eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Online Durum: Offline
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 14:07
bende bi yazı espartadan memlekete gelirken görüyorum hep bu hasanpolatkanın üstünden askeriyenin ordan yukarı doru giderken duvarda kocaman carsı pazar yazıyo uyuz oluyorum hiçmi yok orada bi esesli gelldiiimdede olursa zatn gidip boya badana yapıcam askeriyenin duvarı aama gidip gündüz vakti o duvarı boydan boya temizliyeceğimmAngry
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 14:14
ha birde bu kuyumcuların olduugu yerde bu hani bitki mitki satıyolardı orada ceyizcilerin oldugu kısımda ufak bi dükkan akbankın tam caprazında kalıyodu orası bizans ürünleri satıyodu ben eses bayragı aldıgımda rica etmiştim en öne bizim ürünleri koymustu orasıda bi kontrol edilmeli bence;) eskişehirden cok bizans ürünü vardı
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 14:32
Alıntı yapılan kzlckl

arkadşlar iki gündür okuyorumda bazen gülüyorum ya biz yıllardır burlara hiç yazmadan zaten hep caddedeydik fakat burda yazanların çoğu  anca galyana getirmekle yazı yazmakla kalıyo bakalım bu akşamda görcez burada yazıpta caddeye pazara cıkan kaç kişi olacak ...

Smile

Nefer
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 14:41
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan Fatih_26

beyler duvarlara çarşı yazmışlar bizlerede küfür.gelip geçtikçe sinir oluyorum.şehitliğin ordaki trafoda var bi tane

50 yaşındaki hüsnü abi 2 kattaki bck bayrağını indiriyor tek başına sen şikayet ediyorsun. Hiçbişey yapamasan alırsın yarım kilo kireç bir kova boyar gidersin.

Yani...

En sinir olduğum şey bu.Onların oraya buraya yazmaları ne kadar acizlikse,bunları bir kutu sprey boya alıp karalamak yerine burada şikayet etmek de o kadar acizliktir.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 14:43
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

bende bi yazı espartadan memlekete gelirken görüyorum hep bu hasanpolatkanın üstünden askeriyenin ordan yukarı doru giderken duvarda kocaman carsı pazar yazıyo uyuz oluyorum hiçmi yok orada bi esesli gelldiiimdede olursa zatn gidip boya badana yapıcam askeriyenin duvarı aama gidip gündüz vakti o duvarı boydan boya temizliyeceğimmAngry

Halledildi onlarWink
KoreoESES
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 15:01
8taşlılar kutlama yapsınlar bakalımLOL
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
Yer: Turkey
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 15:38
Geçen sene eşim ve kızkardeşimle baya bi istanbul yalakasını korkutmuştuk. Ellerinde kendi bayrakları ile ESES çekmeleri de cabası. Bu sene kadromu daha genişleteceğim. Annaannemi de alıp arabayla Mithat Körler eşliğinde turlayalım bakalım...
Şiddete hayır!
Güzellikle !
Caddedekileri ise genç arkadaşlara havale ederim.
Polatkan bizim, vermem...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 19:54
Alıntı yapılan Darkevil_26

kardeşim forman ve atkın olmasın...  Paket olursun anında bişey yapmasan bile senden bilirler :)
Hiçbirşey olmaz...Paketlemek o kadar kolaymı...
Elbette taşkınlık yaparsan kolay ama EsEs diye bağırana kim ne diyebilir ;)
Bekliyoruz 2 saat kaldı :)
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 20:21

Kardeşlerim abilerim biz uzakta olsakta içimiz rahat çünkü biliyoruzki şehrimiz emin ellerde müslüman mahallesinde salyangoz sattırmayız...

Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 20:24
Şimdi Eskişehirde olmak vardı be..
Ne güzel kafa dinlerdik. Sessiz Sakin.. Smile
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır