eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 20:15
Alıntı yapılan CiscoKid

Geçenlerde Den Haag - NAC Breda  maçını izledim.NAC Breda'nın kalecisi "Jelle ten Rouwelaar" gerçekten muhteşem .Den Haag kaleciyi geçemedi geçse 5-6 tane rahat atacaktı.ileride kaleci ihtiyacımız doğarsa gerçekten düşünülmesi gereken bir kaleci bence.
Bu da maçın videosu izlemek isteyenler için görüntü biraz kötü ama bunu bulabildim.
http://www.youtube.com/watch?v=LXBe-MhWbaM

Benimde dikkatimi çekti özet izlerken.Ama 1 maç ölçü olmaz.En azından yarım devre izlemek lazım.Hem zaten kaleci ihtiyacımız yok bana göre.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 20:20
Alıntı yapılan ero_freestyle

sezgin teknik kapasitesi alt seviyede bi futbolcu .. zaten stoper oynamaya alışkın değil .. hep sağ bek veya sol bek oynadı maçlarda .. 

Eray,
Sezgin'in asıl mevki stoper.
Adam yokluğundan sürekli bek oynatılıyor.
Yanlış anlama meraktan soruyorum sadece, bir defans oyuncusunun teknik kapasitesinin ölçütü nedir?
KKŞ
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 20:26
Alıntı yapılan kadirgulen

Alıntı yapılan ero_freestyle

sezgin teknik kapasitesi alt seviyede bi futbolcu .. zaten stoper oynamaya alışkın değil .. hep sağ bek veya sol bek oynadı maçlarda .. 

Eray,
Sezgin'in asıl mevki stoper.
Adam yokluğundan sürekli bek oynatılıyor.
Yanlış anlama meraktan soruyorum sadece, bir defans oyuncusunun teknik kapasitesinin ölçütü nedir?

Katılıyorum , Sezgin Çoşkun'u Gaziantep Belediyespor'dan transfer ettiğimizde sağ bek ve stoper mevkilerinde oynuyordu. Takımdaki sol beklerin yetersizliğinden dolayı Sezgin Coşkun'dan devşirme sol bek yapılmaya çalışıldı , ancak bir çok maçta kaptan yüreğini ve tüm gücünü ortaya koysa da sol bekte oynamayacağı apaçık ortada.
  Teknik kapasite derken de , aslında sadece kapasitesini kasttetiğinizi düşünüyorum.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 20:39
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan ü.evlerispor_ömer5

VOLKAN YAMAN ESKİŞEHİRSPORDA hayırlı ugurlu olsun
ömer diyosa yüzde 51 olmuştur bu iş..

Evet bende katılıyorum ömer dediyse vardır birşeyler.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 20:39
Sezgin, Ömer, Serdar, Serkan Özdemir vs. bunlar 1.Lig topcusudur benim gözümde(!) Bank Asyadayken de bazıları 2.lig futbolculardı. Geçen Sene süperlige çıktığımızda çoğunu Ait oldukları yerde(Bank Asya) bıraktık ama Sezgin ve Serdar hala elimizde..
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 20:47
konu nerden sezgin e geldi bilmiyorum ama
es es arması için canını dişine takan topçularımızdan birisi sezgin'dir bana göre
diğerleri : koray-doğa-kocabey-serdar ve b.ertuğrul'dur
bu isimler takımın kök taşı-iskeleti ve kıdemlileridir
bu lafım diğer futbolcularımızın aleyhine değildir
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 20:49
Alıntı yapılan ESESHAN

Sezgin, Ömer, Serdar, Serkan Özdemir vs. bunlar 1.Lig topcusudur benim gözümde(!) Bank Asyadayken de bazıları 2.lig futbolculardı. Geçen Sene süperlige çıktığımızda çoğunu Ait oldukları yerde(Bank Asya) bıraktık ama Sezgin ve Serdar hala elimizde..

Sevgili kardeşim bende benim gözümde diyorum ki sezgin gerçek yerinde stoperde oynarsa yeri kesin milli takımdır idda ediyorum. Sezgin bu kadronun olmaz ise olmazlarındandır. Serdar için dediğne noktası virgülüne katılıyorum burda seninle hem fikirim. Ayrıca o sizin görüşüzünüz onada saygı duyuyorum....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
mimares Liste gör
Yazar

Taner Apaydın
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:00
Formayı hakkıyla  terleten her futbolcu değerlidir..
gecen sene kemal aslan,serhat akın,bülent bölukbası,ismail güldüren v.b gibi topcuları gördükten sonra Sezgin tam bir süper lig futbolcusudur .

Sevda emek ister...
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:06
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan ESESHAN

Sevgili kardeşim bende benim gözümde diyorum ki sezgin gerçek yerinde stoperde oynarsa yeri kesin milli takımdır idda ediyorum. Sezgin bu kadronun olmaz ise olmazlarındandır. Serdar için dediğne noktası virgülüne katılıyorum burda seninle hem fikirim. Ayrıca o sizin görüşüzünüz onada saygı duyuyorum....

Sezgin her ne kadar kendi mevkisinde oynamasada herhalinden belli olan bir futbol ortaya koyuyor. Örn: Ankara Maçı.  Ayrıca bunca zamandır sol bek oynayan bir futbolcu stopere geçtiğinde ne kadar verimli olur buda tartışılır.. Alışması bayaa bir zaman alıcaktır. Serdar Geçen sezon Gs ve Fb maçlarında tavan yaptı sonra Serdar yok oldu.. bende sizim görüşünüze saygı duyuyorum..
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:12

1.ligde oynadıgımız sezon gözümün önüne geldide birden,Sezgin özellikle Antalya macında ve stoper oynadığı tüm maçlarda deli etmişti beni.Aynı şekilde Korayda tabi.Yani geçen sene başında bende aynı fikirdeydim.Ama bu iki oyuncu kendini o kadar geliştirdi Süper Lige o kadar adepte oldular ki benim için sezonun süprizlerindendi.Sezgin kaptan oldu.Ve sonuna kadar haketti bunu.Hemde defans bölgesinde tek oynamayacağı yer olan sol bekte oynamasına rağmen birgün bile ses çıkarmadan olağanüstü mücadele etti.Başkası olsa çıkıp basına birsürü açıklama yapardı,hoca beni yanlış yerde oynatıyor diye.Volkan Yaman transferi inşallah gerçekleşir.Sezginin oyundaki etkisinin %30-35 artacağını düşünüyorum.Rıza hoca bence onu İst. takımları ile oynanan maçlarda sağ bekte,diğer maçlarda ise stoperde kullanacaktır.Eğer bir stoper alınmazsa tabi.Bu durumda Koray'ı öne atıp kadro derinliğini artıracaktır.

Volkan transferi çok önemli.Bütün taşların yerine oturması demek.Bu da geçen seneye oranla hem hücümda hemde savunmada etkinliğimizin daha da artması demek.Gerçekten çok önemli bir kadromuz var "kağıt üzerinde".Ama futbol sahada oynanıyor.Umarım herşey dilediğimiz gibi olur.Sakatsız,kazasız,belasız bir sezon geçiririz inşallah..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,633 saniyede hazırlanmıştır