eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 23:56
İlker'im sadece link eklemek artık banal bir uygulama...Bizde direk görüntü var...Big%20smile

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 23:59
Alıntı yapılan kadirgulen

bu maçtan çıkarmamız gereken dersler:

-her ne kadar skor olarak önde olsak da rakip futbolcuları rencide edici hareketlerde bulunmamalıyız (bu bize ekstar motivasyon olarak dönebilir)

-skor ne olursa olsun ciddiyeti elden bırakmamalıyız (maçın içindeki topçuya el salla gbi bir tezahürat yakışmadı bize)

-bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama sergen yalçında aşırı ilgiden kaynaklanan bir böbürlenme var. istediğini yapmayan takım arkadaşlarına bağırması ve onlarla ağız dalaşına girmesi, tribünden göze hoş gelmiyor açıkçası.

-metin hocanın futbolculara özellikle forvet elemanlarına son vuruş çalıştırması lazım, bugün kaleciyle karşı karşıya kalan herkes kaleciye de çalım atmaya çalışınca pozisyonları heba etti (benim hatırladıklarım ömer, sergen, serdar)

onun dışında temiz maç oldu, 3.golden sonra futbolcularımız biraz daha ciddi olsalardı en az 2 tane daha gol atardık. umarım tüm deplasmanlarımız hem sayı olarak hem de destek olarak bugünkü gibi olur... 

Bugün maçı izleyemedim ama yazdığınız şeyler çok doğru katılıyorum.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 00:06
Söylenebilecek tek şey var "Muhteşem bir deplasmandı"...
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 00:08
Temiz tribün , temiz futbol herşey 10 numaraydı...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
  Alıntı rosario Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 00:12
Geçen haftaki Diyarbakırspor maçında olduğu gibi bugün de ikinci yarı daha iyiydik. Maçı izleyen arkadaşlarımın değinmediği bir hususu belirtmeden geçemeyeceğim. Evet Sergen tekniğini konuşturdu. Coşkun fırsatçıydı. Zafer soğukkanlılığı ile defansın sigortası gibiydi. Ama bana göre maçın 3 gizli kahramanı vardı ki bu arkadaşlarımız 90 dakika boyunca müthiş bir performans gösterdiler. 20 numaralı oyuncumuz Doğa, 75 numaralı oyuncumuz Sezgin ve 39 numaralı oyuncumuz Serkan. Tüm futbolcularımızı kutlamakla birlikte bu 3 oyuncumuzu ayakta alkışlıyorum. Teşekkürler çocuklar...  
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 00:16

Çektiğim fotoları paylaşıyorum..

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 00:16

Maç Bitmiş Herkes dağılmış bizimkiler daha yeni havaya girmiş...TongueTongue

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 00:17
Alıntı yapılan curva_sud

Alıntı yapılan kadirgulen

bu maçtan çıkarmamız gereken dersler:

-her ne kadar skor olarak önde olsak da rakip futbolcuları rencide edici hareketlerde bulunmamalıyız (bu bize ekstar motivasyon olarak dönebilir)

-skor ne olursa olsun ciddiyeti elden bırakmamalıyız (maçın içindeki topçuya el salla gbi bir tezahürat yakışmadı bize)

-bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama sergen yalçında aşırı ilgiden kaynaklanan bir böbürlenme var. istediğini yapmayan takım arkadaşlarına bağırması ve onlarla ağız dalaşına girmesi, tribünden göze hoş gelmiyor açıkçası.

-metin hocanın futbolculara özellikle forvet elemanlarına son vuruş çalıştırması lazım, bugün kaleciyle karşı karşıya kalan herkes kaleciye de çalım atmaya çalışınca pozisyonları heba etti (benim hatırladıklarım ömer, sergen, serdar)

onun dışında temiz maç oldu, 3.golden sonra futbolcularımız biraz daha ciddi olsalardı en az 2 tane daha gol atardık. umarım tüm deplasmanlarımız hem sayı olarak hem de destek olarak bugünkü gibi olur... 

Bugün maçı izleyemedim ama yazdığınız şeyler çok doğru katılıyorum.

Sergen konusunda dediklerinize katılıyorum. Sergen ilk yarı gerçekten abarttı. Nerdeyse herkese kızdı ancak ikinci yarı tahmin ediyorum kendisi uyarıldı ki, ben sadece Serdar ile kısa bir tartışmasını gördüm. Bu konu diyalog ve Segen'in biraz daha soğukkanlı olması ile çözülebilir, görmemezlikten gelinmesi ise takıma zarar verebilir. Sonuç olarak aile içi meseledir ve büyütülmeden hemen yine aile içinde çözülmelidir.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 00:18
Alıntı yapılan kubilay

Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan kubilay

şüphesiz ki bu sezonun en iyi tribünü oldu.

En çok ben bağırdım :)...

abi ben seni gördüm yaa. maçdan önce belliydi zaten bu performansı sergilicen :)

Kubilayım ilk yarı zor geçti vazife icabı , ikinci yarı kendime geldim :)...

Aynı EsEs gibiydim yani.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 00:24
Sergeni sevmem ama benim bakış açımdan kararında tartışmaları hırslarını belli eder. Yoksa koşamayan , fırsat kollayan , düzgün ayaklı , akılcıl birkaç pas atan , havalı klasik Sergendi.

Zaten aklıbaşında bir Sergen Avrupaya taşır bizi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır