eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 23:28

İnternet sitesine baksana tıkılıyorsun  2 dakika sonra açılıyor. Yazılan haberlerden ÖSS'ye hazırlanan gençler için anlatım bozukluğu kitabı çıkartılır. Boş tribünleri göremeyen, bilet fiyatlarının pahalı olduğunu anlayamayan yönetime ben bir şey söyleyemiyorum artık.

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 23:28
bu maçta kayıbın hiçbir açıklaması olamaz .şimdiden teknik heyet ve futbolcular ona göre kendilerini ayarlasınlar eğer şampiyon olmak istiyorlarsa henüz oturmamış istanbulsporu ,gidip istanbuldada olsa yeneceksinki avantaj salıyasın
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 23:53
İstanbul dan galip gelirsek biletler 20 olmasın,10 da olmasın,15 olsun ama turnikeler kuyrukları uzatmasın zira sıraya girip kızıpta çıkanlarıda çok görüyoruz.Girişlerde 3 turnike var ama 2 si çalışıyor,1 giriş kapalı.giriş hem pahalı hemde bekle,parayla rezil olma durumları bu olsa gerek...
Son Diyarbakır maçında,Aziz Bolel kapısından giriyoruz,3 turnike var ama ikisi çalışıyor.
Bu Taraftara işkence çektirmekten başka birşey olamaz.Diğer kapıları bilmiyorum...Dead
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
lonal Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Madagascar
  Alıntı lonal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 00:07
Alıntı yapılan SRKN

Alıntı yapılan esescon_26

Alıntı yapılan lonal

macin inonude olacagi veya buyuk ihtimalle inonude olacak tarzinda bi aciklama var mi?herkes inonu ye odaklanmis!

tamam iyi güzel birşey yazıyorsun ama eklediğin llink bura da günlerdir duruyor,bu muahebbetin kaynağı zaten verdiğin link.

Linkteki haberde tam tosbalık yani :)
haber başlığına bak içeriğe bak !! siteyi ilkokul mezunlarınamı teslim ettiler acaba
Harbi bu linkte de hic bir kesinlik yok cok sacma isler...
www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 00:19
Alıntı yapılan kadirgulen

[QUOTE=tarık]istanbul da basket maçları bile 20-25 lira.
 17 yıldır İstanbuldayım aşağı yukarı bütün takımların basket maçlarını izledim Avrupa Kupası maçları hariç 20 liraya bilet görmedim...Onu da bırak 5 i geçtiğini çok nadir gördüm...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 00:28
Saffet Sancaklı'nın yaptığı fırsatçılıktan başka bir şey değildir...Geçen sene  Galatasarayın bjekeyle Samiyen de oynadığı maçın biletleri 15 liraydı...Kartalsporun biletleri 5 lira (onlar da bize biraz kastırıyor ama bu kadar değil)... Kasımpaşa'nın olimpiyata gelebileni beleş alıyorlar zaten...Yani piyasa böyleyken adam neye göre 20 lira bilet yapıyor...Büyük takım olmaının dezavantajları herhalde...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 00:31
Alıntı yapılan tatarinho

Saffet Sancaklı'nın yaptığı fırsatçılıktan başka bir şey değildir...Geçen sene  Galatasarayın bjekeyle Samiyen de oynadığı maçın biletleri 15 liraydı...Kartalsporun biletleri 5 lira (onlar da bize biraz kastırıyor ama bu kadar değil)... Kasımpaşa'nın olimpiyata gelebileni beleş alıyorlar zaten...Yani piyasa böyleyken adam neye göre 20 lira bilet yapıyor...Büyük takım olmaının dezavantajları herhalde...

Kartalspor bu hafta Sakaryaspor maçında 20 YTL. yapmış Sakarya tribünlerini. Dolayısı ile kendi tribünleri de o fiyataymış.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 00:59

Kartalspor bu hafta Sakaryaspor maçında 20 YTL. yapmış Sakarya tribünlerini. Dolayısı ile kendi tribünleri de o fiyataymış.
[/QUOTE]
Kusra bakmayın da biri size baya yanlış bir bilgi vermiş...Ben ve açığa giren herkes Kartalspor Sakaryaspor maçını 5 LİRAYA izledi...Kapalıya girenlerse 10 LİRAYA...Sakaryaspor tarafını bilemeyeceğim...Bunu Kartalspor yönetimi her maç yapmakta...Giresun maçında da Kartalspor açık tribün bilet fiyatı 5 lira, Giresunspor tarafı 10 liraydı
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 01:27
macin farkli bir stada alinacagini dusunmuyorum sirf biz istedik diye olmaz bu is. oncelikle unutmayinki mac inonude oynanirsa istanbulspur bejeka ya kira vericek, bu kiradan daha fazlasini kazanmalari lazimki maci oraya aldirmak istesinler. bizimde 10 bin kisiyle istanbula gidicegimizi sanmiyorum sonucta mac ne sampiyonluk maci nede baska bir onemi var. ehh sivas yada giresun gibi komple istanbulada gocmemisiz. bu yuzden biz istanbulun maclarini oynadigi stadta oynariz gene.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 07:04
rahat  yeneriz
tayfun
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır