eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:05
Yukarı
marlboroman Liste gör
Yazar

UMUT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:08

volkan yaman transferini dün akşam saatlerinde söylemiştim.kaynak doğru çıktığı için çok rahatladım.çünkü forumda sadece sallamak için yazan genç kardeşler var.onları utandırdım üzgünüm:) bu arada ilave bir transfer haberi ankaraspordan stoper mevkiisinde oynayan isveçli futbolcu ,rısp ilede anlaşıldığını öğrendim.(ikiside imza için akşam saatlerinde eskişehirde olacaklar.)

NE KAVGAM BİTTİ NE SEVDAM 1965
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:09
ya bırakın bu batuhan sevdasını ya 50 forvetle mi çıkacağız maçlara biraz düşünceliolun ya takımın forvette sıkıntısı yok hazırlık maçlarındada görüldü ama defans sos veriyor acil adam lazım ama hala batu diyorsunuz ya olmuyor esesliler :)))
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:11
Alıntı yapılan marlboroman

volkan yaman transferini dün akşam saatlerinde söylemiştim.kaynak doğru çıktığı için çok rahatladım.çünkü forumda sadece sallamak için yazan genç kardeşler var.onları utandırdım üzgünüm:) bu arada ilave bir transfer haberi ankaraspordan stoper mevkiisinde oynayan isveçli futbolcu ,rısp ilede anlaşıldığını öğrendim.(ikiside imza için akşam saatlerinde eskişehirde olacaklar.)

Helalin var hani
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:12
Liglerin başlamasına sayılı günlerin kaldığı bu dönemde olası transfer girişimlerinin saklanması, açıklanmaması anlamsız geliyor bana. O nedenle Çağıl Bey başta olmak üzere son transfer girişimleri hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların gelişmeler hakkında forum üyelerini bilgilendirmelerini rica ediyorum. 
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:19

SEZER VE UFUK GALATASARAY'DA

Ufuk Ceylan İle Sezer Öztürk’ün transferlerinde Galatasaray ile anlaşmaya varıldı

Galatasaray, uzun süredir peşinde olduğu iki futbolcu için Manisaspor’la anlaşmaya vardı. Bu transfere karşılık Yaser ve Alparslan bonservisiyle, Aydın ve Fırat da kiralık verilecek.

Sarı-Kırmızılı kulübün yurt içi transferinde uzun süredir peşinde olduğu Sezer Öztürk ve Ufuk Ceylan’da mutlu son. Galatasaray ile Manisaspor arasında krize yol açan ve iki futbolcunun kadro dışı kalmasıyla devam eden sürecin sonunda taraflar nihayet anlaşmaya vardı.

Galatasaray, iki oyuncu için Yaser ve Alparslan’ı bonservisiyle, kaleci Fırat ve Aydın’ı da 1 yıllığına kiralık olarak Manisaspor'a verecek. Bu takasa ek olarak düşük de olsa bir bonservis bedelinin de ödeneceği belirlendi.

Sezer ile Ufuk’un birkaç gün içinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde resmi sözleşme imzalaması beklenirken, Manisaspor yönetiminin de Alpaslan, Yaser, Aydın ve Fırat'la hafta içinde sözleşme imzalaması ve Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın uygun görmesi halinde, bu oyuncuların Pazar günü oynanacak Eskişehirspor maçı kadrosuna alınmaları bekleniyor.

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:24
Alıntı yapılan marlboroman

eğer risp ve yolkan yaman transferi gerçekelşirse gerçekten büyük iş yapmış oluruz saten risp de türkiyedeki nadir hızlı stoperlerden
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:25
Alıntı yapılan ESESLİTURGUT

Alıntı yapılan dr_eses

:)) batuhandan sonra YILDIRAY dada gelişme var.

valla bugün regayip kandilinde azizliğiyle işler acayip tıkırında gidiyor haheheLOL inşallah hakkımızda en güzeli olur bugun eses içinde dua edeceğim Big%20smile

Konuyla fazla bir alakası yok ama bugün Berat Kandili Smile
KKŞ
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:28
Basında 25 Temmuz'da çıkan haberlere bakılacak olursa Risp'in Diyarbakırspor'la anlaştığı ve Diyarbakırspor kampına katıldığı yazıyor?

http://www.aknews.com/tr/aknews/5/57138/
http://www.sppor.com/haber_detay.asp?haberID=3914
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:29
bu risp olayı gerçekmidir. öyleyse volkan yaman ve risple beraber biz baya baya olduk demektir.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,617 saniyede hazırlanmıştır