eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Resmi İnternet Sitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 73>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 21:54
resmi site bile bazı sıcak haberleri burdan alıyor...LOL ne gerek var LOL
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
esesfutbol Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesfutbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:17

unieses sitesi hacklenmiş.Esesfutbol olarak unises sitesi sahibi ve üyelerine geçmiş olsun.:-(

Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 22:14
Alıntı yapılan omer-es-26

Alıntı yapılan eski_ESES_li

Resmi sitede ANKET yapılmış, Eskişehirspor'umuzla ilgili haberleri resmi site harici en çok hangi siteden takip ediyorsunuz? ilginç olan biz birinci değiliz. Unhappy
Oluruz o zaman. Smile
848. oy benden.

Alıntı yapılan ypeker

O sitenin adını ben yeni duydum, baktım, ben de uye oldum, haberleri takip etmek için iyi olur. Ancak benim tahminim, resmi sitede böyle bir anket olduğunun farkında olanların çogu yine o siteden resmi siteye bakanlar. Eskisehirspor.com sitesini takip edenlerin cogunun resmi siteye bile bakmak ihtiyacını hissetmedigi kanaatindeyim, buradaki bilgiler o kadar taze ve guncelki, resmi siteye bile burada dikkat çekildigi zaman bakıyoruz. Bence gercek rakam yakında netlesir. Smile Ayrıca bu konularda tatli rekabet iyidir. Ben de oyumu kullandım Smile

Alıntı yapılan inadına_eses

resmi site bile bazı sıcak haberleri burdan alıyor...LOL ne gerek var LOL

Teşekkürler arkadaşlar. Clap

Alıntı yapılan esesfutbol

unieses sitesi hacklenmiş. Esesfutbol olarak unieses sitesi sahibi ve üyelerine geçmiş olsun. :-(

Unieses sitesine yapılan saldırıyı kınıyorum. ESES sevdalısı bir siteye yapılan bu hareket bir terbiyesizliktir.  Thumbs%20Up
Yukarı
crux Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı crux Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 17:38
Resmi siteye o anket hiç yakışmamış. Tamamen kişisel bir anket..
 Eseslinin hangi siteyi kullandığından  koskoca  resmi site neden bu kadar ilgilensin?
 En fazla reklam alır reklam verirsin..  Bu da bir halta yaramaz.. Resmi sitede gündeme uygun hatta gündem oluşturan, taraftarın nabzını tutan ve ona göre hamleler tasarlamaya yarayan anketler olmalı..  Diyelim ki en fazla X sitesine giriyoruz.  Eee ne olacak şimdi? Birileri boş orgazm çığlıkları içinde mutlu mesut olunca bundan klübün ne çıkarı olacak? Bence bunun altında başka bir düşünce var. Tahminimce de  boş orgazm çığlıkları attırmak değilse  niyet, birşeyler seçilecek bu sitelerin arasından. Madem o galip gelen sitenin yöneticisine bir görev vereceksin, o zaman bunu açıktan yap.  Sor çekinme. Taraftar temsilcisi hangi site olsun kim olsun de?

Madem anket yapacaksınız, bakın şöyle sorular soracaksınız;

Sizce yeni stat için en uygun yer neresi?

Eskişehirsporun bu yılki transferlerini nasıl buluyorsunuz?

Kombine bilet fiyatlarındaki indirim sizce yeterli mi?

Yönetimin şu ana kadar ki hamlelerini ve politikasını  nasıl buluyorsunuz?

Eskişehirspor şirketleşip halka açılmalı mı?

Taraftar grupları birleşmeli mi?

Bu yıl forma tasarımlarını beğendiniz mi? en çok hangi ürünümüz beğeni topladı? .... gibi...

Anket sonucuna göre birşeyler yapmanız gerekebilecek, taraftara söz hakkı verdiğiniz bir anket hazırlamalısınız.

Eskişehirspor haberlerini nereden alıyorsak alıyoruz, resmi siteye de girip anketi görüyorsak daha hala neyin peşindesiniz?

Olsa olsa forumdaki bir takım insanları taraftar temsilcisi yapmaya yarayan, sonunda bir tarafa kıyaklar yapılacak  tamamen kişisel bir anketin ESKİŞEHİRSPOR RESMİ SİTESİNDE İŞİ OLAMAZ, OLMAMALIDIR..
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 17:43
İyi,güzel sorgulamışsınız,mantıklı şeyler de var söylediklerinizin arasında,ancak bunları yazmadan önce keşke kişisel bilgilerinizi doldurma zahmetinde bulunsaydınız...
Yukarı
esesfutbol Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesfutbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 21:16
Arkadaşlar aslında crux Liste%20görnickli sarkadaşada özgür arkadaşa katılmamak elde değil.çünkü benim düşüncem resmi sitenin www.trabzonspor.org.tr gibi anında haber veren ve 5+1 firma sitesi gibi bir şekilde hizmet vermemesinden yana.Ama şunuda unutmamalıyız ki Eskiden resmi sitemiz bile yoktu.
Birde şu sorun var arkadaşlar ne bir bursanın turkticaret.net i gibi türkiyede yer edinmiş bilişim firmamız yok.gidip onlara yaptırılsa bu sefer niye İstanbul firmasına yapıldıda Eskişehir firmasına yapılmadı gibi yine bölünmeler olacak.O yüzden resmi sitemizi yapan ve yönetenleri incitmeden eskileri burada dğeilde direk site yönetimie mesaj atarak iletilirse daha etkili olacağı düşüncesindeyim.
En güzeli Eskişehir için olsun.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 14:52
Bir aralar Başkanımız taraftarın sorularına cevap veriyor şeklinde bir duyuru vardı. Bizde soruları yazarak bize verilen e-mail adresine göndermiştik. Ancak sanırım daha sonra bu konuda yayınlanan bir şey çıkmadı. Yoksa ben mi kaçırdım bilemiyorum?

Bilgi sahibi biri varsa ve paylaşırsa sevinirim.

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2008 saat 19:42
Resmi sitede en son haber 18.07 tarihinde yazılmış ve konu Gerede kampı sona erdi. Buda kulüpte herşeyin ne kadar sıcak ve aktif olarak işlediğinin bir göstergesi. Tek sorun satılan ve SATILMAYAN kombineler ve sözde alacağımız 6 topcu birini alsak yetecek Smile. Kısacası hiçbirşey yolunda ve sağlıklı işlemiyor. Hiçmi yazacak haber yok. Başka takımların resmi sitelerine bir girip dolaşsınlar. Daha biz malesef hiçbir konuda stad, tribün, satış mağazası, tesis, kurumsallaşma adına süper lige yakışan hiçbirşeyi beceremedik.
Yukarı
iboeses Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: TR
  Alıntı iboeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2008 saat 20:28
o siteyide mumkun oldugunca takip ediyorum ve begenıyorum ama bizim sitemiz ayrıdır :D:D
Küfür eden ESESli olamaz !!!

HEPBERABER SAMPİYONLUK YOLUNA.....
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2008 saat 14:10
Alıntı yapılan eski_ESES_li

Resmi sitede ANKET yapılmış, Eskişehirspor'umuzla ilgili haberleri resmi site harici en çok hangi siteden takip ediyorsunuz? ilginç olan biz birinci değiliz. Unhappy

Konuya dair forumumuzda ayrı bir konu açılsın, konu isminden ilgi çekerek ziyaretçilerin oy vermesini sağlayarak birinliği alabiliriz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 73>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır