eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 22:53
Necati abi hiç bir şey yapmıyorlar olmayan(hayali) bütçeyle transfer yapıyorlar bunlar artık bıraksın bu işi yav busene gönderelim artık bunları,koskoca eskişehir taraftarının istemediği yönetim iş başında görev yok hedef yok icraat hiç yok,biz sadece transferlerle bu ligde kalıcı olamayız,2 senedir ense yaptılar,denizli bile 30 miyon luk borcunu 5 milyona indirdi busene sıfırlayacaklar,bizde daha açık vermeye devam
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 23:25
Yönetim şu ana kadar iyi yürüttü transfer işlerini.Ama kritik mevkilere serbest adam bulamayınca şıkıştı.Şimdi de transfer sezonunu çaktırmadan bitirmeye çalışıyorlar.Belki bazı takımların düşünmediği oyuncular için girişimleri olabilir.
Bu arada Gs Volkan'ı takımda tutmaya kesin karar vermişe benziyor.Alpaslan çok genç ve alınırsa çok faydalı olacağını düşünmüyorum.
Kısacası transferi kapattık diyebiliriz.Bu kadroyla bu seneyi geçirmeye çalışacağız.Bu kadroyla hedef ilk 10 olmalı.Devre arası yine sıkışıp transfere yöneliriz ne de olsa.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 23:44
genç futbolcudan neden bu kadar korkuluyor anlamış değilim
futbolun mimarları premier liginde 18 yaşında gencecik çocuklar arsenalde-manchester'da forma terletiyor
alparslan erdem bırak faydalı olamamayı..o mevkiyi parseller..kimseye de kaptırmaz formayı
aydın yılmaz'a genç tecrübesiz dediniz
son maçından sonra aydın kral oldu
bana göre genç topçu hem klüp için yatırımdır,hem futbol adına faydalıdır

Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 23:54
güvenme konusuna şöylede bakabiliriz premier ligte çocuklar 5-6 yaşlarında profosyonel hocalarla çalışmaya başlıyor ve o yaştan itibaren büyük kulüpler tarafından izleniyorlar . türkiyede ise bir çocuk 8-9 yaşına kadar sokaklarda top koşturuyor 16-17 yaşına kadar torpilci hocaların üzerine düştüğü çocukların arasından sıyrılmaya çalışıyor ve başarabilirse 20 li yaşlarda alt liglerde top koşturmaya başlıyor .

yanlış anlaşılmasın benim alparslan hakkında fazla bilgim yoktur sadece ülkemizde genç futbolculara neden güvenilmiyor sorusuna ufak bir örnek vermeye çalıştım ayrıca eklemediğim aile baskısıyla yaşanan sbs öss sınavlarını hiç söylemeye bile gerek yok şimdi gelde bu şartlarda yetişen gençlere güven ,

malesef düzeltilmesi gereken çok şey var ülkemizde ve bunların içinde de eğitim sistemi en başta gelmektedir . ne zaman ki  bu sistem düzelir 17- 18 yaşında ki gençler takımlarımızda ilk 11 de rahatlıkla oynayabilirler . 

Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 02:15
Alıntı yapılan zawur

güvenme konusuna şöylede bakabiliriz premier ligte çocuklar 5-6 yaşlarında profosyonel hocalarla çalışmaya başlıyor ve o yaştan itibaren büyük kulüpler tarafından izleniyorlar . türkiyede ise bir çocuk 8-9 yaşına kadar sokaklarda top koşturuyor 16-17 yaşına kadar torpilci hocaların üzerine düştüğü çocukların arasından sıyrılmaya çalışıyor ve başarabilirse 20 li yaşlarda alt liglerde top koşturmaya başlıyor .

yanlış anlaşılmasın benim alparslan hakkında fazla bilgim yoktur sadece ülkemizde genç futbolculara neden güvenilmiyor sorusuna ufak bir örnek vermeye çalıştım ayrıca eklemediğim aile baskısıyla yaşanan sbs öss sınavlarını hiç söylemeye bile gerek yok şimdi gelde bu şartlarda yetişen gençlere güven ,

malesef düzeltilmesi gereken çok şey var ülkemizde ve bunların içinde de eğitim sistemi en başta gelmektedir . ne zaman ki  bu sistem düzelir 17- 18 yaşında ki gençler takımlarımızda ilk 11 de rahatlıkla oynayabilirler . 

bahsettiğiniz sistem konusunda da benim pek bilgim yok
haklı olabilirsiniz
ama söylediğiniz zor kriterleri-engelleri aşıp GS'nin A takımına girmeyi başarmış bir futbolcu o zaman premier ligindeki çocuktan daha çok emek harcamıştır ve tırnaklarıyla bu noktaya gelmiştir
dolayısıyla formanın hakkını samir nasri-fabio da silva dan daha fazla verir
sizin tezinize göre

ayrıca bir şey daha eklemek istiyorum
doğa kaya-bülent kocabey-koray arslan bu vb isimler çok mu tecrübeliydi de bu noktaya geldi ?
bir adem sarı'yı 50 ümit karan a değişmem ( bu da fikrimin özetidir)
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 02:37

Koca Eskişekirde şöyle fotoğraf çekebilecek adam daha doğrusu
ESES yönetiminde şu kadar basit bir güzelliği düşünebilecek bir yönetici yok mu?
Şöyle düzgün bir poster ve ön sayfada toplu diğer yapraklarda tek tek futbolcuların
estetik fotoğrafları ile bir takvim hazırlatmak için reklam ajansı ile anlaşmak çok mu zor ?
Yok foto muhabirlerinin maç öncesi çektikleri ESES e yeter diyorlarsa o başka....
Yukarı
Esesli Mustafa Liste gör
Yazar

Mustafa Uysal
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 02:40
Alıntı yapılan matador

Alıntı yapılan kalender 26

Her ne kadar beğenilmesede Poljak teknik kapasitesi iyi bir oyuncu.Gönderilmeyecekse Eskişehirspor Poljak'tan faydalanmalıdır.

Transfer yapılmayacağına göre, Poljak'ın tekrar kadroda düşünülmesinde fayda olacağına inananlardanım.

bu yönetim onuda düşünemez.. inş elimizden uçup gitmez hiç yoktan fizik gücü üstün olamasa bu ligde işe yarayacak bir oyuncu..
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 02:49
Lovrek belki değil de Poljak'ın kalması gerektiğine ben de inanıyorum.Teknik kapasitesiyle bu ligi fazlasıyla kaldırır, ki bunu geçen sezon bir çok maçta yaptığı asistlerle de gördük...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Esesli Mustafa Liste gör
Yazar

Mustafa Uysal
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 02:54
Alıntı yapılan Esesli Mustafa

Alıntı yapılan matador

Alıntı yapılan kalender 26

Her ne kadar beğenilmesede Poljak teknik kapasitesi iyi bir oyuncu.Gönderilmeyecekse Eskişehirspor Poljak'tan faydalanmalıdır.

Transfer yapılmayacağına göre, Poljak'ın tekrar kadroda düşünülmesinde fayda olacağına inananlardanım.

bu yönetim onuda düşünemez.. inş elimizden uçup gitmez.. hiç yoktan fizik gücü iyi olamasa bile bu ligde işe yarayacak bir oyuncu..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 04:53

Eskişehir'in Batuhan aşkı!

Kırmızı-Siyahlılar, genç golcü için Beşiktaş'ın kapısını bir kez daha çaldı.

Ancak Es Es’e bir rakip çıktı. Alman Hoffenhaim’ın da yıldız oyuncuya talip olduğu açıklandı.

Eskişehirspor, geçtiğimiz sezon kiralık olarak oynattığı Batuhan Karadeniz için bir kez daha Beşiktaş’ın kapısını çaldı. Daha önce yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alamayan Es Es’in; Siyah-Beyazlılar’ın teknik direktörü Mustafa Denizli’nun bu oyuncuyu kadrosunda düşünmemesiyle harekete geçti. Daha önce yaptığı açıklamada, “Beşiktaş olmazsa Eskişehir’de forma giyerim” diyen Batuhan için Almanya’dan da bir talip olduğu öğrenildi. Bundesliga’nın sürpriz takımı Hoffenhaim’den de Kartal’a teklif geldiği ortaya çıktı. Ancak Alman kulübünün genç golcüyü bonservisi ile birlikte renklerine katmak istemesine Siyah-Beyazlılar’ın sıcak bakmadığı kaydedildi.

..Ve söz onda
Yaptıkları sürekli gündemde olan Batuhan ise Beşiktaş’tan yanıt beklediğini belirterek, “Şu an yapacağım bir şey yok. Ligler başladı ve hala belirsizlik içinde beklemek beni çok üzüyor” diyerek dert yandı.

Fanatik
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır