eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:05
Alıntı yapılan ESES2688

abilrim herkes sölüyorum bu sene mehmet yılmazı unutun böyle bi futbolcu olmıcak  esesimde yada başka bi deyişle hiç bi faydası olmucak hatta takımı tam tanımayanlar koca sezonda bu isimde futbolcumuz olduğunu bile anlamıcaklar
Ankara-ESES TBMM kupasında bir kac Ankaraguclu ile sohbet ettim... bana soyledikleri koca sezon cok kotuydu ancak son 7-8 macta onun sayesinde ligte kaldık... hava toplarında da cok iyi oldugunu ekledi... yani formda bir mehmet her zaman bize yararlı olacaktır...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:05
 Onur,
Bence bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur. Kaldı ki hata yapmaz düzeldi dediğin adam G.Antep'te kampta olması gerekmesine rağmen tatil yörelerinde fink atıyor. Tamam henüz sakatlığı iyileşmediği için belki Antep'e gitmemesi bi nebze kabul edilebilir ama adamların teknik direktörü daha Batuhan'ın yüzünü bile görmediğini söylüyor.
[/QUOTE]

Kadir Bey 17 yaşında bir genci bu kadar çabuk harcamamak lazım. Bizlerde hayatımız boyunca ne hatalar yaptık elbet oda yapıcak. Hareketini savunduğumu sanmayın sadece bu kadar çabuk kestirilip atılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bize hatasından ders aldığını ummak düşüyor ve tekrarlamaması için taraftarın ve camianın büyüklerinin ona yol göstermesini beklemek. keşke bonservisini alabilsek fakat dediğiniz gibi bu pek mümkün görünmüyor. Görüşünüze saygı duyuyorum fakat biraz daha anlayışlı yaklaşmanızı rica ediyorum.
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:06
inşallah başkan istanbuldayken hem volkan yamanı hem batuhanı eskişehire getirir.
ESKİŞEHİR
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:08
Alıntı yapılan ekukrer

Alıntı yapılan ESES2688

abilrim herkes sölüyorum bu sene mehmet yılmazı unutun böyle bi futbolcu olmıcak  esesimde yada başka bi deyişle hiç bi faydası olmucak hatta takımı tam tanımayanlar koca sezonda bu isimde futbolcumuz olduğunu bile anlamıcaklar
Ankara-ESES TBMM kupasında bir kac Ankaraguclu ile sohbet ettim... bana soyledikleri koca sezon cok kotuydu ancak son 7-8 macta onun sayesinde ligte kaldık... hava toplarında da cok iyi oldugunu ekledi... yani formda bir mehmet her zaman bize yararlı olacaktır...
benimde konuştuklarım çok ağır ve teknik olmayan adam geçemeyen biri olduğu yönündeydi şöyle söliyim ben bu adamı çok eskiden biliyorum bu adamın kariyerini süper ligde devam ettirmesinin nedeni galatasaraya trabzondayken rövaşata gol atması oldu ondan sonra başarısını duyan varmı hem mehmet yılmaz değil jaba ön plandaydı ankaragücünde.
ESKİŞEHİR
Yukarı
sem Liste gör
Yazar

Kahin Ahtapot Paul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:08
Bir zamanlar ersin gürelerin başka bir takıma yaptığı yakıştırmayı değiştirerek ;

Küçük(!) galatasaray olma çalışmalarında çok başarılıyız O kadar adamdan gs nin işe yaramazlarını topluyoruz cok güzel
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:09
Alıntı yapılan ESES2688

Alıntı yapılan ekukrer

Alıntı yapılan ESES2688

benimde konuştuklarım çok ağır ve teknik olmayan adam geçemeyen biri olduğu yönündeydi şöyle söliyim ben bu adamı çok eskiden biliyorum bu adamın kariyerini süper ligde devam ettirmesinin nedeni galatasaraya trabzondayken rövaşata gol atması oldu ondan sonra başarısını duyan varmı hem mehmet yılmaz değil jaba ön plandaydı ankaragücünde.

Mehmet bizim maçta çok iyi oynamıştı sanırım 2 gol birden atmıştı...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:10
Alıntı yapılan sem

Bir zamanlar ersin gürelerin başka bir takıma yaptığı yakıştırmayı değiştirerek ;

Küçük(!) galatasaray olma çalışmalarında çok başarılıyız O kadar adamdan gs nin işe yaramazlarını topluyoruz cok güzel
Confused
Volkan Yaman işe yaramaz mı ?
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:11
Batuhan gelsinde her maça farklı forvetler ile çıkalım bi maça ümit-batuhan diğer maça youla-mehmet sonra ümit-batuhan deneriz sonra mehmet-ümit v.s :)
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:12
ya madem okadar iyi ankaragücü neden yeni sözleşme yapmadı madem öyle vasselle süper ikili yapsalardı.inşalalh sizin dediğniz gibi olurda fayda sağlar esesime  aa ne yalan söyliyim hiç umudum yok.
ESKİŞEHİR
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 17:12
Demek Mehmet Yılmaz bir röveşata golünün hatrına yıllardır Süper Ligde oynamış öyle mi?

İçine ettiniz forumun...Bu kadar laubali,bu kadar bilgiden mantıktan uzak şeyler yazılır mı?
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,637 saniyede hazırlanmıştır