eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Körfezin Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KKŞ-gs maç organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 03:55
Alıntı yapılan Baba

Bu alkışlar II. defa BKŞ'ye şakayla karışık çakan Hüsnü Bey'e

Anlamışsın, şakayla karışık olduğunu,
koca İstanbulda senden başka alınan yok.
Rahatsız olduysan, güle güle büyüt çocuğunu.

Confused
# Direnmüdavim....

Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 09:17
Hüsnü Abi,

Mutlaka alınan olmuştur da senin büyüklüğünden sesini çıkarmak istememiştir. BKŞ olarak tüm gurbet oluşumlarımızın, tribün gruplarımızın, derneklerimizin yaptığı organizasyonlarla gurur duyduk. Duymaya da devam edeceğiz. Tatlı rekabet güzeldir; başarıyı getirir. Eğer ortada bir başarısızlık varsa bunu sizin gibi yıllarını bu uğurda harcamış birinden öğrenip düzetlmek görevimizdir. Ama şakayla karışık değil de yapıcı bir şekilde olursa kimsenin hevesi kırılmamış olur.

Saygılarımla... 
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 09:35
Alıntı yapılan kadirgulen

bir arkadaş vardı, ismi suat mıydı neydi hani şu çavuş olan. nerelerde hüsnü abi bu zat-ı muhterem? Tongue
bahadır abi, her zamanki gibi gebzeden binsek sıkıntı olmaz değil mi?

Zat-ı muhteremin cicim ayları geçeli yıllar oldu ama hala aynı.Gebze'den alacağız sizi
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 09:59
BKŞ'yi ağzına alma...
KKŞ ile ilişkilerimizi de bozma!
Bak bir bok atmak espiri mahiyetinde nasıl gerdi bizi değil mi? Oysa Onur'un Ömer'den bir farkı yoktur bizim için. Bahadır ile Tolganın mizacının birbirine ne kadar çok benzediği gibi... Birlikte maça giden, omuz omuza veren insanların aynı tribünde gerilim içinde maç izlemesi kimseye bir şey kazandırmaz. Bak, ben sana sert çıktım diye önce İbrahim ardından Ömer müdahil oldu... Neden? Senin bir tek cümlen, bize o otel ziyaretini iptal ettirme Hüsnü ağabey...
"Ağabey" diyorsam ağabey ol lütfen... Ama olamıyorsan söyle...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
serkanes26 Liste gör
Yazar

Serkan
  Alıntı serkanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 10:25
Alper Bey Hüsnü abiyi uzun zamandır tanırım. Onun tarzı bu. Eminim söylediklerinde sizi ve bkş'yi rencide etmek gibi bir niyeti olamaz.
Çünkü Hüsnü abi BKŞ için eskişehir den kalkıp tren organizasyonlarına katılıp tekrar Eskişehir'e dönen bir insan.
Söylemlerinde art niyet aramayınız.
Kimsenin kimseyle bozuşmasını iztemez ve içinde zerre kadar kötülük barındırmaz.
Saygılarımla...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 10:28
Tamam Serkanım, dediğince..Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 10:30
Defalarca söyledik, konuştuk yazdık, şu forumda birbirimizi kıracak laflar etmeyelim. Şakanın dozunu iyi ayarlayalım diye. Bu forum sayfalarında birbiri ile cebelleşen herkes oturup konuştuğu vakit mutlak surette can ciğer olur. Bunu örnekleriyle senelerdir yaşadım yaşamaya devam ediyorum. Kocaeli'de Pehlivan'ın teknesinde tanıdığım ve tanımakla da büyük bir mutluluk ve şeref sahibi olduğum Hüsnü abimiz bi tarafta, Hüsnü abinin her insanın dayanması mümkün olmayan şaka yollu giydirmelerine tahammül edemeyen, BKŞ'nin kurucularından, Eskişehirli olmadığı halde yüreği ESES sevgisinden başka bir sevgi görmeyen Alper kardeşim bir tarafta....

Alper kardeşime bir kaç kez "Sus" dedim doğrudur. Çünkü Hüsnü abiyi çok yakın tanırım, ne kadar nüktedan olduğunu bilirim. Bunun içindir ki, bu şaka yollu giydirmeleri karşısında Alper gibi pek çok arkadaşıma "sus" dedim çünkü demem gerekiyordu. Sağolsun onlar da bizi adam yerine koyup sustular.

Ne var ki, şu yazılanları okuyunca Alper'in neden "sus"madığını anladım ve hak vermedim değil.

Hüsnü ağabey sen bizim büyüğümüzsün, bugüne kadar yapmış olduğun tüm şaka yollu giydirmelere eyvallah, bunları ne amaçla yaptığını, kötü bir niyetinin olmadıgğını en iyi bilen kişi olarak sana olumsuz sözler ile karşılık verenlere hep "susun" dedim... Ama abiciğim bu kadar da şaka yollu giydirmenin bir anlamı yok. Üstelik de BKŞ ve KKŞ gibi gurbet oluşumlarının iki önemli kurumunu karşı karşıya getirir bir şekilde yapılmasının bir alemi yok.

Sen de çok iyi biliyorsun ki, her iki oluşum da bugüne kadar pek çok sıkıntı yaşamış olsa da diğer oluşumlara, hatta kendilerinden şu an çok iyi durumda olan oluşumlara dahi önderlik etmişlerdir. Her iki oluşumun içinde de birbirinden kıymetli canlarımız ciğerlerimiz vardır. Şimdi bir de görüyorum ki, senin şaka yollu giydirmen sayesinde bu iki oluşuma mensup iki kardeşimiz karşılıklı yazışmaya başladılar.  Tek ümidim her iki oluşum mensuplarının da sağduyulu davranıp bu tartışmayı uzatmamalarıdır. Eğer uzarsa da bunun tek sebebi sizin şaka yollu giydirmeleriniz olacaktır.

Bu arada BKŞ takımın GS maçı öncesinde istanbul'daki tüm konaklama bilgilerine sahiptir. Alper kardeşimiz Rıza hoca ile birebir görüşme yapmıştır. Ancak etkinliğin netleşmemesinin tek sebebi Rıza Hoca'dan gelen "protokol ziyareti" isteğidir. Burada insanlar 2 gündür ziyaretin ne şekilde yapılması gereği üzerine tartışıyorlar. Rıza Hoca'nın isteği doğrultusunda kontrolsüz bir şekilde orada kalabalık oluşmaması için buraya bazı bilgiler aktarılmamıştır.

Bugüne kadar her zaman büyük bir sevgi saygı duygusu ile gönlümde yeri olan sevgili Hüsnü ağabeye buradaki tutumundan dolayı üzüntülerimi belirtir, tüm arkadaşlarımdan bu tartışmayı uzatmamalarını rica ederim...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
serkanes26 Liste gör
Yazar

Serkan
  Alıntı serkanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 10:34
Eyvallah abi;
hoşgörü va sağduyu ESkişehirspor sevdalısı birinin en yüksek vasıflarındandır.

Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 10:37
Şimdi hem Çibörek Yaşar'ın oğlu, yani benim hemşerim, hem de canım ciğerim Alper kardeşim kendilerine yakışanı hemen şimdi burada yapsınlar... Bekliyoruz her iki değerli ağabey ve kardeşimizi....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 10:46

Yaşasın ESKİŞEHİRSPOR.
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır