eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 14:59
Lovrek'e 350 bin avro Poljak'a 250 avro verildiği bir ortamda Volkan'a 500 bin avro çok yüksek bir rakam değil bence . Sol bek sadece ülkemizde değil Dünya'da aranan bir mevki bu mevkide birçok takım sıkıntı yaşıyor . Sen Volkan gibi A milli takım seviyesine gelmiş ve yaşı geç olmayan 27 yaşında bir sol beki ucuza alamazsın . Volkan alacağı ücrette biraz indirime giderse bu transfer gerçekleşir sanırım . Evet savunma yönü çok iyi değil ancak bulabileceğimiz en iyi sol beklerden biri olduğunu da unutmamak lazım . Sezgin'de bu transferden sonra stopere geçecektir .
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 15:03
ne mehmet-ne volkan
o mevkinin değişilmez adamı alparslan erdem'dir
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 15:04
çok iyi olur elsaka sezgin stoper sağ bek koray sol bek volkan
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
canba Liste gör
Yazar

Can Başar
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 15:22
bende mehmet güven in sol bek oynamadığını biliyorum mehmet güven ön libero oynuyor benim söylemek istediğim sol bekte murat önür var orta sahaya daha çok ihtiyacımız var anlamında mehmet güven demiştim.
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 15:30
Gs Alparslan Erdem, Mehmet Güven ve Necati Ateşi + Para ile  Sercan içn takas teklifinde bulunmuş

Ayrıca Mehmet Güven önLibero  oyuncusudur. Sol bek ne alaka :D
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 15:45
Alıntı yapılan canba

bende mehmet güven in sol bek oynamadığını biliyorum mehmet güven ön libero oynuyor benim söylemek istediğim sol bekte murat önür var orta sahaya daha çok ihtiyacımız var anlamında mehmet güven demiştim.

Can Bey,

Mehmet güven, seyrettiğim maçlara dayanarak orta sahanın daha çok defansif bölgesinde rol oynuyordu. Elimizde Doğa, Bülent Ertuğrul, Ragıp trazı oyuncular varken ve elde tek sol bek Murat Önür bulunurken (geçen sene kendisi yetersiz olduğundan yerinde sürekli Sezgin oynadı) sol bek yerien defansif orta saha ihtiyacımız olduğunu savunmanın mantığını çözemedim.
KKŞ
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 18:24
http://www.sporx.com/futbol/superlig/163884/

Murat Erdoğan Sivas'tan Ayrılıyormuş ....
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 03:07
Murat Erdogan sivasspordan ayrılıyor
Sivasspor'a geçen sezon ligin ikinci yarısında Ankaragücü'nden gelen orta saha oyuncusu Murat Erdoğan'dan kendisine kulüp bulması istendi. Sivasspor'a geçen sezon ligin ikinci yarısında Ankaragücü'nden gelen orta saha oyuncusu Murat Erdoğan'dan kendisine kulüp bulması istendi.

Daha önce Gaziantepspor, Galatasaray, Malatyaspor, Ankaraspor ve Ankaragücü'nde forma giyen 33 yaşındaki oyuncu ile teknik direktör Bülent Uygun dün bir görüşme yaptı. Bülent Uygun, "Murat gerçekten iyi bir Futbolcu ama takıma yeni gelen arkadaşlarımız sonucu kadroya girmekte zorluk çekiyordu. Ben de dün kendisi ile görüşerek durumu anlattım. Kendisine kulüp bulmasını söyledim. O da 2-3 tane kendisini isteyen kulüp olduğunu söyleyerek benden onlar ile görüşmek için izin istedi. Bu zamana kadar takıma yaptığı katkıdan dolayı kendisine teşekkür ediyorum" dedi.
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 03:50
rıza çalımbay'ın sakarya gazetesinde çıkan açıklamasında şunlar yazıyor..

Lovrek´in hala kulüp aradığını, Poljak´ın ise yönetim kurulu kararıyla tekrar A takımla idmanlara çıktığını ifade eden Çalımbay, A takım kadrosunda bulunan futbolculardan Özgür Öcal´ın kiralık olarak gittiğini, Selçuk, Kayacan, Veysel gibi A2 ligine yaşı tutan futbolcuların bu ligde forma giyebileceğini, genç Hüseyin´e ise bazı ekiplerden talip olduğunu dile getirdi.

bunun anlamı şu mu :lovrek-özgür-selçuk-kayacan-veysel ve hüseyin A takımda değil

özgür nereye kiralandı ?

bilgisi olan paylaşsın lütfen
teşekkür ederim
saygılarımla...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 04:40
Alıntı yapılan ekrem yetim

rıza çalımbay'ın sakarya gazetesinde çıkan açıklamasında şunlar yazıyor..

Lovrek´in hala kulüp aradığını, Poljak´ın ise yönetim kurulu kararıyla tekrar A takımla idmanlara çıktığını ifade eden Çalımbay, A takım kadrosunda bulunan futbolculardan Özgür Öcal´ın kiralık olarak gittiğini, Selçuk, Kayacan, Veysel gibi A2 ligine yaşı tutan futbolcuların bu ligde forma giyebileceğini, genç Hüseyin´e ise bazı ekiplerden talip olduğunu dile getirdi.

bunun anlamı şu mu :lovrek-özgür-selçuk-kayacan-veysel ve hüseyin A takımda değil

özgür nereye kiralandı ?

bilgisi olan paylaşsın lütfen
teşekkür ederim
saygılarımla...

Özgür ile yollar tamamen de ayrılabilir. Bu bir kaç gün içinde netleşir.

Rıza hoca Kayacan, Selçuk ve Veysel'in isimlerini A2 takımına da engel olmadığı için belirttiğini düşünüyorum. 1987-1990 yılları arası doğan 3 oyuncuyu kadroya alabiliyorsunuz. Bu isimlerin yanı sıra Alper, Tarık, Arda, Hakan ve Hüseyin gibi gençlerde bu takımda olacaktır. Maçların hafta içi oynanacağını ve A2 takımında profesyonel sözleşmesi bulunan oyuncunun A takımda da oynayabileceğini unutmayalım. Örneğin; Alper hafta içi A2 ile maça çıkıp, hafta sonu kontenjan sebebiyle A takımda ilk 18 de olabilir.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır