eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 17:09
Biz de eve yeni geldik. Taraftar ve takım olarak İstanbul'da son yıllardaki en iyi maçımızdı diyebilirim. Kaçırılan %100 gol fırsatları değerlendirilseydi 6-7 fark olabilirdi. 
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 17:24
saffet sancaklı gitsin seneye 3.liğ takımlarına 20 ytl ye bilet satsın.Takım sevgisini kullanarak cebine haram para sokmak nedir anlasın.İnsanoğlu anca kendisini kandırır zaten.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 17:28
gerçekten resimleri vede videoları merakla bekliyoruz...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
Antidote Liste gör
Yazar

Serkan
  Alıntı Antidote Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 17:42
Bizim statda kapalı tribün bileti 30 YTL, İstanbulsporun kapalı tribün bileti 20 YTL. Niye bu kadar büyük bi tepki var anlamadım ? Sadece bizim maç için  uygulanan özel bi fiyat da değil bu.
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 17:46
şimdi eve geldim maç superdi ayakta alkışlanacak taraftar vardı...yaklaşık 2000 vardık hemen hemen k.paşalılarda geldi dkden  maça en başta sergen-coşkun sonra doğa çok iyiydi omer ilk yarıda %100 gol kaçırdı 2.yarıda sergenle serdar karşı karşıya goller kaçırdı 5-6 yapardık ama buda iyi taaraftara yenıden helal olsun!
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
yavuz fahri Liste gör
Yazar

yavuz fahri
  Alıntı yavuz fahri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 17:49
Selam Arkadaşlar,
Maçdan yeni geldim. Hava çok güzeldi, ama zemin o kadarda güzel değildi. Eskişehirspor takım olarak çok güzel oynadı. Sergenin pasları güzeldi. Birde yakaladığı net 4 pozisyonu gol yapamamak onun klasına yakışmadı. Bugün taraftar olarak 90 dakika hiç susmadık. takımımızın galip geleceğine hepimiz inanmıştık. Bize galibiyeti hediye eden futbolcularımızı, teknik heyetimizi ve emeği geçen herkesi kutluyorum.
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES.

DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...
Yukarı
samm_es Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

semih
  Alıntı samm_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 18:07
dediginiz gibi safet sancaklı seneye satar 3.ligte 20ytl bilet.
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 18:09

Bende maçtan az önce istanbul daki abimin evine geldim.

Bugün yaşadıklarımız tek kelime ile harika idi.

istanbulspor yönetiminin bizim biletleri 20 ytl yapmasına rağmen bize ayrılan tribünü tamamen doldurduk.2000 in üzerinde taraftarımız vardı.sahada ve tribünde sov yaptık.
istanbul bir kez daha ES ES nidaları ile inledi.
Elimde maçla ilgili bi kaç foto var.makinanın usb kablosu elime geçer geçmez foruma atacam...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
teknoes Liste gör
Yazar

Burak
  Alıntı teknoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 18:36
Net bir skor ve harika bir sonuç oldu.
Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
  Alıntı kubilay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 18:37
şüphesiz ki bu sezonun en iyi tribünü oldu.
BKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,860 saniyede hazırlanmıştır