eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cnkt Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı cnkt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:04
şu kutlamalara bile siyasetin karışmasına müsade eden herkese yazıklar olsun.
futbolcular belediye başkanının resmi önünde sahneye çıkınca utandım. bi de sahne çökecekmiş diye indirdiler hemen.
yapamayacaksanız, hiç bulaşmayın bari !
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:06
boyle sıyaset golgesınde gececegını bıldıgım ıcın gıtmedım.zaten 3 gundur ıstanbulda eglencegım kadar eglendım.ıyıkıde gıtmemısım.
seneye gene aynı seyler olursa maclara gıtmıyecegım.
DK
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:15

boyle kutlama olmaz yazıklar olsun millet ustuste coluk cocuk eziliyo ama ne hikmetse her sampiyonlukta stad duruken ufacık yere sıkıstırılıyoruz aslında tepki koyulmadıkca bu boyle olacak boyle kutlama yapılacagına hic yapılmasın yeter hevesimiz kursagımızda kaldı umarım bidahaki sampiyonluk kutlaması vilayetmeydanı degilde kendi mabedimiz olur!!!!!!

üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:26
biz takımla mutluluğu sevinci paylaşmaya gittik. çokmu şey istedik doyasıya kutlasaydık şampiyonluğu, 2 dk bile durmadılar Cry . orda valla mikrofonu alan konuşuyor tanımadığımız adamlar meşhur oldu.Bütün herkesi çıkarmışlar oraya, 10 tane futbolcumuzu çok görüyolar bi de yıkılcak diyolar
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:27
Niye stadda olmadı sorusunu herkes gibi bende soruyorum. Bugün vilayet meydanındaki ortam geçen alelacele yapılan LigA'ya çıkıştan bile kötüydü.
Kutlamayı Belediye düzenliyorsa, stad'da yapılmamasının nedeni : Stad 49 yıllığına Kulübe kiralandığından oradaki bir organizasyon için bir prosedür filan mı gerekli? Bir ücret filan mı söz konusu? Anadolu üni. her sene staddaki mezuniyet için kulübe 100.000 bin ytl veriyor yanlış bilmiyorsam. Düzenleyenler bundan kaçınmış ve Vali Babamızın mekanında yapmak istemiş olabilirler mi?

üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
esesman Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı esesman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:59
kutlamamamı   tepebaşı  bld    reklamımı   anlamadım   tek  kelimeyle   rezalet

ANTİ byzans!!...
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 01:34
Alıntı yapılan esesman

kutlamamamı   tepebaşı  bld    reklamımı   anlamadım   tek  kelimeyle   rezalet

ESKİŞEHİRSPOR kutlamasında sahnede "TEPEBAŞI BELEDİYESİ" yazılarının ve "BELEDİYE BAŞKANI"nın işi ne?

AKP konseri dün değilmiydi, yoksa biz İstanbulda takımı desteklerken eğlence olmadı da bu gece vilayet meydanına mı alındı? Bizim haberimiz mi olmadı?

Uğur
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 01:38
Buram Buram siyaset kokuyor...Reklam üzerine reklam,taraftarın tepki koyup oradan ayrılması gerekirdi.sezon boyunca esamesi okunmayan,tacettin sarıoğlu birden hortladı NEDENSE????
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 02:06
Neden kimse tepki göstermedi ?? Neden bir agizdan "EsEs buraya - Siyaset disari" diye bagirmadiniz ? Confused

Bu tür kutlamalarda takimla taraftar birlesir sampiyonlugu kutlar. Bizdede siyasiler gövde gösterisi yapiyor. Kupayi alirken Unakitanin yine ekrana cikmasi beni kizdirdi. Biz cikmasina izin verirsek , elalem hakkimizda siyasi destekli takim diye konusurda yazarda.

Herkes kiziyor, ama kimse tepki göstermiyor. Topluca islik calip, takim lehine slogan atilsaydi muhakkak faydasi olurdu. Yazik....

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 10:02
dün valiliğin önünde tam bir rezalet vardı.boy boy tepebaşı bld başkanının resimleri,arkadaki projeksiyonda sürekli üstümüzden reklamını yapmış bir bakanın görüntüleri,sahnede sürekli siyasilerin isimlerini zikreden birkaç sivil..başka da birşey yoktu dün orada.
takım geldiği zaman bile alkışlamayan çevremdeki insanlar bu kişilerin isimleri söylendiğinde ne hikmetse ellerini parçalarcasına alkışladılar.ve siyasi rant yapmak isteyenleri yuhalayan ben ve çevremdeki 5-6 kişiye alay eder gibi baktılar..orda toplananların çoğu dün Eskişehirspor'un şampiyonluğunu kutlamaya değilde konseri dinlemeye gelen topluluktu.arada ağızlarından farklı renkleri kaçıran insanlar duymadım değil..ne diyosun sen dediğimde döndü arkasını alanın başka tarafına geçti.kalabalık sürekli sakaryaya küfür etti sanki şampiyonluğu değilde sakaryanın elenmesini kutluyoruz gibi.dün yaşananlar tam bir rezaletti zaten takım geldikten sonra ordaki gerçek taraftarların çoğu ayrıldı geriye konser dinlemeye ve sakaryaya küfür etmeye gelen kuru kalabalık kaldı..Angry inönüdeki kutlamalar gerçekten çok güzeldi.bankasya güzel bir program hazırlamış havai fişekler müzikler ışık gösterileri falan..

takımımızın amblemiyle beraber rengi ne olursa olsun ne yaparsa yapsın hiç bir siyasi parti işareti ve karakterini görmek istemiyorum..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır