğim sene sonuna kadar.

ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 08:49
bu kadar transfer yapmak sorun değil yaparsın ama sene içinde aldığın kurduğun bu takımın paralarını aksatmadan ödeyebilecekmisin en büyük sorun bu eğer böyle bir sorun yaşanmazsa bu takım alır başını gider..ama 7-8 hafta sonra devre arasında oyuncular paralarımızı alamıyoruz deyip idman boykotlarına başlarsa o zaman herşey sarpa sarar  işte!!!Confused
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 10:26
Volkan solbeke gelince  stoperde sezgin vucko şeklinde oynarsak daha iyi olur. O zaman defansımızın toparlanacağını düşünüyorum.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 11:04
Dün akşam da Rıza Hoca Futbol Futbol programında Volkan transferi ortada hiçbir şey belli değil dedi.Ama transfer sezonu bitene kadar en azından bir oyuncu alacağımız kesin dedi.Başkan Ümit transferi tamam derken de Rıza Hoca yalanlamıştı.Ya birbirlerinden habersizler ya da Rıza Hoca bilerek yalanlıyor ki son anda sorun çıkmasın.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 11:12
Gazetelerin birinde Bursaspor'un BeCeKe'den alacağı olan 1 milyon dolara karşılık Batuhan'ın bonservisini istediğini yazıyor ama ben bonservisini vereceklerini zannetmiyorum..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 11:21

Es Es'in Batuhan aşkı !

Es%20Esin%20Batuhan%20aşkı%20!
Eskişehirspor, Beşiktaş'ın 19'luk golcüsü Batuhan Karadeniz'i yeniden kiralamak istiyor.
25 Ağustos 2009 Salı 10:27
< id=wt height=60 marginHeight=0 ="http://www.emlakkulisi.com/Banner_Dinamik?ref=haber3com&id=1" Border=0 width=468 name=wt marginWidth=0 scrolling=no>

Geçtiğimiz sezon kiralık olarak oynattığı golcü futbolcuya bir yıl daha forma giydirmek isteyen Eskişehir, temaslarını hızlandırdı. Başkan ilk olarak görüşmeye yıldız oyuncudan başladı

Bonservisi Beşiktaş’ta bulunan Batuhan Karadeniz’e geçen yıl olduğu gibi bu sezon da kiralık olarak forma giydirmek isteyen Eskişehirspor, görüşmelerini hızlandırdı. Siyah-Beyazlı kulüple gerçekleştirdiği görüşmelerden sürekli olumlu yanıt aldığını söyleyen Es Es’in Başkanı Halil Ünal, dün de yıldız oyuncuyla biraraya geldi. Halil Ünal ile teknik direktör Rıza Çalımbay, önceki gün Batuhan’la İstanbul’da görüştü. Beşiktaş’ta kalması zor gözüken 19 yaşındaki oyuncunun, Eskişehir’e gitmek için kulüpten izin istediği ifade edildi.

Çalımbay umut dolu

Ligin üçüncü haftasını İstanbul Belediye beraberliğiyle kapatan Eskişehir’de teknik direktör Rıza Çalımbay, umut dolu açıklamalarda bulundu. Öğrencilerine övgüler yağdıran Çalımbay, “Takım her geçen gün biraz daha iyi oluyor. Sezon başında hedeflediğimiz yerlere ulaşacağımıza inanıyorum. Taraftarlarımızın da bu inanılmaz desteği, bizi çok iyi motive ediyor” diye konuştu

Kaynak:spor3
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,969 saniyede hazırlanmıştır