eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 237238239240241 278>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 14:05
Ertelendi Kongre Geçmiş olsun..
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 14:18
neden ertelendiki

Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 14:24
Ben şunu bilir şunu söylerim kardeşim bu takım kaderine terk edilemez kongre üyesi sayisi şaka gibi acil üyeliği açmalılar bu böyle gitmez en az 5bin 8bin arasında kongre üyemiz olmalı bu ne ya köy takımından farkımız yok Acil a.ş olmalı bu kulüp hemde çok acil
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 15:23
Hep aynı senaryo !
Şaşırmadım ertelenmesine.
Eldeki oyuncuları bari tutabilsek zaman akıp gidiyor, biz hala kongre ertele, haftaya karar çıkmaz 1 hafta ara verilir sonra tüzükte esneklik payı olur 1 hafta daha ara verilir.
Halil imparator yine yönetimini meşrulaştırmak için ayak oyunları yapıyor destek nidaları ile gaza getirici cümleler ile para ve destek toplayacak 1 haftada.
Yok bu kulüp ya süper denen lige çıktığında bu kokuşmuş isimlerden kurtulur ya da a.ş olduğunda.Sonumuz hayrolsun.
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 15:38
Alıntı yapılan skipper

Hep aynı senaryo !
Şaşırmadım ertelenmesine.
Eldeki oyuncuları bari tutabilsek zaman akıp gidiyor, biz hala kongre ertele, haftaya karar çıkmaz 1 hafta ara verilir sonra tüzükte esneklik payı olur 1 hafta daha ara verilir.
Halil imparator yine yönetimini meşrulaştırmak için ayak oyunları yapıyor destek nidaları ile gaza getirici cümleler ile para ve destek toplayacak 1 haftada.
Yok bu kulüp ya süper denen lige çıktığında bu kokuşmuş isimlerden kurtulur ya da a.ş olduğunda.Sonumuz hayrolsun.

Süper lige çıkınca hiç bırakmazlar merak etmeyin. Yağlı gelirler, paralar olacak, başkasına bırakır mı bunları Halil? Avın üstüne çöreklenen sırtlan gibi yaklaşanı vurur anasını satayım.

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 16:39
Alıntı yapılan serhat_8526

kongrenin bu kadar geç yapılmasının bir sebebi de buydu.akp'nin içindeki sorunlardan dolayı,harun karacan ve nabi avcı küslüğünden dolayı,yönetim kime gideceiğini bilemedi,bunun için ankaraya desticiye gidildi.onun aracı olunması istendi.kimlerden ne şekilde yardımlar istenileceği bile yazılı ellerinde bunu da salı günü cumhurbaşkanına iletecekler.o araya girer ve bu işi çözerse çözecek yoksa sıkıntı cidden büyük.

Diger taraftarlarin düsüncelerini bilmiyorum, belki benim gibi bir kac tane temiz düsünen kalmistir. Bu kadar birilerine gebe olacaksak, bu kadar siyasetin altina yatacaksak, DÜSELIM BEYLER cidden düselim. Bir kez düseriz ama yeniden yapilanip döneriz. Böyle her sene birilerine gebe kalmaktan iyidir. Anlayamadigim Türkiye Cumhuriyetinde hersey ama hersey bir adamin dudaklarinin arasindan cikacaklarami kaldi? Dünyanin hangi normal isleyen baska ülkesinde bu var?

Zorla sogutuyorlar insani.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 17:18
13 Haziran’da yapılacak

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Yunus Emre Yerleşkesi'ndeki Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılması planlanan kongreye, 755 delegeden sadece 152'si geldi.

Yeterli çoğunluk sağlanamayınca ertelenen genel kurul, 13 Haziran Çarşamba günü saat 14.00'te çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

Şahbaz ve Ilgaz kongreye de katılmadı

Kongre öncesi Halil Ünal başkanlığında gerçekleşen durum değerlendirmesi toplantısına katılmayan Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz'ın bugünkü kongreye de katılmamaları camiada şaşkınlık yarattı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 21:36
Maça gelmeyen,kongreye gelmeyen ne idüğü belli olmayan adamlar ayıklanıp gerçek ES-ES li ler üye yapılmalı
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 22:18
Alıntı yapılan Burak2626

<span =" UFICommentActorAnd"><span><span> <span -ft=""tn":"K""><span ="UFIComment"><span>Maça gelmeyen,kongreye gelmeyen ne idüğü belli olmayan adamlar ayıklanıp gerçek ES-ES li ler üye yapılmalı</span></span></span></span></span></span>

tek.umudum o ama imkansız gibi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 23:22
Gene istemem yan cebime koy moduna döndük.
O SENE BU SENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 237238239240241 278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır