eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 12:13
Alıntı yapılan tepebaşılı26

çıktığı gibi kesin düşer denen diyarbakır  yok parayla en kısıtlı imkanlarla  bana göre süper 4 yabancı transferi yapıp şampiyonluk adayını yenerken bizlere
nerden buluyorlar böyle adamları diye kafaları yedirtmezsin..

Süper ligde yer alan takımlara baktığımda hepsinin elinde dikkat çeken kaliteli yabancı oyuncular var.Farkı yabancılar belirliyor.Bizim Youla haricinde dikkat çeken bir yabancı futbolcumuz yok.Dün gene gördük Diyarbakır bulmuş 1 tane güçlü forvet yanındada Mendoza,sol bekte Iraklı futbolcu kendilerini belli ediyorlar.
Peki Denizli devre arasında Angelov ve Bangura'yı aldı,ligte kaldı.Takımı hala onlar sırtlıyor.Bangura'nın açtığı ortaların 1 tanesini bizim takımda görmedim.
Yabancı tercihlerimiz neden bu kadar kötü?Angry
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 12:19
Bu takımda zaten kaç tane yabancı oyuncu var ki ? Rıza Çalımbay açıklamasında söylemişti,bu konuda elde var sıfır olan tek takım biziz.

Eksik ama iyi bir takım kurduk.Şu takıma iki oyuncu daha alınamıyorsa ben pek bir şey söylemek istemiyorum.Geçen 44 yıldan sonra bir tane sağlam yönetim gelsin,sadece Eskişehirsporlu olsunlar başka bir şey istemiyoruz.
Nefer
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 12:29
Alıntı yapılan kirif

Alıntı yapılan doğuş

Merhaba Arkadaşlar üzülerek duyduğum bir haberi aktarmak istiyorum sizlere inşallah doğru değildir ama sanmıyorum
Umutlarla tansfer ettiğimiz Atilla koca başta sağlık raporu olumlu çıkarsa transfer edeceğiz demişti Rıza hocamız, Aldığım bilgilere göre Atilla koca ya hastane sağlam raporu vermemiştir omuzunda sorun olduğunu belirtmiştir. ve raporun bir fotokopiside bir gazeteci arkadaşta bulunmaktadır fakat sürekli rıza hocamız yasak getirdiği için basına oda yayınlamamaktadır. Bu durum beni çok üzdü ve rıza hocaya olan güvenimi sarstı

Bir hoca neden takımına sakat futbolcu alsın ki. Hem de bu futbolcu kaleci olacak ve omuzundan sakat olacak. Tek bir tane mantıklı sebebi olabilirmi ...
ClapClapClapClapClap
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 12:38
Rıza,Youla,İvesa bunlar sadece isimdir ve gelip geçicidir.Benim için her biri birer insandır ve bu kulübe hizmet etmek karşılığında maaş alan emekçilerdir.Önemli ve baki olan Eskişehirspordur...

Ama sizin yönetim zaafiyetiniz artık alay konusu olacak kadar ayağa düştüyse ben önce bu yönüne bakıyorum bu işin.

Açık konuşalım o zaman imaları bir kenara bırakalım:

1-Senin hocan komisyoncu,adam kayırmacı ve hırsızsa,seni geçen yıl transferde aldattıysa neden bu hocayla çalışmaya devam ediyorsun?

2-Defanstaki Nadareviç ve Vucko konusunda iyi futbolcu değil diyorsan ve hocan hatalıysa neden bu bölgeye transfer yapmadın?

3-Lovrek'i ve Poljak'ı listenin diğer adamlarını alamadığın için mecburiyetten mi aldın?

4-Youla'ya bu yıl ödediğin bonservis miktarına yakın bir ücreti geçen yıl Ceylan çalışkan'a komisyon olarak mı ödedin?

5-Yönetimde bazı isimler bazı şahıslara bedelsiz elde ettikleri kombineleri el altından 180-200 lira gibi rakamlara sattırıyor mu?Bunu duyan futbolcu ve teknik heyet size ne gözle bakıyor?

6-Bazı futbolcuların geçen yıldan alacağı varken Yıldıray'ı alacağız sözleri ve Ümit Karan,Burak gibi isimlere para ödenmesi huzursuzluğu var mı?

7-Hocaya ve sağda solda insanlara ''Bakmayın siz Halil'e o işin olmayacağını bizde biliyoruz.'' diyerek Yıldıray konusunu yorumlayan yöneticimiz olursa transfer yapma ihtimalimiz var mı?

8-Senin hocan adamı olduğu için Atilla transferini yapmaya kalkıyorsa neden buna göz yumuyorsun?Aykut'u almayı becerebileceğinizi düşünüyor musunuz?

9-Hocanın izlediği yabancılar konusunda ''Bu sene alamayız izlemeye devam edin siz'' diyerek geçiştirdiğiniz doğru mu?

10-Nadareviç'i satmayı beceremediğiniz doğru mu?

11-Son soru rakı masalarında beraber oturduğunuz adamlar hocaya sürekli belden aşağı saldırıken neden müdahale etmiyosunuz?Yoksa başarısızlık konusunda günah keçisini mi hazırlıyorsunuz?

“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 12:41
Paf takımdan gelen Tarık ve Hüseyin federasyonun sitesinde gözükmüyor ayrıca Tarık hala amatör olarak gözüküyor fakat Arda Dincer 25 kişilik kadroda var hazırlık kamplarına katılmadığı halde..Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ?
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 13:06
Alıntı yapılan buonanotte

Paf takımdan gelen Tarık ve Hüseyin federasyonun sitesinde gözükmüyor ayrıca Tarık hala amatör olarak gözüküyor fakat Arda Dincer 25 kişilik kadroda var hazırlık kamplarına katılmadığı halde..Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ?

Hüseyin konusunda bir bilgim yok. Onunla profesyonel sözleşme yapılıştı. Bu yıl için vize yapılmamış. Bir kulübe kiralanması düşünülüyor olabilir. Tarık ile henüz profesyonel sözleşmesi yapılmadı. Yanılmıyorsam bunun yapılabilmesi için Sakarya Tekspor'a bir tazminat ödemek gerekiyor. Hüseyin'in vize işlemleri, Tarık'ın da sözleşme işlemleri yapıldığı taktirde her ikiside hem A takımda hemde A2 takımında oynayabilirler.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 13:34
Cem ve Necati abilerimin yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum bu yönetim artık taraftarın sabır sınırlarını zorlamaktadır,atilla konusuna gelince arsenalde berkamp henry doneminde nijaryalı Kone vardı ismi yanlış hatırlayamıyorsam adam kalpten ameliyet oldu doktorlar oynayamazsın bırak dedikleri halde adam yıllarca top oynadı raporla doktorun demesıyle herşey bitmiyor,diyarbakır şu an son anda yaptıkları yabancı transferlerle iyi bir takım oldukları izlenimi vermeye başladı ve bu takım transfer dönemini mali krizle keçirdi geçen hafta diyarbakırın sadece özetlerine baktığımda mendoza denen adam hemen dikkatimi çekmişti ve bu forumda paylaştım adam gerçekten atletik yapıda bizim lige göre fazla koşan bir yapısı var ciddi söyluyorum bu şekilde orta sahamızda 2 yabancımız olsun ilk 5'e oynarız,transfer politikamız başdan yanlış 3 yabancı stoperimiz var 2'sini oynatabiliyoruz ve bunlar ağır adam bunların yerlisini bulamazmıyız buluruz yabancıyı oturtacaksan para vermiceksin biz zengin kulüp değiliz malesef
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 13:53
gursel abinin dedigi dogru. yanlis transfer politikasi var. Superligde diger takimlarda hic 3 yabanci stoper yok, sadece bizde. Hadi ucu cok super oyuncu olsa bize gelmezlerdi ve bu sezon kalmazlardi. Bizim orta alanda hic yabanci oyuncumuz yok. Yonetim bir yabanci stoper ve satacak ya da el saka ya kontrat imzalatmayacakti ve yerine yerli genc stoper alinirdi. Bir cift yonlu yabanci orta saha oyuncu olsa, stoper buldozer gibi yavas olmasalar yonetim simdilik biraz arti puanlar toplayacakti ama yapamadilar. Halil unal ve yonetim ve riza hocam lig bitikten sonra hemen riza hocanin begendigi oyuncularla konusulacakti, ama biz once tatil yaptik sonra gorusmelere basladik. Bakiyorsun fransa,belcika liginde takimlara, adamlar bedave genc yetenekler buluyorlar afrikadan ve o oyunculari bir iki sezon sonra aldigin iyi degerde satiyorlar. mesala 50.000 aliyorlasa 4 milyona satiliyor. Bu takimda scout olsa yine iyi yabancilar gelir ama oda yok. istanbulun takimlari bizden oyuncu alacagina biz onlardan oyuncu almaya calisiyor ben bu ise bile anlamadim ve yurtdisindaki turk yetenek oyuncularina bile bakmiyoruz. Gecen sezon selcuku altik oynamadi sade son macta ve kupa macinda oynadi. Ademe bakiyoruz, iyi hazirlik donemi gecirdi ama nekadar sans alacagi belli degil. Boyle oyunculari aliyorsak neden sans vermiyoruz.  
ANTI BIZANS
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 14:10
Alıntı yapılan Eses İmparatorlugu

Cem ve Necati abilerimin yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum bu yönetim artık taraftarın sabır sınırlarını zorlamaktadır,atilla konusuna gelince arsenalde berkamp henry doneminde nijaryalı Kone vardı ismi yanlış hatırlayamıyorsam adam kalpten ameliyet oldu doktorlar oynayamazsın bırak dedikleri halde adam yıllarca top oynadı raporla doktorun demesıyle herşey bitmiyor

Sanırım bahsettiğiniz oyuncu Kanu. Kalbinde sorun olduğu ve futbol oynayamayacağı söyleniyordu ama hiç bir sorun yaşamadı dah sonra. Bu gibi örnekler çok. Fenerbahçe de Washington vardı bir ara. Kalbi delik diye yolladı Fenerbahçe. Ertesi sene Brezilya liginde gol kralı olmuştu. Bu oyuncu da hiçbir sorun yaşamadı. Ben Atilla'nın sakatlığının da oyununa etki edecek büyüklükte olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa ne teknik ekip ne de futbolcu bu riski almazdı. Sonuçta sadece maç değil. Bu oyuncu hergün idmanada çıkıyor.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 15:30
evet kanu'ydu aklınla bin yaşaSmile
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı