eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 08:16
şimdi erkenden uyandım maç var diye viraz nete takılıp kahvaltımı yapıpı ustumu giyip çıkacağım haydi inş. yeneceğizzz
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 09:00
Alıntı yapılan Banderas_26

Alıntı yapılan akanber

Ulaş'ın yerine Birol mevki olarak oynaması zor Tufan demek istediniz veya Birol başka bir mevkide oynayabilir. DEMİŞŞİNİZ

HAYIR BİROLU BİLEREK YAZDIM ULAŞIN YAPTIĞI GÖREVİ RAHATLIKLA YAPABİLECEĞİNDEN ŞÜPHEM YOK TUFANDAN DAHA ETKİLİ BİR OYUNCU OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM

Sanırım şaka yapmışsınız...
Bu iş bu kadar basit değil.Birol orta sahada oynayan bir futbolcu kardeşimiz.
Bu takımda Ulaş'ın görevini en iyi yapacak futbolcuyu Sn.Metin Diyadin hocamız daha iyi bilir.
Bize sadece alkışlamak düşer.

Öncelikle Ulaş'ın yerine Birol'un oynaması oyuncuların mevki özelliklerine göre imkansız gözüküyor.Ulaş'ın yerine kim oynar diye sorarsanız bu maç için büyük ihtimalle Tufan oynayacaktır.Ancak tabi ki takdir Metin Hoca'nındır.
Yukarı
26_ergun_26 Liste gör
Yazar

ergün
Yer: Turkey
  Alıntı 26_ergun_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 10:16
beyler d spor filan vermiyomu ya maçı radyodan dinleyince krize giriyom
Rengine,mazine,ismine aşığız ESESİM...
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 10:38
prof. bir futbolcu gerektiğinde kale de bile oynayabilendir...birol'un kesicilik görevini iyi yaptığını göz önünde bulundurursak ulaşın görevini yapabileceğini düşünebiliriz...bu tamamen konsantrasyon ve prof. gerektirir...bence birol bu işi rahatlıkla yapabilir ama tabii ki metin hocanın tercihi geçerli olacaktır...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 11:00
kurtlukta kanundur düşeni yerler

İstanbul' un en köklü klübü ligin dibine demir atmış vaziyette; açıkçası bu pozisyona üzüldüm. Çünkü, İstanbulspor bizans diye tabir görülen klüpler karşısında vakur duruşunu hiç bozmadan sergiliyor.
Futbolun olmazsa olmazlarından seyirci, stad ve finansman kaynaklarından yoksun İstanbulspor geleceğe ümitle bakması ne derece doğru Question Onu '3' büyüklere sormak lazım.

Bu karşılaşmadan da alnımızın akıyla çıkacağımızı ümit ediyorum. Coşkun ve Sergen' e yine önemli görevler düşecek Tongue
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
blackman_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 11:28

Artık bugün serdarın ilk 11 de oynaması gerektiğini düşünüyorum.Şahsi fikrim forvet ya serdar-ömer ikilisi yada serdar-çoşkun ikilisi olması yönünde.Çoşkun nerdeyse her hafta ilk 11 de çıktı sahaya onun için metin diyadin pek kesmez gibi gelio.Ömer bence isteneni veremedi bir türlü.Biraz dinlendirilmesi gerekli.Artık serdarın oynaması gerekli.Çok iyi bir fiziği var kolay kolay yıkamıyo defans serdarı.

Esesim iyi futbolla bol golle maçı kazansa bu akşam keyfimize diyecek bişe olmasTongue 
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
EsEs. Liste gör
Yazar

Hamdi Koseoglu
  Alıntı EsEs. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 11:34
 Açıkcası ben bu duruma üzülmüyorum MuratN.Futbolun olmazsa olmazlarından finansman kaynağını zamanında yaşamış bi klübden bahsediyoruz.O İstanbulspor'ki ;beni burada 0-0 biten bi maç sonunda Konya'daki çıkma maçlarına yollamıştır...UNUTMA UNUTTURMA ...kanunundan yola çıkarak düşene bi tekmede ESES'DEN OLSUN..
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 11:39
Alıntı yapılan blackman_26

Artık bugün serdarın ilk 11 de oynaması gerektiğini düşünüyorum.Şahsi fikrim forvet ya serdar-ömer ikilisi yada serdar-çoşkun ikilisi olması yönünde.Çoşkun nerdeyse her hafta ilk 11 de çıktı sahaya onun için metin diyadin pek kesmez gibi gelio.Ömer bence isteneni veremedi bir türlü.Biraz dinlendirilmesi gerekli.Artık serdarın oynaması gerekli.Çok iyi bir fiziği var kolay kolay yıkamıyo defans serdarı.

Esesim iyi futbolla bol golle maçı kazansa bu akşam keyfimize diyecek bişe olmasTongue 

Ben de sizinle aynı düşünceleri paylaşıyorum,bence de Serdar artık bu maçta oynamalı ikli tercihim ise Serdar-Coşkun ikilisi, Coşkun zaten sadece Antalyaspor maçında görev almadı.
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 11:42
artık şans bizden yana dönsün, rakiplerimiz şanslı galibiyetler alıyo, biz ise tam tersi... günlerdir bu maçı düşünüyorum, puan kaybetmezsek harika olacak...
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 11:44
şimdi maça gidiyorum inş. kazanacağız. eseses kikiki eski eski ess
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır