Sayfayı yazdır | Close Window

KKŞ-gs maç organizasyonu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Forum Açıklaması: İzmit/Kocaeli ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1881
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 02:02
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: KKŞ-gs maç organizasyonu
Gönderen: khan
Konu: KKŞ-gs maç organizasyonu
Gönderi tarihi: 16/Mar/2009 saat 11:21
Haydi beyler destek zamanıdır.Foruma üyeliği olmayanlara duyuralım.Araç muhtemelen Gölcük'ten kalkar.

1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Yanıtlar:
Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 16/Mar/2009 saat 13:33
gidecek arkadaşlara iyi yolculuklar. bizim olduğumuz maçları hep kazandık umarım yine aynısı olur.pazar günü çalışıyorum bahadır. izin olayıda çok zor şu ara,zorlayacağım yinede.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderi tarihi: 16/Mar/2009 saat 20:01
1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba
4.Anıl
5.Anıl
6.Murat

-------------

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 16/Mar/2009 saat 20:10
7-Said

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 17/Mar/2009 saat 00:26
8 - Hüsnü

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: esaf
Gönderi tarihi: 17/Mar/2009 saat 00:30
Alıntı yapılan khan

Haydi beyler destek zamanıdır.Foruma üyeliği olmayanlara duyuralım.Araç muhtemelen Gölcük'ten kalkar.

1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba

hafta sonu golcukteydim. son macında etkisiyle eses atkımı yanıma almadan gittim. ama oraya gidince cok sasırtıcı manzaralar gordum.
1 eses yazılı bir murat 124
2 eses atkılı bir tartıcı cocuk.
ilginc geldi...

-------------

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?

Gönderi tarihi: 17/Mar/2009 saat 13:34
1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba
4.Anıl
5.Anıl
6.Murat
7.Said
8.Hüsnü
9.Yücel akay
10.Gökhan
11.Sivri

-------------

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 17/Mar/2009 saat 17:17
12.alikan
13.serdar
14.oğuzhan

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderi tarihi: 17/Mar/2009 saat 20:01
Arkadaşlar sayımıza göre araç ayarlayacağız.20 kişiyi geçeresek play off maçlarına gittiğimiz aracı tutacağız.Bu aracın fiatı 300 tl .15tl adam başı olur.

Ayrıca biletler çıktığı gün Ncity alışveriş merkezinden alabiliriz.

Sayımız netleştiğinde aracın nereden kalkacağı nerede duracağını burada açıklayacağım.

1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba
4.Anıl
5.Anıl
6.Murat
7.Said
8.Hüsnü
9.Yücel akay
10.Gökhan
11.Sivri
12.alikan
13.serdar
14.oğuzhan
15.Yücel
16.Yücel

-------------

Gönderi tarihi: 17/Mar/2009 saat 20:44

1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba
4.Anıl
5.Anıl
6.Murat
7.Said
8.Hüsnü
9.Yücel akay
10.Gökhan
11.Sivri
12.alikan
13.serdar
14.oğuzhan
15.Yücel
16.Yücel

KKŞ bumudur ? Elbette değildir..

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 17/Mar/2009 saat 21:32
kambersiz düğün olmaz Smile

17-kadirgulen
18-kadirgulen

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 17/Mar/2009 saat 22:30
bahadır abi pankart işi ne olucak varmı KKŞ . ye ait bir pankartımız yoksa yapılıcakmı ?

-------------

Gönderen: red_flash26
Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 01:52
19-Mehmet(?)
Bende gelmek isterim.Takımımıza destek olmak ve kkş lilerle tanışmak için iyi bi organizasyon:) ama şimdilik kesin değil...1-2 gün içerisinde kesin sonucu belirtirim....

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşeği...
:::KOU:::
Aramızdaki Mesafe arttıkça katlanıyor sana olan sevgimiz....

Gönderen: saint
Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 02:16
Alıntı yapılan khan

benim bildiğim o araç gölcük'ten kalkar kasımpaşa'da iner, konvoyla sami yen'e gider ;)

-------------
Yiğitsen Uslandır Beni

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 06:19
Alıntı yapılan 26esesalikan

bahadır abi pankart işi ne olucak varmı KKŞ . ye ait bir pankartımız ?

KKŞ pankartları çok değerli olduğu için, kapanın elinde kalıyor, ölene kadar boyarız. Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 06:24

Khan başkanım Kocaelide otel ziyaretini ÜÇ DAKİKADA nasıl örgütledin bir anlatsana,
bazı arkadaşlar ÜÇ GÜN oldu, daha takımın İstanbulda kalacağı oteli öğrenmeye çalışıyorlar.

Clap

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 09:04
Abi otobanda ESES otobüsünü görünce,Köseköy mevkkinnden istikamet aldık.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 09:05
1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba
4.Anıl
5.Anıl
6.Murat
7.Said
8.Hüsnü
9.Yücel akay
10.Gökhan
11.Sivri
12.alikan
13.serdar
14.oğuzhan
15.Yücel
16.Hakan
17.Emre
18.Kadirgülen
19.Kadirgülen

-------------

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 18:15
Alıntı yapılan khan

Abi otobanda ESES otobüsünü görünce,Köseköy mevkiinden istikamet aldık.

Öyleyse çiçek (buket) önceden hazırmış,
peki o kadar kısa sürede KKŞ lileri nerede buldun ?
Yoksa onlar da bir gün önceden bagajına kamp mı kurdular ?

LOL

Khan başkanım, örgütlenme konusunda benden iyisin, ben bunu artık kabullendim..

Clap

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 18:31
Alıntı yapılan hüsnü

bahadır abi pankart işi ne olucak varmı KKŞ . ye ait bir pankartımız ?

KKŞ pankartları çok değerli olduğu için, kapanın elinde kalıyor, ölene kadar boyarız. Smile
Big%20smileabicim kocaeli maçında KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ yazdık stada soktuk astık .!
fakat yenilip o sinirle staddan çıkınca pankartı orda unuttuk sonra ne oldu kim aldı bilmiyorum EmbarrassedBig%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 21:56
1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba
4.Anıl
5.Anıl
6.Murat
7.Said
8.Hüsnü
9.Yücel akay
10.Gökhan
11.Sivri
12.alikan
13.serdar
14.oğuzhan
15.Yücel
16.Hakan
17.Emre
18.Kadirgülen
19.Kadirgülen
20.Dayı

-------------

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 21:58
Khan başkan, özel mesaj kutunu temizle...

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 22:03
Sayımız 30'u bulurdu ancak özel işi olup erkenden kendi araçlarıyla gidecek olanlar var.
Tango26 için bu maçtan galip ayrılmak istiyoruz.Muhtemelen maç saatinde çocuğu doğacak.

Arkadaşlar kalkış yerimiz: Değirmendere Migros
Kalkış saatimiz                : 13:30
İzmit durağımız               : Carrefour otoparkı

-------------

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 22:09
Alıntı yapılan khan

Tango26 için bu maçtan galip ayrılmak istiyoruz.Muhtemelen maç saatinde çocuğu doğacak.

Bugünlerde çocuk sahibi olanlar çocuklarına İstanbul ismini veriyor, sakın haaaa.
Tango sen gel maça, benim küçük kardeşim doğduğunda Çiğbörek Yaşar ESES maçındaydı.

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 22:18

Gel KörfESin Kırmızı Şimşekleri geel... BKŞ, sizi bekliyor... Omuz omuza... 

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 23:01
bir arkadaş vardı, ismi suat mıydı neydi hani şu çavuş olan. nerelerde hüsnü abi bu zat-ı muhterem? Tongue
bahadır abi, her zamanki gibi gebzeden binsek sıkıntı olmaz değil mi?

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 23:25
Alıntı yapılan hüsnü

Khan başkanım Kocaelide otel ziyaretini ÜÇ DAKİKADA nasıl örgütledin bir anlatsana,
bazı arkadaşlar ÜÇ GÜN oldu, daha takımın İstanbulda kalacağı oteli öğrenmeye çalışıyorlar.

Clap

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap (Bu alkışlar II. defa BKŞ'ye şakayla karışık çakan Hüsnü Bey'e)
Bizim ne içerdeki ne gurbetteki dernek, grup, oluşumlarla rekabetimiz olur. Biz herkesi kucaklarız. Bahadır ile bir defa deplasmana gittim, canım ciğerim oldu emin olun. Ama sizin BKŞ ile ilgili yorumlarınız beni olağanüstü rahatsız ediyor.
İlkinde Selahattin ağebey "Sus!" dedi "Büyüktür" deyip sustum. Ama büyük de büyüklüğünü bilmeli değil mi Hüsnü Bey? Bir daha sakın BKŞ'yi ağzınıza almayın! Samimiyet ile saygısızlık ince bir çizgidir, değil siz, hiç kimse BKŞ'ye karşı saygı sınırını aşamaz. Ağabey'den beye geldim, isminizle hitap etmek zorunda bırakmayın beni, çünkü isminizle de size cevap veririm. Kusura bakma Selahattin ağabey, dostum sen de kusura bakma(Bahadır)
Ben çocuğuma laf söyletmem!

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: ibo26
Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 23:46

alper abi tepkiyi biraz abartmışsın gibime geldi ??

-------------
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 00:48
Alıntı yapılan ibo26

Sen KKŞ'ye laf söylet o zaman abim, ben ne demişim?
Çocuğuma laf söyletmem... Ve sen bunun üzerine cevap yazmışsın??
Biz kimseye bok atmayız abim... Ne derneklere, ne taraftar gruplarına ne gurbetteki oluşumlara... Ve hataları ya da eksiklikleri nedeniyle kimseyi de eleştirmeyiz, kabul ederiz. Bu olgunluğu Hüsnü Bey'den de madem cevap yazmışsın senden de beklediğimizi yazdım ben sadece...
EStanbul'dan sevgilerle...

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 01:31
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan ibo26

Biz kimseye bok atmayız abim... Ne derneklere, ne taraftar gruplarına ne gurbetteki oluşumlara... Ve hataları ya da eksiklikleri nedeniyle kimseyi de eleştirmeyiz, kabul ederiz.  

abi hem eleştirmeyiz diyosun hem hatalarıyla kabul ederiz dıyosun hemde verip veriştiriyosun.
istanbul 15 milyonluk mega kent yani olabilir orda bi ortam ayarlamak orda cok dagınık olam bir grubu organize etmek cok zordur eminim buna.bunu herkes biliyor zaten..burda zaten kkş nin kemik kadrosu birbirine cok yakın.
hüsnü abi sadece takılmış sana...kalbin kırıldıysan hüsnü abi kalbimi kırdın demen yeterliydi bence o neyapar eder seni bulurdu.neyse ya uzatmaya gerek yok bence.ben sahsım adına konustum onuda belırteyım

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 03:55
Alıntı yapılan Baba

Bu alkışlar II. defa BKŞ'ye şakayla karışık çakan Hüsnü Bey'e

Anlamışsın, şakayla karışık olduğunu,
koca İstanbulda senden başka alınan yok.
Rahatsız olduysan, güle güle büyüt çocuğunu.

Confused

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: omer26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 09:17
Hüsnü Abi,

Mutlaka alınan olmuştur da senin büyüklüğünden sesini çıkarmak istememiştir. BKŞ olarak tüm gurbet oluşumlarımızın, tribün gruplarımızın, derneklerimizin yaptığı organizasyonlarla gurur duyduk. Duymaya da devam edeceğiz. Tatlı rekabet güzeldir; başarıyı getirir. Eğer ortada bir başarısızlık varsa bunu sizin gibi yıllarını bu uğurda harcamış birinden öğrenip düzetlmek görevimizdir. Ama şakayla karışık değil de yapıcı bir şekilde olursa kimsenin hevesi kırılmamış olur.

Saygılarımla... 

-------------
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com - http://esesim.blogspot.com/

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 09:35
Alıntı yapılan kadirgulen

bir arkadaş vardı, ismi suat mıydı neydi hani şu çavuş olan. nerelerde hüsnü abi bu zat-ı muhterem? Tongue
bahadır abi, her zamanki gibi gebzeden binsek sıkıntı olmaz değil mi?

Zat-ı muhteremin cicim ayları geçeli yıllar oldu ama hala aynı.Gebze'den alacağız sizi

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 09:59
BKŞ'yi ağzına alma...
KKŞ ile ilişkilerimizi de bozma!
Bak bir bok atmak espiri mahiyetinde nasıl gerdi bizi değil mi? Oysa Onur'un Ömer'den bir farkı yoktur bizim için. Bahadır ile Tolganın mizacının birbirine ne kadar çok benzediği gibi... Birlikte maça giden, omuz omuza veren insanların aynı tribünde gerilim içinde maç izlemesi kimseye bir şey kazandırmaz. Bak, ben sana sert çıktım diye önce İbrahim ardından Ömer müdahil oldu... Neden? Senin bir tek cümlen, bize o otel ziyaretini iptal ettirme Hüsnü ağabey...
"Ağabey" diyorsam ağabey ol lütfen... Ama olamıyorsan söyle...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

-------------

Gönderen: serkanes26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:25
Alper Bey Hüsnü abiyi uzun zamandır tanırım. Onun tarzı bu. Eminim söylediklerinde sizi ve bkş'yi rencide etmek gibi bir niyeti olamaz.
Çünkü Hüsnü abi BKŞ için eskişehir den kalkıp tren organizasyonlarına katılıp tekrar Eskişehir'e dönen bir insan.
Söylemlerinde art niyet aramayınız.
Kimsenin kimseyle bozuşmasını iztemez ve içinde zerre kadar kötülük barındırmaz.
Saygılarımla...

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:28
Tamam Serkanım, dediğince..Wink

-------------

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:30
Defalarca söyledik, konuştuk yazdık, şu forumda birbirimizi kıracak laflar etmeyelim. Şakanın dozunu iyi ayarlayalım diye. Bu forum sayfalarında birbiri ile cebelleşen herkes oturup konuştuğu vakit mutlak surette can ciğer olur. Bunu örnekleriyle senelerdir yaşadım yaşamaya devam ediyorum. Kocaeli'de Pehlivan'ın teknesinde tanıdığım ve tanımakla da büyük bir mutluluk ve şeref sahibi olduğum Hüsnü abimiz bi tarafta, Hüsnü abinin her insanın dayanması mümkün olmayan şaka yollu giydirmelerine tahammül edemeyen, BKŞ'nin kurucularından, Eskişehirli olmadığı halde yüreği ESES sevgisinden başka bir sevgi görmeyen Alper kardeşim bir tarafta....

Alper kardeşime bir kaç kez "Sus" dedim doğrudur. Çünkü Hüsnü abiyi çok yakın tanırım, ne kadar nüktedan olduğunu bilirim. Bunun içindir ki, bu şaka yollu giydirmeleri karşısında Alper gibi pek çok arkadaşıma "sus" dedim çünkü demem gerekiyordu. Sağolsun onlar da bizi adam yerine koyup sustular.

Ne var ki, şu yazılanları okuyunca Alper'in neden "sus"madığını anladım ve hak vermedim değil.

Hüsnü ağabey sen bizim büyüğümüzsün, bugüne kadar yapmış olduğun tüm şaka yollu giydirmelere eyvallah, bunları ne amaçla yaptığını, kötü bir niyetinin olmadıgğını en iyi bilen kişi olarak sana olumsuz sözler ile karşılık verenlere hep "susun" dedim... Ama abiciğim bu kadar da şaka yollu giydirmenin bir anlamı yok. Üstelik de BKŞ ve KKŞ gibi gurbet oluşumlarının iki önemli kurumunu karşı karşıya getirir bir şekilde yapılmasının bir alemi yok.

Sen de çok iyi biliyorsun ki, her iki oluşum da bugüne kadar pek çok sıkıntı yaşamış olsa da diğer oluşumlara, hatta kendilerinden şu an çok iyi durumda olan oluşumlara dahi önderlik etmişlerdir. Her iki oluşumun içinde de birbirinden kıymetli canlarımız ciğerlerimiz vardır. Şimdi bir de görüyorum ki, senin şaka yollu giydirmen sayesinde bu iki oluşuma mensup iki kardeşimiz karşılıklı yazışmaya başladılar.  Tek ümidim her iki oluşum mensuplarının da sağduyulu davranıp bu tartışmayı uzatmamalarıdır. Eğer uzarsa da bunun tek sebebi sizin şaka yollu giydirmeleriniz olacaktır.

Bu arada BKŞ takımın GS maçı öncesinde istanbul'daki tüm konaklama bilgilerine sahiptir. Alper kardeşimiz Rıza hoca ile birebir görüşme yapmıştır. Ancak etkinliğin netleşmemesinin tek sebebi Rıza Hoca'dan gelen "protokol ziyareti" isteğidir. Burada insanlar 2 gündür ziyaretin ne şekilde yapılması gereği üzerine tartışıyorlar. Rıza Hoca'nın isteği doğrultusunda kontrolsüz bir şekilde orada kalabalık oluşmaması için buraya bazı bilgiler aktarılmamıştır.

Bugüne kadar her zaman büyük bir sevgi saygı duygusu ile gönlümde yeri olan sevgili Hüsnü ağabeye buradaki tutumundan dolayı üzüntülerimi belirtir, tüm arkadaşlarımdan bu tartışmayı uzatmamalarını rica ederim...

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:34
Eyvallah abi;
hoşgörü va sağduyu ESkişehirspor sevdalısı birinin en yüksek vasıflarındandır.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:37
Şimdi hem Çibörek Yaşar'ın oğlu, yani benim hemşerim, hem de canım ciğerim Alper kardeşim kendilerine yakışanı hemen şimdi burada yapsınlar... Bekliyoruz her iki değerli ağabey ve kardeşimizi....

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:46

Yaşasın ESKİŞEHİRSPOR.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:47
Yaşasın ESKİŞEHİRSPOR.

Clap

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:48
Yaşasın ESKİŞEHİRSPOR

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:49
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORClapClapClap

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:50
Abilerim, kardeşlerim.

Önümüzde çok önemli bir g.saray maçı var, öyle ki belki bu maçtan alacağımız puan yada puanlar bizim ligde kalmamızı sağlayacak. Bu denli önemli bir maç öncesi birbirimizi bu şekilde kırmak kimseye yakışmıyor. Her ne kadar mizaçları ve karakterleri birbirinden farklı olsa da hem Alper Abi'nin hem Hüsnü Abi'nin ESESliliğinden kimsenin şüphesi olamaz. Ben en kısa zamanda bu iki değerli abimizin bir araya gelerek ikili diyalog yoluyla bu incir çekirdeğini doldurmayacak sorunu çözeceklerini düşünüyorum.

EStanbula sevgilerimle Smile

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:54
Yaşasın ESKİŞEHİRSPOR

-------------
KKŞ

Gönderen: omer26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 10:58
Biz ESKİŞEHİRLİYİZ oley!!!

-------------
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com - http://esesim.blogspot.com/

Gönderen: tango26tr
Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 11:02
18.03.2008 tarihinde oğlum Levent Efe dünyaya geldi. bu yüzden gelemiyorum ama kalbim sizlerlede..

-------------
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 11:03

Emre; Analı babalı büyütsün.Tebrik ederim.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 11:07

Emre tebrikler,

Analı babalı büyütsün.Gese maçının olduğu gün bekliyorduk süprizi ama erken davrandı demek.İlk galibiyet sevincini yaşamak  istedi anlaşılanWink

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 11:08
Her Zaman Her Yerde En büyük ESES!!
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORClap

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 11:36
Serkanım kalabalık gelin de omuz omuza yapalım Wink

-------------

Gönderen: ashanye
Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 13:18
Yaşasın ESKİŞEHİRSPOR

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 13:30
Bende geliyorum
21.Emre

Yaşasın ESKİŞEHİRSPORTongue

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: körf_es
Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 14:08
bende gelicemde biletix'in sitesinde bizim macın bilet satışı yokConfused

-------------
alayına isyan ölümüne ES-ES
KKŞ

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 14:19
1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba
4.Anıl
5.Anıl 6.Murat
7.Said
8.Hüsnü
9.Yücel akay
10.Gökhan
11.Sivri
12.alikan
13.serdar
14.oğuzhan
15.Yücel
16.Hakan
17.Emre
18.Kadirgülen
19.Kadirgülen
20.Dayı
21.emre
22.ahmet-golcuk

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 18:42
iyi k.k.ş. leri olarak 22 ye ulaştık Clap

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 20:15
Alıntı yapılan khan

Emre tebrikler,

Analı babalı büyütsün.Gese maçının olduğu gün bekliyorduk süprizi ama erken davrandı demek.İlk galibiyet sevincini yaşamak  istedi anlaşılanWink

inşallah bahadır. (Efeye doğum hediyesi istiyorum. altın fiyatları uçuk olduğundan 3 puan yeterli olur):)))

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 20:27
Tango, Efenin doğumu kutlu olsun.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 22:29
yaşasın eskişehirspor

-------------

Gönderen: 10ur26
Gönderi tarihi: 20/Mar/2009 saat 00:16
Yürü be KKŞ...

-------------
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ

Gönderi tarihi: 20/Mar/2009 saat 20:42
1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba
4.Anıl
5.Anıl
6.Murat
7.Said
8.Hüsnü
9.Yücel akay
10.Gökhan
11.Sivri
12.alikan
13.serdar
14.oğuzhan
15.Yücel
16.Hakan
17.Fiko
18.Kadirgülen
19.Kadirgülen
20.Dayı
21.emre
22.ahmet-golcuk
23.Can

Arkadaşlar biletler satışa çıktı.Bir an önce Biletleri alın derim.
Kalkış saati yerini tekrarlıyorum. 13:30 Değirmendere Migros
İzmit'ten binecekler de 13:45'te  Carrefour da hazır olsun.

-------------

Gönderi tarihi: 20/Mar/2009 saat 20:58
1.Bahadır
2.Tarık
3.Gaba
4.Anıl
5.Anıl
6.Murat
7.Said
8.Hüsnü
9.Yücel akay
10.Gökhan
11.Sivri
12.alikan
13.serdar
14.oğuzhan
15.Yücel
16.Hakan
17.Fiko
18.Kadirgülen
19.Kadirgülen
20.Dayı
21.emre
22.ahmet-golcuk
23.Can
24.Mehmet

-------------

Gönderi tarihi: 20/Mar/2009 saat 20:58
Alıntı yapılan khan

Kalkış saati yerini tekrarlıyorum. 13:30 Değirmendere Migros...

Hey gidi Değirmendere Migros, otoparkında bizanstan gelen Hemşerimi karşılayıp,
topluca şelaleye giderek Çavuşla ''ESES bilur işuniiii'' diye horon oynadığımız günler..

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: taffyes
Gönderi tarihi: 20/Mar/2009 saat 22:20
Alıntı yapılan khan

Başkan pazar günü sabahtan işe gitmem lazım.Dolayısı ile sizinle gitmek istiyorum.Temden gelicekseni şekerpınar sapağından, E-5 ten gelirseniz içmeler köprüsünden size katılabilirim.
Güzergah durumuna göre bana bilgi verirsen ona göre kendimi ayarlarım.

Gönderi tarihi: 20/Mar/2009 saat 22:33
Alıntı yapılan taffyes

Alıntı yapılan khan

Başkan pazar günü sabahtan işe gitmem lazım.Dolayısı ile sizinle gitmek istiyorum.Temden gelicekseni şekerpınar sapağından, E-5 ten gelirseniz içmeler köprüsünden size katılabilirim.

Gebze'ye kadar e-5 den sonra otobana çıkacağız.Şekerpınar'dan alırız.Şekerpınar neresi yavShocked

-------------

Gönderi tarihi: 20/Mar/2009 saat 22:43
Alıntı yapılan khan

Şekerpınar neresi yavShocked

Başkan sen Şekerpınarın öteki adını biliyorsun, tabelada feribot resmi olan.. Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 20/Mar/2009 saat 23:00
Alıntı yapılan khan

Alıntı yapılan taffyes

Alıntı yapılan khan

Gebze'ye kadar e-5 den sonra otobana çıkacağız.Şekerpınar'dan alırız.Şekerpınar neresi yavShocked

otobandan gelirken gebzeden sonraki ilk çıkış.Şekerpınar-darıca-eskihisar çıkışı

Gönderi tarihi: 21/Mar/2009 saat 11:02

bahadır abi gölcük merkezdekiler mobilden binsin otobuse?

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 21/Mar/2009 saat 11:05
Alıntı yapılan körf_es

bahadır abi gölcük merkezdekiler mobilden binsin otobuse?

Tamam Ahmet.Tarık'a ileteceğim.

-------------

Gönderi tarihi: 21/Mar/2009 saat 17:56

bahadır abı 13:30 da golcuk mobıldeyım ben golcuk merkezdekılerde orda bulusalım

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 21/Mar/2009 saat 22:50
o zaman bende 13:30 da gölcuk mobile duragına geleyım bosuna d.dereye gecmıyeyım

-------------

Gönderi tarihi: 21/Mar/2009 saat 23:54

...bosuna d.dereye gecmıyeyım

Bizim cenahta ESES için yapılan hiç bir şey boşa değildir.... Angry

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 01:10
Alıntı yapılan hüsnü

...bosuna d.dereye gecmıyeyım

Bizim cenahta ESES için yapılan hiç bir şey boşa değildir.... Angry

KörfES'in bağrında ES ES için değil attığınız birbirinden kutlu adımlar, alıp verdiğiniz nefes bile ES ES'tir sizin, KUTSAL'dır yani.
Onurumuzsun, gururumuzsun, hesapsız çıktığımız bu yolda, yoldaşımızsın KKŞ, bütün oluşumlarımız gibi...
EStanbul'dan sevgiler
(ESpana ile omuz omuza;)

-------------

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 09:51
abi noldu ya altı üstü d.dere ye geçmektense gölcükten madem binen var bende gölcükten bineyim dedim nıye uzadı ki bu bukadar?

-------------

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 10:13

abi noldu ya altı üstü d.dere ye geçmektense gölcükten madem binen var bende gölcükten bineyim dedim nıye uzadı ki bu bukadar?

"Uzattık mı" pardon kusura bakma...

-------------

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 10:30
Biletimizi aldık,gidiş saatini bekliyoruz...Güzel bi organizasyon olur inşallah...Allah şen gidip şen dönmeyi nasip eylesin:)

-------------

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 10:30
ha bu arada
Yaşasın ESKİŞEHİRSPORBig%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 12:25
İstanbul'da yağmur başlamış.Giysilere dikkat.

Bu arada bizle maça gelemeyen ama maçı seyretmek isteyenler.Değirmendere Yavuz kafede izleyebilirler.Gs'lilere kaptırmayalım ön sıraları.

-------------

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 12:39
oo yağmur başlasın akşamada saat 19:00 da şimşeklerde çakar zaten:D şen şakrak döneriz

-------------
KKŞ

Gönderen: eroncel
Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 12:43
Tebrikler...
Bkş Kasımpaşa maçına siz Galatasaray maçına

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 14:15
Alıntı yapılan eroncel

Tebrikler...
Bkş Kasımpaşa maçına siz Galatasaray maçınaClapClapClap

Erdinç bey

BKŞ Kasımpaşa maçına siz Galatasaray maçına derken neyi kastettiniz?

Kasımpaşa maçına giden bütün BKŞ lileri Galatasaray maçında yoklama yapabilirsiniz.
Hoş size hesap vermek durumunda değiller!

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 15:36
Alıntı yapılan taffyes

Alıntı yapılan eroncel

Tebrikler...
Bkş Kasımpaşa maçına siz Galatasaray maçınaClapClapClap

Erdinç bey

BKŞ Kasımpaşa maçına siz Galatasaray maçına derken neyi kastettiniz?

Kasımpaşa maçına giden bütün BKŞ lileri Galatasaray maçında yoklama yapabilirsiniz.
Hoş size hesap vermek durumunda değiller!
 Tayfun bey
Bende BKŞ'de yıllardır varım merak etmeyin.Eleştirmek için yazmadım.Kardeşlikten bahsettim... Ama sen öyle anladıysan problem yok. Bu güne kadar kimseden hesap istemedikki bana hesap versinler.Yoklama yapmak da bize düşmez.Alıntı yaparken lütfen maksatı aşmamaya dikkat edelim...BKŞ'deki herkes bizim dostumuzdur...Hemen hemen hepsi bizi tanır.Onlarca organizasyonun içinde bulundum...Herşey EsEs için ....

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 15:48
arkadaşlar , sanırım yeterince açıklayıcı , net yazmayınca cümleler farklı anlaşılabiliniyor.
bu durumda farklı tartışmalara neden olabiliyor.
biliyoruz ki bütün guruplar,çalışmalar, org.lar vs.ler, herşey ESES için.Smile

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderi tarihi: 22/Mar/2009 saat 22:33
Erdinç Bey, inanın ben de BKŞ'nin Kasımpaşa maçına gitmesini eleştirdiğinizi anladım, yanlış anlamışım. Ancak ifadeniz bizi övüyorsa KKŞ'yi yeriyor ki hiçbir BKŞ'li KKŞ'ye laf gelmesinden mutluluk duymaz. KKŞ de bütün gurbet oluşumları da bizim için BKŞ'dir. İyi akşamlar...

-------------

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 11:42
Çok yorulduk,çok ıslandık ama sonunda gülen biz olduk.

Yağmur çamur demeden düştük biz yola
Değişmedik ESES'i paraya pula
Ölümüne seviyoruz,ESES'liyiz biz
Körfezin Kırmızı Şimşekleriyiz..

-------------

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 12:15
Selamlar Bahadırcığım bundan güzel yorgunluk olurmu?
GS 'yi 10 kişiyle Ali Sami Yen'e gömmüşüz...LOLLOLLOL

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 20:20
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan khan

Bugünlerde çocuk sahibi olanlar çocuklarına İstanbul ismini veriyor, sakın haaaa.
Tango sen gel maça, benim küçük kardeşim doğduğunda Çiğbörek Yaşar ESES maçındaydı.

LOL

ennnnnnnnnnn güzel hediyeyi siz Es-Es im verdi Efe'ye . Ayağınıza, nefesinize sağlık.

-------------

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 20:30
Bir minibüs istanbul'a çıkarma yaptık.Herşeyiyle çok güzeldi..Ama o dtplilerle mevzu yapamadık en çok ona yandım..GeLen herkesin ayaklarına sağlık..Yaşasın ESKİŞEHİRSPOR..

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 20:57
Alıntı yapılan Baba

KKŞ de bütün gurbet oluşumları da bizim için BKŞ'dir.

Zaten ben de BKŞ'li miyim KKŞ'li miyim belli değil :) ikamet KKŞ, okul ve gün içi faaliyetler BKŞ
Sonuçta hepimiz Eskişehirli değil miyiz Wink

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 21:00

-------------

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 21:05
bahadır abi stadda cekildiğimiz fotoyuda koyarmısın

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 21:15
hüsnü abi,
gözlerimiz seni aradı
tamam söz bir dahaki sefere
iki şişe jack daniels ile geleceğimTongue

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 21:18
Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan Baba

KKŞ de bütün gurbet oluşumları da bizim için BKŞ'dir.

Zaten ben de BKŞ'li miyim KKŞ'li miyim belli değil :) ikamet KKŞ, okul ve gün içi faaliyetler BKŞ
Sonuçta hepimiz Eskişehirli değil miyiz Wink

Hakikaten garip bir durum.Neyse ortada olmak en iyisiLOLbakarsın İzmit kalıcı olur

-------------

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 21:20
Bir üçlü videosu var süper.geselilerin koltuk kırıp atması bile çıkmış.Acaba hangi video sitesinden koysam buraya?

-------------

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 21:22
Alıntı yapılan kadirgulen

hüsnü abi,
gözlerimiz seni aradı
tamam söz bir dahaki sefere
iki şişe jack daniels ile geleceğimTongue

Ceki görmeden organizasyon morganizasyon yok,
iki şişe ağır gelir, biz haddimizi hududumuzu iyi biliriz..
Trenle Haydarpaşaya iner, fenerede bir boncuk takarak,
Eskişehirimize döneriz, tüm KKŞ li arkadaşlarıma selamlar.

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 21:24
Alıntı yapılan khan

Acaba hangi video sitesinden koysam buraya?

Nereden koyarsan koy başkanım, ucu Ali Sami Yenden çıkar..

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 21:29
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan khan

LOL

LOLLOLLOL
LOL

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 21:31
Alıntı yapılan körf_es

Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan khan

LOL

LOLLOLLOL
LOL

LOL
LOL

-------------

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 23/Mar/2009 saat 22:23
Allah ömrünüze ömür katsın :)...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderi tarihi: 24/Mar/2009 saat 00:18
Çok güzel bi organizasyon oldu....öncelikle bahadır abi olmak üzere herkese teşekkür ederim...
Otobüsteki makaralar çok iyiydi...Ön tarafla olan atışmalarımız görülmeye değerdi:))
Keşke bütçe kaldırsaydı da febe maçınada hepberaber gidebilseydik...

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com