eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:26
Sezgin elimizdeki en iyi stoperdir . El Saka'dan da Vucko'dan Nadarevic'ten de iyi bir oyuncu . Bu oyuncuların yaptığı birçok hata sayarım . Ama Sezgin geçen seneyi nerdeyse hatasız tamamladı en çok forma giyen isim oldu takımda . Dolayısı ile Sezgin'e 1.lig topçusu diyen adamın futbol bilgisinde problem vardır . Serkan ile Serdar ile nasıl aynı kefeye koyuluyor inanılır gibi değil . Bi de tekniği düşük denmiş El Saka dışında teknik stopermi var takımda Vucko ile Nadarevic bam güm vuruyo topa . Ama ülkemizdeki yabancı hayranlığından ötürü bu eleştiriler çok normal şaşırmıyorum .
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:48

Sevgili ESES’liler lütfen dikkati olalım;

Yönetimimize, basınımıza, belediye başkanımıza, şehrimiz iş adamlarına saldırmayalım hakaret etmeyelim.

Yönetimi başarılı bulmayabiliriz ama alternatifi çıkana kadar ESES yönetimidir.

Basını sevmeyebiliriz o zaman izlemeyelim gazetesini almayalım.Belediye başkanına oy vermeyelim.İş adamları ile alışverişi keselim ama onlara hakaret edip ESES’ten soğutmayalım.

Beyazıt, Nuri Alço, vb.kişiler ESES’ iki şakşak yapınca futbolcular ve Teknik adamlar tamamen P-RO-FOS-YO-NEL amaçla ESES’li olunca (olması gereken) ayılıp bayılıyoruz.

Yukarıda  saydığım grupları işleri için sevmiyorsak en az Profosyoneller kadar ESES’li oldukları için sevmeliyiz.

Profösyönelleri bol keseden şişirirmeden önce gösterdikleri performansa ve burada geçirdikleri yıllar hesaba katılmalıdır.

Unutmayalım Para için burada olanlar daha büyük paraya başka yerde olurlar. Bizler ve yukarıdakiler hep beraber,  daima , her şartta buradayız ve ESES’liyiz.

ESES’liler olarak birbirimizi kırmayalım.Diğer taraftarlardan ve şehirlerden farkımızı belli edelim…

Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:28
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sezgin elimizdeki en iyi stoperdir . El Saka'dan da Vucko'dan Nadarevic'ten de iyi bir oyuncu . Bu oyuncuların yaptığı birçok hata sayarım . Ama Sezgin geçen seneyi nerdeyse hatasız tamamladı en çok forma giyen isim oldu takımda . Dolayısı ile Sezgin'e 1.lig topçusu diyen adamın futbol bilgisinde problem vardır . Serkan ile Serdar ile nasıl aynı kefeye koyuluyor inanılır gibi değil . Bi de tekniği düşük denmiş El Saka dışında teknik stopermi var takımda Vucko ile Nadarevic bam güm vuruyo topa . Ama ülkemizdeki yabancı hayranlığından ötürü bu eleştiriler çok normal şaşırmıyorum .
haklısın kadir, bu yüzden sezginin nasıl bir futbolcu olduğunu  anlatmaya çalışman bir şeyi değiştirmez.
Sezginin tekniği zayıfmış, alt lig topcusuymuş, acaba tekniği zayıf olupta süper ligte oynayan hiçmi stoper yok . bu ülkenin en kariyerli futbolcusu yine bir stoper,Bülent Korkmaz. bülentin tekniği ve yaptığı bariz hatalar ile attırdığı goller ortadayken,   nasıl oldu da bu kadar üst düzey ortamlarda mücadele etti şaşıyorumConfused  eğer tekniğiyle değerlendirilseydi, sezginden önce alt liglerin yolunu tutardı sanırım
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:37
Alıntı yapılan ES_Kadir

Aynen katılıyorum.

Sezgin'e çok şey borçluyuz aslında. Senelerdir, bir türlü gerçek mevkisinde oynatılmadı. Sağ bek, sol bek oynatıldı. Resmen taraftarın önüne yem olarak atıldı. Fakat o hiç bir zaman mevkisini yadırgamadı, aksine formasını her maçta özveriyle giydi.
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:43
Asıl Sezgin'in El Saka'dan Daha iyi olduğunu Söyleyen adamın Futbol bilgisinde problem olmasın? Kadir, El Saka'nın Bu Ligin en tecrübeli stoperlerinden birisi. Sezgin'in Tecrübesimi vardı geçen yıla kadar? Yanlış Anlaşılmasın Sezgini Burda Kötülemiyorum Ama Burası Süper Lig. Geçen Sene Soldan yediğimiz gollerin Araştırmasını yaparsan anlarsn. Sol bek oynaması dezavantajı olabilir ama Stoper olarak El Saka'dan iyi demene şaşırıyorum.
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:47
fatih abi ist dan süpriz bi isimle görüşülüyo demişsin abi rica etsek isim verebilirmisin
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:48
Alıntı yapılan ESESHAN

Asıl Sezgin'in El Saka'dan Daha iyi olduğunu Söyleyen adamın Futbol bilgisinde problem olmasın? Kadir, El Saka'nın Bu Ligin en tecrübeli stoperlerinden birisi. Sezgin'in Tecrübesimi vardı geçen yıla kadar? Yanlış Anlaşılmasın Sezgini Burda Kötülemiyorum Ama Burası Süper Lig. Geçen Sene Soldan yediğimiz gollerin Araştırmasını yaparsan anlarsn. Sol bek oynaması dezavantajı olabilir ama Stoper olarak El Saka'dan iyi demene şaşırıyorum.

O zaman Romario, Pato'dan daha iyi bu mantığa göre. Tecrübe tabi ki de çok önemli fakat, süper ligde koşmazsan, mücadele etmezsen iyi futbolcu falan olamazsın. El Saka, çok tecrübeli, pozisyon bilgisi yüksek, topu oyuna sokmakta başarılı bir stoper. Fakat arkaya atılan toplarda o da ağır kalıyor ve 60.Dk'dan sonra oyundan düşüyor.
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:52
Alıntı yapılan bozüyük26

Alıntı yapılan ESESHAN

O zaman Romario, Pato'dan daha iyi bu mantığa göre. Tecrübe tabi ki de çok önemli fakat, süper ligde koşmazsan, mücadele etmezsen iyi futbolcu falan olamazsın. El Saka, çok tecrübeli, pozisyon bilgisi yüksek, topu oyuna sokmakta başarılı bir stoper. Fakat arkaya atılan toplarda o da ağır kalıyor ve 60.Dk'dan sonra oyundan düşüyor.

Konuyu Saptırmaya gerek yok sevgili kardeşim.. Kırmızı ile işaretlediğim yerlerin tamamı olsa bizim takımımızda ne işi var o zaman ? Avrupada yerini çoktan almıştı...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:53
Ya bi tecrübel lafıdır gidiyor . Koskoca Arsenal 17 yaşında 3-4 adamla çıkıyor maçlara . Önemli olan yaş değil kalitedir . El Saka faydalı oldu olmadı değil bunu inkar etmiyorum ama yediği kırmızı kartlarla bize puanlar kaybettirmedi mi . Nadarevic ve Vucko birçok hata yapmadı mı . Sezgin'in geçen seneden hatasını söylemiyorsunuz bi Ankara ile hazırlık maçında kötü oynadı diye Bank Asya topçusu yaptınız adamı ben de doğal olarak Sezgin'i çok beğenen bir taraftar olarak sinirlendim . İyi iken sorun yok bir hazırlık maçında kötü diye Banka Asya topçusu . Nadarevic de o zaman Bank Asya topçusu bu mantığa göre . Eleştiri olacak ama bunun bir mantığı olmalı . Başarılı sezon geçiren bir oyuncu bir hazırlık maçında berbat oynadı diye bu kadar ağır eleştirilemez . Sol bekte oynayamıyor işte . Koy El Saka'yı sol beke bakalım nolacak ya da gördük işte Nadarevic sağ bekte rezil oynamadı mı ? Koy herkesi kendi mevkisine o zaman kötü oynarsa eleştir .
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:54
Stoper mevkiinde Sezgin'den daha iyisini göremiyorum bu takımda.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır