eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

kombine kartlar satılmaya başlasın

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:50
Alıntı yapılan kubiliq

bu sene kombine almakla zarar ettik aslında,

Bu sene kombine alanlar oldukça karlı bence sadece 3 maç 150 tl..
Geriye 14 lig 2 de kupa maçı kalıyor ki büyük bir bölümünde 25 tlydi.

En ucuz 5 tl oldu biletler ama ondada herkes bilet bulamadı ki
Kombineliler oldukça şanslıydı . Hiç bilet peşine düşmeden gelip girdiler.
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 20:02
Kombine alanlar zararda. Tüm maçların toplamı 435 lira ediyor. Kombineler 480 liraya satılmıştı.
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 20:10
Alıntı yapılan ases

Kombine alanlar zararda. Tüm maçların toplamı 435 lira ediyor. Kombineler 480 liraya satılmıştı.

ben 380 olmuştu diye hatırlıyorum ama en başta 480 den almışta olabilirsiniz tabi...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 20:18
  Bilet ve kombine fiyatlarına sürekli eleştiri getiren taraftarı olan bir takım nasıl başarılı olsun ? Kocaeli 10 ytl'ye bilet sattı çoğu maçta.200 ytl'ye de kombine.Bir bilete , bir kombineye 2 kişi girdi.Sonuç 50 trilyondan fazla borcu olan küme düşmüş bir kulüp.
 Ben de üstü açık olan bir tribüne yıllık 500 ü çok görüyorum ama verdiğim zamanda kazıklandığımı hissetmiyorum.Kulübüm için eğer verebiliyorsam 1 liralık gazoza 100 lira verebilirim ve vermeliyiz.Taraftarlığı tüketicilikle eş değer hale getirmeyin.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 20:29
Alıntı yapılan serhattunga

Bilet ve kombine fiyatlarına sürekli eleştiri getiren taraftarı olan bir takım nasıl başarılı olsun ? Kocaeli 10 ytl'ye bilet sattı çoğu maçta.200 ytl'ye de kombine.Bir bilete , bir kombineye 2 kişi girdi.Sonuç 50 trilyondan fazla borcu olan küme düşmüş bir kulüp.
 Ben de üstü açık olan bir tribüne yıllık 500 ü çok görüyorum ama verdiğim zamanda kazıklandığımı hissetmiyorum.Kulübüm için eğer verebiliyorsam 1 liralık gazoza 100 lira verebilirim ve vermeliyiz.Taraftarlığı tüketicilikle eş değer hale getirmeyin.

Tebrikler yaklaşımınız için.
Fakat, kombine kart fiyatı ile sezonun toplam bilet fiyatı arasında bir mantık olması gerekiyor. En azından, ikisinin eşit olması lazım. Aksi takdirde ilerki sezonlarda kombinelere ilgi azalacaktır.
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 20:52
kombine 250 veya 200 olsun:
sonra hacettepe maçı bile isterse 70 lira olsun farketmez. yeter ki makul fiyata kombine satsınlar.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 21:00
bursasporun lige cıktıgı gibi kombinbeyi ucuz tutcaksın tüm kombineler satılacak
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:01
Alıntı yapılan OsMaNGaZi

Alıntı yapılan umutes

hangi ligin kombineleri satılacak??? bu kadar gevşemeyelim, önce ligde kalalım...
Sen puan Durumunu İnceleyip Kimin Kimle Oynadıgına Bakmadıysan O senin Sorunun..

ne demek bu? ayrıca bana "sen" diye hitab etmeye yaşın müsait mi?
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:29
Neredeyse her topicte bir ikili tartışma oluyor yakışmıyor bizlere diğer kişilerin forumumuzu küçümsemelerine neden oluyor..Unhappy
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:37
Alıntı yapılan mmt26

Alıntı yapılan ases

ben 380 olmuştu diye hatırlıyorum ama en başta 480 den almışta olabilirsiniz tabi...

Önce 480 açıklandı sanıyorum satılanlar da oldu,ancak daha sonra tepkiler sonucu 380'e indi.
Bu arada kombineler satılmaya kesinlikle başlamasın,önce yönetim değişsin,bu yönetime artık kuruş para harcamayalım.Çünkü verdiğimiz paraların nereye gittiği belli değil.Benim formaya verdiğim,atkıya verdiğim,kombineye verdiğim,piyango biletine verdiğim paralar topçulara gitmiyorsa nereye gidiyor önce bunu açıklasınlar,sonra defolup gitsinler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır