eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Omuz Omuza (Belgesel)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 11:43
Fotoğraflar için teşekkürler. Elinize,kameranıza sağlık. Ayrıca böyle bir belgeseli bizlere sunanlara sonsuz teşekkürler...
Ben de izlemek için sabırsızlanıyorum.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 11:50
Fotolar için elinize sağlık bu olaylar çok güzel ve anlamlı.Hele hele oraya gelen yaş ortalaması büyük olan insanlar için daha bir anlamlı olmuştur.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 11:57
Dün gece yapılan film gösterimi hakkında bazı arkadaşlara bilgi vermenin gerekliliğine inanıyorum....

Öncelikle bu film gösterimi bir "GALA"dır ve Galalara davetiyesiz girilmez. Anadolu Üniversitesi AKM gösteri salonu 300 kişiliktir,sizlerde takdir edersiniz ki bu iş davetiyesiz çözülmez..

Belgeselin yapımcısı Sayın Doç.Dr. Nedim GÜRSES ile bizzat konuşarak ÜniESES den gelen talep üzerine Osmangazi Üniversitesin de bir kaç  gösterim olacak.Osmangazi Üniversitesinden kardeşlerim bu konuda rahat olsunlar...

Fakat yukarıda okuduğum bir kaç  kişinin söz ettiği film sinema salonlarında gösterilsin,YÖNETİM fiyatı cüz-i tutsun herkes seyredebilsin diye bir konu telaffuz etmiş....

Arkadaşlar sizler ne diyorsunuz.Bir kere bu film yönetişm tarafından yapılmamıştır...Burada bir kişi ve ekibinin 8 yıllık emeği vardır...Eğer bu iş ücretli olacaksa buna ancak filmin yapımcıları karar verir...Yönetimin bu konu hakkında tek bir insiyatifi dahi olamaz...Yönetim bu işten para kazanmak istiyorsa önce Filmin yapımcısından 8 yıllık emeğin karşılığı olarak ücreti ödeyecek,ondan sonra işin ticari boyutunu düşünecek.Nitekim de Doç.Dr.Nedim GÜRSES'in bu işi ücret karşılığında yapmadığını çok iyi biliyorum...

Yukarıda dün gece beraber olduğumuz arkadaşlar herkesin davetiyesi olduğunu ve salonda çok az boşluk kaldığını söylemiş...Evet doğrudur salonda çok az boşluk vardı ve bu boşluklar Değil film gösterimine gelmek nezaketen çiçek ve telgraf dahi göndermeyen YÖNETİM  sayesindedir...

Birde ben görmedim o yüzden emin değilim...Derneklerimizinde olmadığı söylendi...Bu konuda yanlış bir şey söylemek istemiyorum...Çünkü bilgim yok bu konuda...

Şimdi Ertesi gün Sivasspor maçı vardı diyecekler 31 kişi full Sivas'a hareket ettik diyebilirler...Evet biz sizleri 31 kişi Sivas'a gitmiş kabul ettik ...Peki bir çiçek veya Telgrafla da mı kutlayamadınız...Bu kadar mı ACİZSİNİZ...

Hadi şimdi söyleyin...Yönetimin bu gösterimi para karşılığı gösterip kazanç sağlamaya yüzü var mıdır..?
Siz bu filmin Yapımcısı olsanız 8 yıllık emeğinize nezaketen teşekkür dahi etmeyen bir yönetime bu belgesel filmin haklarını verir misiniz?

Birde şunu ifade etmekte yarar görüyorum...Yılmaz BÜYÜKERŞEN bu gala da olan tek Belediye Başkanı idi...Tek tek Efsane kadronun elini sıktı.Yapımcıya teşekkür etti...
Meydanlarda Hoca'ya Eskişehirspor'a destek olmayan adam diye telaffuz edip,esnaf ve çarşı dolaşırken boyunlarında ESES kaşkolları ile dolaşan Belediye Başkan adayları nerede idi...?? Bir kulube destek olmak sadece maddiyat mı idi...??

Dün 300'e yakın Eskişehirspor sevdalıları olarak oradaydık...Eminim bu film gösterimi sizlere de ulaşacak...Ben açıkcası bir taraftar olarak kendime çok dersler çıkardım...İleride bunları da sizinle hep beraber paylaşırız...

Umarım bu belgesel filmi izleyemeyen sizler de buraya kadar olan kısımdan ders çıkarırsınız...

Biz dün OMUZ OMUZA idik...Gözlerimiz yaşlı idi...Ama asıl OMUZ OMUZA olması gerekenler yoktu...YERLERİ DE BOŞTU...

Saygılarımla....
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 12:06
Dün gece yaşadıklarımız ve gördüklerimiz herşeyi özetliyordu.

O zamanlar neden arka arkaya başarılar kazandık ?
Cevap: Herkes yanyana ve OMUZ OMUZA olduğu için...

Şimdi neden bu durumdayız ?
Cevap: OMUZLAR menfaatler yüzünden birbirinden ayrıldığı için...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 12:44
Fotoğraf'lardan da anlaşılacağı gibi çok güzel ve keyifli bir akşam olmuş.Keşke bu kadar değerli insanlarla beraber orada olabilseydim.Eskişehirspor için bir ilk niteliğinde olan bu belgeseli hazırlayan Doç.Dr.Nedim GÜRSES'e teşekkürlerimi sunuyorum.Umarım izlemesi gereken kişiler izler de ders alırlar.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 13:20
Mükemmel bir geceydi. Emeği geçen herkesi tek tek kutluyorum.

Geceye katılan arkadaşlarım gereken mesajları ve haberleri vermişler. Benim yapacağım ekleme ise şudur: Mutlaka ama mutlaka bu DVD'ler çeşitli organizasyonlar ile mümkün olan herkese, her yere iletilmeli ve gösterilmesini sağlamak için çaba harcanmalıdır. Geceye katılan herkesin bu konuda hassasiyet göstermesi görev sayılmalıdır.

Bu konuda ben kendi payıma düşen ne ise onu yapmaya gayret göstereceğim. Öncelikle çocuğumun okuduğu okula giderek, en azından beden eğitimi derslerinde tüm okula bu muhteşem belgeselin gösterilmesi için elimden geleni yapacağım. Aslında Milli Eğitim Müdürümüze ulaşılabilirse tüm Eskişehir, ilçe ve köylerimizde de gösterime konulabileceğini umuyorum. Bunun için hepimiz elimizden gelen çabaları göstermeliyiz.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 13:34
Bir şey de ben ekleyeyim, bu belgeseli sadece biz değil futbolcu arkadaşlara da izletmemiz gerek.
Aynı şeyi ilk kitabımız Anadolu Yıldızı Eskişehirspor çıktığında da söylemiştim ama malum ülkemizde kitap okumak herkesin yaptığı bir eylem değil, o yüzden hiç olmazsa şu belgesel tesislerde hazırlanan o sinema salonunda gösterilsin ...
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:37
Alıntı yapılan Emre ANGI

Zafer abimizin yardımıyla bu belgeselin ilk gösteriminde yer alabildim...(Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...)

Ben Eskişehirspor'luyum ancak bu belgeseli izledikten sonra birçok şeyi bilmediğimi öğrendim...(Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp Tongue)

Filmin bitişinde bir hışımla Erkan Töre (error) ile bütün salonunun ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES çekmesini sağladık Smile

Bu belgeseli bütün renkdaşlarımın izlemesini gerçekten çok istiyordum...

Sanırım dün akşamdan da anladığım kadarıyla herhangi ticari bir faaliyeti olmayacak bu belgeselin...

Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 11:18
Cumartesi akaşamı bir tarihe tanıklık edenlerle birlikte o tarihi günlerin belgeselini birlikte izlemek inanılmaz güzel ve heyecan vericiydi.İzleyenlerin hepsinin gözleri doldu hatta ağlayanlar oldu.

İnanılmaz mücadeleler verilmiş bu kulübün kuruluş yıllarında.O efsane takımla birlikte gece boyunca birlikte olmak muhabbet etmek o günlere ait anıları birinci ağızlardan dinlemek muhteşem bir hazdı.

Böyle güzel bir çalışmaya imza atan Nedim hoca ve ekibine çok çok teşekkürler.Bu güzel eseri bizlerinde görmesini sağlayan rektörümüz  Fevzi Sürmeliye de sonzuz teşekkürler.

O gece içimi burkan tek şey efsane futbolcularımızın kendi aralarında yaptıkları bir muhabbette şu anki yönetimden kimsenin orda olmamasının ne kadar acı olduğunu ve nedenini anlayamadıklarını tartışmaları idi.Gerçektende tek bir yöneticinin bile orda bulunmaması şu anki yönetimin vizyonunu bize çok iyi anlatıyor. 

Not: Bu belgeselin özellikle ilköğretim okullarında öğrencilere izlettirlimesi için gerekli çalışmalar mutlaka yapılacaktır.Halk gösterimi içinde Üniversitenin sinema salonunda bir kaç gösterim yapılabilinir.

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
doringo Liste gör
Yazar

Hakan Aydoğan
Yer: İstanbul
  Alıntı doringo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 11:54
peki bu belgeseli nereden bulup izleyeceğiz? dvd fakan çıkartacaklarmı?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır