eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 13:36
Alıntı yapılan darling eses

Alıntı yapılan Curva_Eses

Evet Deniz abi,Vikipedi özgür bir ansiklopedidir.İstediğin şekilde başlıklarda değişiklik yapabilirsin.
biliyorum mertciğim zamanında biz burda messiyide aldık ama benim demek istediğim bu nasıl oluyorda dileyen dilediğini yazıyor neden engellenmiyor insanlara yanlış bilgi veriliyor. youtube bile yasklanıyor ken hoş başbakan giriyor ama.

Oluşumun temelinde zaten başlıkları dünyadaki herkese maletme gibi bir vizyon yatıyor.Açık kaynak kodlu bir ansiklopedi.Ufak tefek şeyler oluyorSmileFakat çok çok ileri gidilirse her an kapında polisi görme şansın çok yüksek. LOLÇünki o site sanki denetlenmiyor,saldım çayıra mevlam kayıra gibi gelebilir ama çok sağlam korunuyorWinkYanlış hatırlamıyorsam ya Vikipedi yada Kütahyaspor forumunda olmalı,bir akrabamız geçen yıl Kütahya Valisine bu ikisinden birinde küfür etmişti. (Küfürde S.. Gidin Demek) İftar vaktinde hep beraberken çocuğu iftar sofrasından geldi aldı polisler 1 ay içerde kaldı sonra özür dileyerek çıkarttık LOLMahkemeye kadar yolu vardı yoksa.Vali insaflı çıktıLOL

Edit Haber Buldum :

Kütahya Valisi Osman Aydın'a yönelik, bir internet sitesinden küfür ve hakaret içerikli mesaj yazdığı iddia edilen genç tutuklandı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Kütahyaspor taraftarlarına ait bir internet sitesinde yer alan forum bölümünde, Kütahya Valisi Osman Aydın'ın şahsına yönelik küfürlü ve hakaret içeren mesajlar yazıldığı tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, yapılan teknik takip sonucunda mesajı yazdığı ileri sürülen Kütahyaspor taraftarı Halil G'yi (18) gözaltına aldı. Mesajı kendisinin yazdığını kabul ettiği bildirilen zanlı, sorgulamasının tamamlanmasının ardından, ''Kamu görevlisine küfür ve hakaret etmek'' suçundan sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Halil Bizim Psikopat Kütahya amatöre düştüğünde sövmüştü LOL
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 13:46
faruk bayer gayet uygun olur
Yukarı
26esmerim26 Liste gör
Yazar

EMRE TOMAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 15:30
http://tr.wikipedia.org/wiki/Volkan_Yaman

SADECE ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 15:57
bakıyorumda hep gozden cıkarılıp ıstenmeyen oyuncuları ıstıyoruz ne zaman esesım gozde oyuncuları alcak kımse yanlıs anlamasın ama transfer polıtıkamız hep aynı sekılde ya sıvasın ıstemedıgı adamları bız ne yapalım
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 15:59
faruk biraz fedakarlık yaparak Eskişehirin soluna ilaç olur..

Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 16:44
Artık 10 günden az bir süre kaldı , bir an önce alınsın kim alınacaksa .. 
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 17:09
Alıntı yapılan Beaman

bakıyorumda hep gozden cıkarılıp ıstenmeyen oyuncuları ıstıyoruz ne zaman esesım gozde oyuncuları alcak kımse yanlıs anlamasın ama transfer polıtıkamız hep aynı sekılde ya sıvasın ıstemedıgı adamları bız ne yapalım
evet abi haklısın ama bu yönetim varken bunlar bile zor baksana.
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 17:24
Alıntı yapılan Beaman

Real Madrid de Sneijder'i gözden çıkardı. Gelse almaz mıyız ?

Bence faruk sol beke ilaç olur. Normalde ofansif oynuyordu ama Sivasta 2 senedir bek oynuyor. Gayet de başarılı. Gerekirse ileride rotasyona da girer. Eskişehirli olması da avantaj. Ama Volkan Yamanın gelme ihtimali varsa öncelik ondadır..
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
serkut Liste gör
Yazar

-
Yer: Sydney
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 17:32

Alıntı yapılan darling eses

Evet Deniz abi,Vikipedi özgür bir ansiklopedidir.İstediğin şekilde başlıklarda değişiklik yapabilirsin.
biliyorum mertciğim zamanında biz burda messiyide aldık ama benim demek istediğim bu nasıl oluyorda dileyen dilediğini yazıyor neden engellenmiyor insanlara yanlış bilgi veriliyor. youtube bile yasklanıyor ken hoş başbakan giriyor ama.

Oluşumun temelinde zaten başlıkları dünyadaki herkese maletme gibi bir vizyon yatıyor.Açık kaynak kodlu bir ansiklopedi.Ufak tefek şeyler oluyorSmileFakat çok çok ileri gidilirse her an kapında polisi görme şansın çok yüksek. LOLÇünki o site sanki denetlenmiyor,saldım çayıra mevlam kayıra gibi gelebilir ama çok sağlam korunuyorWinkYanlış hatırlamıyorsam ya Vikipedi yada Kütahyaspor forumunda olmalı,bir akrabamız geçen yıl Kütahya Valisine bu ikisinden birinde küfür etmişti. (Küfürde S.. Gidin Demek) İftar vaktinde hep beraberken çocuğu iftar sofrasından geldi aldı polisler 1 ay içerde kaldı sonra özür dileyerek çıkarttık LOLMahkemeye kadar yolu vardı yoksa.Vali insaflı çıktıLOL

Edit Haber Buldum :

Kütahya Valisi Osman Aydın'a yönelik, bir internet sitesinden küfür ve hakaret içerikli mesaj yazdığı iddia edilen genç tutuklandı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Kütahyaspor taraftarlarına ait bir internet sitesinde yer alan forum bölümünde, Kütahya Valisi Osman Aydın'ın şahsına yönelik küfürlü ve hakaret içeren mesajlar yazıldığı tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, yapılan teknik takip sonucunda mesajı yazdığı ileri sürülen Kütahyaspor taraftarı Halil G'yi (18) gözaltına aldı. Mesajı kendisinin yazdığını kabul ettiği bildirilen zanlı, sorgulamasının tamamlanmasının ardından, ''Kamu görevlisine küfür ve hakaret etmek'' suçundan sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Halil Bizim Psikopat Kütahya amatöre düştüğünde sövmüştü LOL
"Bir işin başarılı ya da başarısız olması, işin tekniğini bilmekten çok kişinin iletişim kurabilme becerisine bağlıdır".Judit Sinclair
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 18:14
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Alıntı yapılan Beaman

Real Madrid de Sneijder'i gözden çıkardı. Gelse almaz mıyız ?

Bence faruk sol beke ilaç olur. Normalde ofansif oynuyordu ama Sivasta 2 senedir bek oynuyor. Gayet de başarılı. Gerekirse ileride rotasyona da girer. Eskişehirli olması da avantaj. Ama Volkan Yamanın gelme ihtimali varsa öncelik ondadır..

sivasin kadro kalitesi ve takımımızın kadro kalitesini kıyasla soyledim gundeme gelen isimler hedef olarak aynı hedefte oldugumuz takımların kadrolarında dusunmedıgı ısımlerse demekki daha kaliteli oyuncuları var ki istemiyorlar eger bizde aynı hedef ıcın mucadele edıyorsak bu adamlari istememizin bir manasi yok , yoksa gerek youla gerek umıt karan gerek burak yılmaz bunlarda gozden cıkarılan ısımlerdı ama geldıklerı takımların hedeflerı farklı oldugu ıcın kadro kalıtemızı artırdılar bu yuzden ben sıvasın kadrosunda dusunmedıgı ısımlerın bıze pek katkısı olacagını dusunmuyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır