eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Omuz Omuza (Belgesel)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 12:47
Bu yapımda emeği geçenleri tebrik ediyorum  çok güzel bir belgesel olmuş tüylerim diken diken oldu  BİZ HERŞEYE İNAT SADECE ESESLİYİZ...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
welldone Liste gör
Yazar

Yavuz
Yer: Turkey
  Alıntı welldone Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 12:51
Arkadaşlar ben belgeseli upload ettim. Fakat Nedim bey den izin almadan linkleri vermenin uygun olmadığını düşündüm. Kendisinden onay alındıktan sonra buraya yazarım linkleri.
Siyahın Yanına Kırmızı Koyduk....
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 13:25
Alıntı yapılan welldone

Arkadaşlar ben belgeseli upload ettim. Fakat Nedim bey den izin almadan linkleri vermenin uygun olmadığını düşündüm. Kendisinden onay alındıktan sonra buraya yazarım linkleri.

Gayet mantıklı bir şey yapmışsın. Kesinlikle izinsiz yapma bence. Emeğe saygı.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 13:34
Alıntı yapılan esmaris

Bugün saat 21.30'da Eskişehirspor belgeseli yazıyor Ligtv'nin yayın akışında..Yaklaşık 1 saat sürecek heralde bu belgeseldir diye tahmin ediyorum..

Lig Tv nin yayın akışına baktım saat 21.30 da "2'ye 1" diye bir program gözüküyor, acaba bu programda mı gösterilecek, bilgisi olan var mı?
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 14:34
Alıntı yapılan welldone

Alıntı yapılan MuratHoca

Gayet mantıklı bir şey yapmışsın. Kesinlikle izinsiz yapma bence. Emeğe saygı.

emeğe saygı konusunda
kimsenin saygısızlık edeceğini
sanmıyorum.. ama madem bizleri
ilgilendiren, merak uyandıran belgesel
çekildi bunu izlemek en doğal hakkımız.. yoksa
herkes belgesel çeksin; evinde, arşivinde saklasın;
kimseye izletmesin emeğim çalınacak diye var mı böyle
bi mantık bana biraz mantıksız geliyo..? yaşanan tarihi olayları
ekrana dökmenin amacı nedir..? kitleler halinde izlenilmesini sağlamak
ve eskişehirsporun tarihini gelecek nesillere aktarmak değilmidir ? yoksa laf
olsun, belgeselimiz olsun hesabı mı..? eminim ki belgeselin yapıldığı galadaki davetliler
kadar bizde eskişehirsporluyuz..! hatta aralarındaki genel kitle stadın yolunu bile bilmeyen
üst üzey üniversite yöneticileridir.. onlar bu görsel şova tanıklık ederken biz neden meraklanıyoruz ?
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 15:34
Alıntı yapılan Waddle

Alıntı yapılan esmaris

Bugün saat 21.30'da Eskişehirspor belgeseli yazıyor Ligtv'nin yayın akışında..Yaklaşık 1 saat sürecek heralde bu belgeseldir diye tahmin ediyorum..

Lig Tv nin yayın akışına baktım saat 21.30 da "2'ye 1" diye bir program gözüküyor, acaba bu programda mı gösterilecek, bilgisi olan var mı?

Bugün Ligtv'de reklam arasında akşam yayın akışını gösterirken sadece"Eskişehirspor Belgeseli"yazıyordu başka birşey yoktu.
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 15:40
Sayın Yavuz Bülent Köse Bey,

En kısa zamanda izin için gerekli merciye başvurmanızı ve kısa sürede yayın hakkının olup, olmadığını bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 15:52
bir izin almak bu kadar zor olmasa gerek. emeğe saygı adı altında da telif vb. şeyleri savunmak da hiç hoş değil. emeğe saygı diyenlerin yönetmene ulaşması zor mu ?
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 15:54
Alıntı yapılan AYDIN

emeğe saygı konusunda
kimsenin saygısızlık edeceğini
sanmıyorum.. ama madem bizleri
ilgilendiren, merak uyandıran belgesel
çekildi bunu izlemek en doğal hakkımız.. yoksa
herkes belgesel çeksin; evinde, arşivinde saklasın;
kimseye izletmesin emeğim çalınacak diye var mı böyle
bi mantık bana biraz mantıksız geliyo..? yaşanan tarihi olayları
ekrana dökmenin amacı nedir..? kitleler halinde izlenilmesini sağlamak
ve eskişehirsporun tarihini gelecek nesillere aktarmak değilmidir ? yoksa laf
olsun, belgeselimiz olsun hesabı mı..? eminim ki belgeselin yapıldığı galadaki davetliler
kadar bizde eskişehirsporluyuz..! hatta aralarındaki genel kitle stadın yolunu bile bilmeyen
üst üzey üniversite yöneticileridir.. onlar bu görsel şova tanıklık ederken biz neden meraklanıyoruz ?

Sorunuzun cevabı önceki sayfada var.
Alıntı yapılan gakkos26

bence yönetmeninin izni olmadan böyle bir yükleme yapmak çok doğru olmaz. seyretme isteğinizi anlıyorum fakat bu emeğe saygısızlık olacaktır. bence şimdilik bu işi erteleyin ama tercih sizin. zaten dünkü ünieses toplantısında bu belgeselin yönetmeni nedim beyle beraber en kısa sürede Üniverstemizde bir gösterim yaptırılması konusunda karar alındı ve arkadaşlarımızda çalışmalara başladılar. yani ücretsiz, herkese açık bir gösterimi Eskişehirdeki taraftarlarımıza sağlayacağız. nedim bey ile görüşüldüğünde de şehir dışındaki taraftarlarımızın durumunu ve bu tip yükleme işlerini açarız, cevabına göre hareket ederiz.

Yönetim İSTİFA!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2009 saat 17:01
Belgesel bugün 21.30 da Lig T.V de..
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır