eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:59
Alıntı yapılan ES_Kadir

Ya bi tecrübel lafıdır gidiyor . Koskoca Arsenal 17 yaşında 3-4 adamla çıkıyor maçlara . Önemli olan yaş değil kalitedir . El Saka faydalı oldu olmadı değil bunu inkar etmiyorum ama yediği kırmızı kartlarla bize puanlar kaybettirmedi mi . Nadarevic ve Vucko birçok hata yapmadı mı . Sezgin'in geçen seneden hatasını söylemiyorsunuz bi Ankara ile hazırlık maçında kötü oynadı diye Bank Asya topçusu yaptınız adamı ben de doğal olarak Sezgin'i çok beğenen bir taraftar olarak sinirlendim . İyi iken sorun yok bir hazırlık maçında kötü diye Banka Asya topçusu . Nadarevic de o zaman Bank Asya topçusu bu mantığa göre . Eleştiri olacak ama bunun bir mantığı olmalı . Başarılı sezon geçiren bir oyuncu bir hazırlık maçında berbat oynadı diye bu kadar ağır eleştirilemez . Sol bekte oynayamıyor işte . Koy El Saka'yı sol beke bakalım nolacak ya da gördük işte Nadarevic sağ bekte rezil oynamadı mı ? Koy herkesi kendi mevkisine o zaman kötü oynarsa eleştir .

Tamam Sevgili kardeşim... Konuyu daha fazla uzatmamıza gerek yok. Başlığa uygun yorumlar yapalım. Sezgin'den Serdar'a. Vucko'dan Nadareviç'e kadar hepsi bizim için formasını terletiyor...

Alıntı yapılan 26oldcity26

fatih abi ist dan süpriz bi isimle görüşülüyo demişsin abi rica etsek isim verebilirmisin

Sürpriz derken ismi sürpriz ama iş yaparmı Meçhul. İsim açıklamak doğru olmaz. Sanırm Bir Kaç arkadaşımıznda bu isimle ilgili bilgisi var. Çağıl Bey zamanı gelince(Anlaşılırsa) açıklayacaktır..

Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 23:04
Volkan Yaman transferinde son durum nedir? Bilgisi olan paylaşabilir mi?
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 23:10
Alıntı yapılan kktc_ESES

Volkan Yaman transferinde son durum nedir? Bilgisi olan paylaşabilir mi?
Alıntı yapılan EsEsliyim

Şu anda transferle ilgili kesinleşen hiçbirşey yok. Volkan transferide gerçekleşmiş değil...
Volkan'ın gs den alacağı var ve o parayı almadan gs den ayrılmayı düşünmüyor. Henüz anlaşılmış ve bitirilmiş bir transfer yok olduğu zaman zaten forumda bunu bildiriyoruz...

Yönetim Manisa maçını bekliyor, takımı izleyip transfer çizgisini ona göre yönlendirme düşüncesindeler...

Forumada henüz kesinleşmemiş bir transfer için hayırlı olsun, uğurlu olsun tarzında mesajlar yazmak da hoş değil...

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 23:27
Az önce biten BJK İstanbul Belediye maçında kaleci Oğuzhan'ı izledim özellikle.
Geçen yıllardan çok az takip ettiğim için fazla fikrim yoktu.
Meşhur yerel basınımızda alınmadığı için ağıt yakmış ve hocayı yerden yere vurmuştu ya...

Bir kez daha anladım ki siz Eskişehirspor'u gerçekten sevmiyorsunuz.
Gelen tüm topları sektirdi neredeyse.Hatta geri pas şiddetinde bir topuda ayağına çarptırdı ki son anda içeri alıyordu.
Atilla iyi çıkacakmı bilmiyorum ama bu Oğuzhan Kayacan'ı bile kesemez takımda.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 00:47
Besiktas Yildirayla anlasmak uzere
Beşiktaş Almanya'nın Stutgart takımında forma giyen gurbetçi futbolcu Yıldıray Baştürk ile prensipte anlaştı.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın haberine göre, Siyah-Beyazlı yönetim gurbetçi futbolcu ile 3 yıllık bir sözleşme planlıyor. Yıldıray Baştürk'ün İranlı manejeri Riza Fazeli, Beşiktaş ile gelişmelerin olumlu sonuçlandığını söylerken Stutgartlı yöneticiler ile Çarşamba gününe kadar anlaşma sağlanmasını beklediğini söyledi.

Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçı sonrasında bir açıklama yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli de "Türk pasaportu taşıyan bir oyuncu ile anlaştık" diyerek haberi doğruladı.

ANTI BIZANS
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 01:01
Hadi geçmiş olsun ki bence daha da iyi oldu bu.. Ağırlığımızı sol bek oyuncusu üzerinde yoğunlaştırmalıyız..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 01:04
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Meşhur yerel basınımızda alınmadığı için ağıt yakmış ve hocayı yerden yere vurmuştu ya...

Gelen tüm topları sektirdi neredeyse.Hatta geri pas şiddetinde bir topuda ayağına çarptırdı ki son anda içeri alıyordu.

Aynen sonuna kadar katılıyorum, daha önce de ben yazmıştım Oğuzhan'la ilgilendiğimiz zamanlarda. Konyaspor'un başını yiyen adamdı Oğuzhan. Çok fazla hatalı gol yedi. 33. haftadaki Fenerbahçe maçı da zaten Oğuzhan için yine kabustu. Guiza'nın yavaş şutunu çok berbat biçimde yemişti.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 01:09
Alıntı yapılan ESkisigibiES

aynen katılıyorum , oğuzhan ı zorla aldıracaklardı bize bu yerel basın , rıza hocanın her yaptığına muhalefet bunlar , kayacan bile o  kaleciden kat kat iyi. ayağını kaydırmak için elinden geleni yapıyolar ama zor biraz arkasında büyük bir kitle var ve o da bağımız eskişehirspor taraftarı.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 01:19
Yıldıray bugün stutgart-wolfsburg maçında yedeklerdeydi sanırım.O adam orda kalacak inanmayın artık bunlara.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 01:36
transfer sezonu kaçında bitiyor ?
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör