eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
Online Durum: Offline
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 17:27
beşiktaşlıların ağzından tvlere mail atan renktaşlarımı kınıyorum...söyledikleriniz(dayak yeme ve şampiyonluk kutlayamama) doğruda olsa bunu beşiktaşlıların ağzından söylüyo gibi göstermeniz sizi(dolayısıyla bizi) sanalcı ve yalancı konumuna düşürür...attığınız sopalarıda yalan maillerinizin anlaşılması durumunda milletin gözünde yalan konumuna getirir...düşünsenize atıyorum sakaryada yaşayan bi renktaşımız illaki forma,atkı yüzünden zorluk yaşamıştır sakaryalının tekide çıkıp bizim ağzımızdan "sakaryalılar bizi çok kötü dövdü ağzımı burnumuzu kırdı" diye mail atıyor...ne dersiniz bu arkadaşa?
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 17:37
Bence mail gayet zekice.Sonuçta verilmek istenen bir mesaj var.Bu da ne şekilde verilirse verilsin yeter ki verilsin.Bugün şampiyonluk kutlatırsak yarın bu iş dernek oluşumlarına,çarşı eskişehir oluşumlarına kadar gider.Bu da hem bizim adımızı lekeler hemde belki EsEsli olacak kardeşlerimizin o takımların taraftarı olmasına sebep olabilir.Eskişehirde kafalarına göre gezemeyeceklerini bilmeliler.Akşam caddeye çıkan gurbette bizlerin yüzünü güldüren her kardeşimize helal olsun diyorum.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 17:44
Alıntı yapılan scarface_hkna

Bence mail gayet zekice.Sonuçta verilmek istenen bir mesaj var.Bu da ne şekilde verilirse verilsin yeter ki verilsin.Bugün şampiyonluk kutlatırsak yarın bu iş dernek oluşumlarına,çarşı eskişehir oluşumlarına kadar gider.Bu da hem bizim adımızı lekeler hemde belki EsEsli olacak kardeşlerimizin o takımların taraftarı olmasına sebep olabilir.Eskişehirde kafalarına göre gezemeyeceklerini bilmeliler.Akşam caddeye çıkan gurbette bizlerin yüzünü güldüren her kardeşimize helal olsun diyorum.

iyi hoşta eskişehirde şampiyonluk kutlanmadığını cümle alem biliyor reklama yada bilgi verme gibi bi gayemiz olduğuna inanmıyorum...ki bu zamana kadar böyle bi olaya girişmesekte yapılanlar basında yeterince yer aldı bugüne kadar...yani bu olayın bize bir getirisi olamaz ama burayı okuyan beşiktaşlılar mailin eskişehirliler tarafından atıldığını öğrenip bizim kolpa olduğumuzu düşünmesine sebep olabilir...hatta dahada ilerisini düşünürsek bunlar nasıl olsa kolpa ben çarşı eskişehiri kursamda bişey yapamazlar gibi bir düşünceye itebilir onu...

ayrıca mesaj verilsinde ne şekilde verilirse verilsin düşüncene tam olarak karşıyım...bazı şeyler onurlu bir şekilde yürütülmelidir.ben taraftarımıza vurulacak yalancı,kolpa yaftasını kaldıramam
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 20:30

Bence de eskişehirde zaten şampiyonluk kutlaması yapılamayacağını futbolla biraz ilgisi olan herkes bilir  , böyle şeyler doğru mail attığımızda o maillerin inandırıcılığını azaltır yapıyorsun madem böyle birşey deşifre etme ;

Neyse sonuçta eskişehirspor gibi şehrimizin değerlerine sahip çıkmaya devam ettiğimiz sürece bileğimizi kimse bükemez Wink
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 20:41
ya fotolar varsa böyle porsukda yüzen yanık beceke formaları filan paylaşırsanız güsel olur
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 20:52
gidin ist  kutlayın
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 20:55
Eskişehirli olupta İstanbul takımlarını tutanlara şaşarım.Hadi yurtdışı karşılaşmalarındaki desteği anlarımda süper ligde Takımı olan Eskişehirin ES-ES ten başka takımımı olurmuş kardeşim.
 İyisimi İstanbul ligi kurulsun,Piyasada ne kadar istanbul takımı varsa toplasınlar,onlarda kendi kendine çalıp oynasınlar.
  Fatih Terim hocada nasılsa istanbul takımlarından oyuncu seçmeyince içi rahat olmuyor,onuda İstanbul liginin patronu yapsınlar,karmanın başına geçsin.
   Sizi hazırcılar sizi,siz hiç inegölde buldanda,yalovada maçmı izledinizki Es-Esli olmanın çilesini bileceksiniz.Geçersiniz tv nin başına yumuşacık koltukta elinde gazozun yada biranız fener,bjk,gs yalakalığı yaparsınız.
Hala Eskişehirli ve Eskişehirsporlu olmanın ne kadar gururlu olduğunu anlamaktan yoksunlarsa ben daha ne diyeyimki kardeşim.

1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 21:02
anca uefa yada şampiyonlar ligini alırlarsa o zaman kutlatabiliriz belki
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 21:03
Alıntı yapılan yankee2222

desene abi 100 sene daha kutlayamayacaklar...LOL
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Yer: Turkey
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 21:06
Alıntı yapılan yankee2222

gs nin yıllar önce  xamax maçında köprü başı trafiğe kapatılacak kadar kutlamalar olmuştu... ama bu bir milattı ve türk futbolunun talihini yendiği maçtı bence..(her ne kadar gs den nefret etsemde)
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır